Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentativna kosarka (prijateljski mecevi, internacionalni turniri, kvalifikacije)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_pg View Post
    Nebitno ali eto kad se vec pominje morao sam da ispravim,ipak su Vucevici prepoznatljivo crnogorsko prezime a nema nas puno.Dinarska genetika je za kosarku dusu dala,Hercegovci,Crnogorci,Dalmatinci,zapadna i centralna Srbija to je kosarkaski raj sto se kolicine talenata tice.
    Slažem se..

    Comment


    • Originally posted by Krvavo koleno View Post
      Slažem se..
      Ko se seca stare Yu, uvek se govorilo - trazi centra/krilo u hercegovini, a beka u sumadiji i eto nama sigurne medalje. Period Kice/Dalipagica.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Ko se seca stare Yu, uvek se govorilo - trazi centra/krilo u hercegovini, a beka u sumadiji i eto nama sigurne medalje. Period Kice/Dalipagica.
        Po krilo/centra se ipak islo u Dalmaciju ako se dobro secam

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Po krilo/centra se ipak islo u Dalmaciju ako se dobro secam
          Ako ima slabu motoriku znaš da je iz Hercegovine
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Kakav odmor za mozak kad prebacim sa RTS-a na SK-k, glava me boli kad cujem da prenose Denda i ovaj Nikolic.
            Last edited by Manda77; 06-09-17, 16:00.

            Comment


            • Ovo Spanci su mi znatno simpaticniji od ovih Slovenaca...
              Hrvati u problemu...

              Comment


              • FIBA je cirkus od organizacije. Juce su na mecu Island - Bugarska na statistici napisali da je zavrseno sa 78:73 iako je zavrseno sa 74:77. U pbp je pisalo da je prvo poluvreme zavrseno sa 47:31 iako je bilo 43:35. I onda su samo dodavali poene na ovaj prvi rezultat.

                Gledao sam i druge meceve, i tamo pbp opasno gresi. Amaterizam.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Hrvatska posle četiri utakmice ima samo jednu pobedu, ali i dalje drži stvari u svojim rukama pošto bi sa oba trijumfa do kraja mogla da obezbedi plasman u narednu fazu.

                    Na spisku su:

                    Marko Arapović (Cedevita), Luka Babić (Ulm), Roko Badžim (Olimpija), Dragan Bender (Finiks), Josip Bilinovac (Cibona) Bojan Bogdanović (Indijana), Domagoj Bošnjak (Cibona), Mario Hezonja (Orlando), Mate Kalajzić (Split), Kristijan Krajina (Zadar), Filip Krušlin (Cedevita), Marin Marić (Depol), Jakov Mustapić (Osijek), Hrvoje Perić (Venecija), Darko Planinić (Sasari), Krešimir Radovčić (Šibenik), Ivan Ramljak (Cedevita), Željko Šakić (Kluž), Dario Šarić (Filadelfija), Krunoslav Simon (Efes), Josip Sobin (Anvil), Rok Stipcević (Sasari), Karlo Uljarević (Cibona), Antonio Vranković (Djuk), Domagoj Vuković (Zadar), Karlo Žganec (Cedevita), Ante Žižić (Klivlend), Ivica Zubac (LA Lejkers).
                    Vrag odneo salu, nema otkaza za sada. Po obicaju jak tim, i po obicaju - fali plejmejker....malo im je guzva na petici.

                    Comment


                    • Ne verujem da će se iko od NBA igrača odazvati pozivu.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • U17 Srbija - Mali live...


                        Comment


                        • U20 Srbija -Rumunija

                          Comment


                          • Danas 1/4 sa Francuskom koja dolazi znatno oslabljena, bez Ntikinkia ili kako vec ovaj iz NBA, bez Mokoka kojeg je uzeo Misko i Sekou Doumbouya koji nam je u u18 i ako je 2000 godiste, pre dve godine zabio 31 poen i bio vodja reprezentacije, po meni veci talenat od Doncica, igrao prosle godine, tj zadnje dve u Poitersu druga francuska liga...Bolesne fizikalije i tek 18 godina, kazu da moze biti i prvi pik na draftu sledece godine...kad god izadje bice dobro kotiran...

                            Za nas ne igra Uskokovic i Simovic, dosta su uslabljeni i mi smo favoriti na ovom mecu. Cak nemaju ni tolike fizikalije po cemu su poznati...

                            Mislim da je ovaj mali koji je iz Gvineje nova NBA zvezda ali da ne zurimo pred rudu.... Francuzi slabo igraju ovo prvenstvo ali nikad se ne zna sa njima, nije da su losi, imaju pleja koji je dosta slican Huertelu,cak se i sisa tako Kako god nadam se prolasku dalje..

                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Kad je tekma?

                              Comment


                              • 21-9 prva cetvrtina..Jovanovic=Alimpijevic..bez ikakvog plana..Simanic i Radanov ako ovako zavrse mec, slobodno poslati u Borac iz Cacka i to dzabe...nerealno kako su ih naguzili prvu cetvrtinu..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X