Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Poklopile se neke stvari,,


    Guzati jeste faca, sa izjavama. Ali nije nasa liga reper uopste. Drago mi jeste ali jbg.. Moram da pljujem. Srbin sam
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • #32
      Ajmo samo jako, lepo je što smo dali dva komada u gostima, samo da uzmemo pobedu ovde..

      Comment


      • #33
        Ta desna strana,Rendulic i Cvetkovic. i plus Kahriman,ocaj..
        sigpic

        Comment


        • #34
          Mucki i naivno

          Odavno goreg igraca nisam vidio od ovog Cvetkovica, je li moguce da se ne moze u akademiji naci neko ko je bar malo sposobniji od ovog lika?

          Originally posted by l1m4r View Post
          Poklopile se neke stvari,,


          Guzati jeste faca, sa izjavama. Ali nije nasa liga reper uopste. Drago mi jeste ali jbg.. Moram da pljujem. Srbin sam
          Mogao bi sigurno mnogo bolji i placeniji posao da ima da oce. A kako je tek odjebao Savicevica za reprezentaciju jer ne zeli da mu se iko mijesa u posao. Kao sto rekoh, veliki bas.
          sigpic

          Comment


          • #35
            Sudija nije dao znak uopšte da se izvede.

            Comment


            • #36
              Bez obzira kako se zavrsi ovde cenim da ce se oni skroz pogubiti na prepunoj Marakani. Mislio sam da su dosta bolja ekipa.

              Comment


              • #37
                Mora da se ukaki naravno. Kakav amaterski gol u situaciji kada ovi ne mogu skoro ni prici golu...piiih
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • #38
                  Vidi ovaj sta je svirao. Blavor jedan
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • #39
                    E sto mrzim kada nam sude ovi Skandinavci, nikad se nismo usrecili sa njima.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • #40
                      Kad pogledam sveukupno kako smo odigrali ja zadovoljan.
                      Imamo dobro sanse da napokon igramo tu jbn Evropu. Valjda je doslo vreme i za nas malo u pm..

                      Comment


                      • #41
                        Šteta za ovaj drugi primljeni ali u Bg imamo sasvim izgledne šanse za prolaz dalje.. Idemooo!

                        Comment


                        • #42
                          Mislim da se otvara i juzna tribina, bice pakleno na Marakani.

                          Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Uroš View Post
                            Sudija nije dao znak uopšte da se izvede.
                            Ne mora da da znak da bi se prekid izveo, ali ako pokaže na pištaljku to znači da igrač mora da čeka znak. U ovom slučaju nije pokazao na pištaljku, sve je regularno.

                            Originally posted by miloolja View Post
                            E sto mrzim kada nam sude ovi Skandinavci, nikad se nismo usrecili sa njima.
                            Ne volim ih ni ja, ali ovaj danas je skroz dobro duvao.

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by goku View Post
                              Ne mora da da znak da bi se prekid izveo, ali ako pokaže na pištaljku to znači da igrač mora da čeka znak. U ovom slučaju nije pokazao na pištaljku, sve je regularno.
                              Ma samo da je nas neki igrac stajao pored lopte,ono sto se obicno i radi kod opasnih prekida,bas bzv.
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by Jack View Post
                                Ma samo da je nas neki igrac stajao pored lopte,ono sto se obicno i radi kod opasnih prekida,bas bzv.
                                Staneš ispred lopte, to se uči u petlićima, slepci jedni, to ih može stajati prolaza, kod ovakvih izjednačenih protivnika ti detalji odlučuju.

                                Comment

                                Working...
                                X