Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Bravo.

    To ti je ono, hoću ja polako, elegantno..

    Aguero pretpostavljam da ne igra, jer ne bi mogao da odradi ovaj presing sistem koji je Pep odredio za Barsu.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Bravo bas dominira.

      Kakav prijem Ozila i rutinska zavrsnica (bez neke proslave gola), veliki je majstor.
      sigpic

      Comment


      • Ali kako je Mesutara prima nije moguce ovo + desnom zavrsnica

        Da si malo bolji bio bi ko Fabregas sto bi moj Junior rekao nekad
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Fiksni ne citiraj vise mene i ne smaraj! Nikakve odgovore neces dobiti.

          Sent from my Samsung using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Normalno,pogledaj malo odbranu Barse,Matju,Digne,Umtiti...ne znam gde ima vise retarda u odbrani plus Maskerano koji igra tamo gde nikad nije,i ti to ne iskoristis,plus drzis na klupi Aguera,vrhunske odluke Pepa.
            .
            Conte i anceloti klasa za Pepa.
            Ja se bar izjasnio i rekao videcemo sta ce biti u junu

            Ne zna ko su tvoji trenerski virtuozi,ili samo Pep pa svi ispod njega 10 mesta

            A iako se vec opredelis da igras odbranu bez spica,a primis gol posle 15 min to sve govori kako si spremio ekipu za mec,i koje si igrace odabrao.
            Mogao je da odgleda u ponedeljak derbi,ako mu glupo da pita Moua za savet
            Pep ce postati najtrofejniji trener ikada, svidelo se tebi to ili ne.

            Preuzeo je Barcelonu koja je igrala kvalifikacije za LS, znaci nije uzeo tim koji je ne znam sta uradio prethodne sezone, i napravio od njega mozda najjacu ekipu ikada, a sigurno najjacu u novoj fudbalskoj eri.

            Comment


            • Potpuno drugacija situacija u 2. poluvremenu PSZ poceo da igra 2-0.

              Comment


              • Mesi
                sigpic

                Comment


                • Ne moze protiv sile.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Kapiram da igraci Barse ne zele da ponize Pepovu ekipu, ali vala kad god Mesi, Suarez i Nejmar krenu naprijed kao kroz sir prolaze.
                    sigpic

                    Comment


                    • Vreme je da se traži ace za neku zanimljiviju utakmicu. Ubio mi Bravo zanimanje za ovu tekmu.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Mesi skoro ko Katai.

                        Comment


                        • Izbaci Kolarova najprostijom mogucom varkom. Delic sekunde praznog prostora i gotovo.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Vreme je da se traži ace za neku zanimljiviju utakmicu. Ubio mi Bravo zanimanje za ovu tekmu.
                            Napoli i javljaj sta se desava.

                            Sent from my Samsung using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              Fiksni ne citiraj vise mene i ne smaraj! Nikakve odgovore neces dobiti.

                              Sent from my Samsung using Tapatalk
                              hahah pa jel toliko boli istina kad nisi upravu,kad se iznesu argumenti,jedino je odgovor ne smaraj,ajnstaj bar spinuje ,prvi si me uzeo u usta,inteligencijo suva

                              Comment


                              • Kolarov stoper, Otamendi desni bek. Djeluje kao dobro rjesenje.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X