Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentativna kosarka (prijateljski mecevi, internacionalni turniri, kvalifikacije)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zaboravili ste Nurkica da stavite
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Nismo...ne moze Nurko i Joka u isti sastav. Budi teske uspomene

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Ako dozvolis, ja bi malo dopunio ovo

        Teodosic, Dragic, Jovic
        Bogdanovic, Doncic
        Bogdanovic, Kalinic
        Bjelica, Saric,
        Jokic, Bobi, Vucevic

        I posle neko kaze da Spanci nisu bili najradosniji kada se raspala YU?
        Kad ono bese referendum u Kataloniji
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Ako dozvolis, ja bi malo dopunio ovo

          Teodosic, Dragic, Jovic
          Bogdanovic, Doncic
          Bogdanovic, Kalinic
          Bjelica, Saric,
          Jokic, Bobi, Vucevic

          I posle neko kaze da Spanci nisu bili najradosniji kada se raspala YU?
          Kad ono bese referendum u Kataloniji
          I sad zamisli petorku Teo, Bogdanović, Bogdanović, Šarić, Jokić...i trener na to kaže idemo akciju...lopta Bogdanoviću... haos u najavi.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Neee, lopta moze da ide ili Bogdanu ili Bojanu

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Ovaj ne zna ni da se prekrsti kako treba...

              Comment


              • Lauri Markkanen, kakva je ovo doktorcina od igraca, uzivanje ga je gledati.

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Ako dozvolis, ja bi malo dopunio ovo

                  Teodosic, Dragic, Jovic
                  Bogdanovic, Doncic
                  Bogdanovic, Kalinic
                  Bjelica, Saric,
                  Jokic, Bobi, Vucevic

                  I posle neko kaze da Spanci nisu bili najradosniji kada se raspala YU?
                  Kad ono bese referendum u Kataloniji
                  Opet neka srpska hegemonija 11 Srba i Hrvat :-p

                  Comment


                  • Originally posted by Krvavo koleno View Post
                    Opet neka srpska hegemonija 11 Srba i Hrvat :-p
                    Gde nadje tog jednog?

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Gde nadje tog jednog?
                      Pa Bojan Bogdanović.

                      Comment


                      • Originally posted by Krvavo koleno View Post
                        Pa Bojan Bogdanović.
                        Saric i Bojan su hrvati, Dragic i Doncic su slovenci. Ako ces da gledas po krvnom poreklu oceva, svih 12 imaju srpske krvi u sebi...mada to i nije nesto bitno.

                        Kad vidim ovakvog Vucevica, napravio bih izmenu i umesto njega stavio nekog drugog....ili Nurka ili Zizica. A i Bobiju se klima minutaza.
                        Last edited by mmajstor; 04-09-17, 22:16.

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Saric i Bojan su hrvati, Dragic i Doncic su slovenci. Ako ces da gledas po krvnom poreklu oceva, svih 12 imaju srpske krvi u sebi...mada to i nije nesto bitno.

                          Kad vidim ovakvog Vucevica, napravio bih izmenu i umesto njega stavio nekog drugog....ili Nurka ili Zizica. A i Bobiju se klima minutaza.
                          Glupo mi je da brojimo krvna zrnca.. Mislio sam da se nasalim sto su svi nabrojani osim Bojana Srbi.
                          Otac Darija je bio Srbin, isto kao otac Drazena i Ace iz Trebinja. Vucevicev otac Srbin iz Sarajeva, Sasu Doncica sam gledao, svojevremeno i upoznao u Kraljevu. Gorana Dragica mi burazer zna licno, i druzio se s njim dok nije trejdovan u Majami, igra za Sloveniju ali daleko vise su Srbi od toga da "imaju srpske krvi". Za Bojana ne znam.
                          No, nije bitno.. Vazno je da mi imamo talenta i smisla za ovaj sport. U tom duhu je i bio upućen komentar.

                          Comment


                          • Originally posted by Krvavo koleno View Post
                            Glupo mi je da brojimo krvna zrnca.. Mislio sam da se nasalim sto su svi nabrojani osim Bojana Srbi.
                            Otac Darija je bio Srbin, isto kao otac Drazena i Ace iz Trebinja. Vucevicev otac Srbin iz Sarajeva, Sasu Doncica sam gledao, svojevremeno i upoznao u Kraljevu. Gorana Dragica mi burazer zna licno, i druzio se s njim dok nije trejdovan u Majami, igra za Sloveniju ali daleko vise su Srbi od toga da "imaju srpske krvi". Za Bojana ne znam.
                            No, nije bitno.. Vazno je da mi imamo talenta i smisla za ovaj sport. U tom duhu je i bio upućen komentar.
                            Vucevicev otac Boro koji je igrao za Bosnu je iz Bara Crnogorac.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_pg View Post
                              Vucevicev otac Boro koji je igrao za Bosnu je iz Bara Crnogorac.
                              Ma ok, i Sasa Doncic je rođen u Slo. Stvarno nebitno.

                              Comment


                              • Originally posted by Krvavo koleno View Post
                                Ma ok, i Sasa Doncic je rođen u Slo. Stvarno nebitno.
                                Nebitno ali eto kad se vec pominje morao sam da ispravim,ipak su Vucevici prepoznatljivo crnogorsko prezime a nema nas puno.Dinarska genetika je za kosarku dusu dala,Hercegovci,Crnogorci,Dalmatinci,zapadna i centralna Srbija to je kosarkaski raj sto se kolicine talenata tice.

                                Comment

                                Working...
                                X