Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Isko lagano ima najveci work rate od svih Attacking mf-a, sta mu radi Zizou ove sezone, kako ga koristi

    Comment


    • Ovaj dvomec rijesen, ocekivao sam vise od Atletika, mislio sam cak da ce biti neporazen danas ali ih je ubio Real. Zidan inace rekao da ne zna oce li biti na klupi sledece sezone, na BT Sportu kazu neko ko ima sest poraza u 80 utakmica nije siguran za svoj posao, suludo, eto kakva je to klupa i pritisak.
      sigpic

      Comment


      • Ne treba ovaj Atletiko vise ni igrati LP kad je svake godine ista pjesma.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Skoro meksi Atletico nisam video.

          Nekako bas cudna postavka Chole.

          Zidan sa Iscom spasao sredinu. A i samim tim dao vise prostora Ronaldu i Benzemi.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Ovaj dvomec rijesen, ocekivao sam vise od Atletika, mislio sam cak da ce biti neporazen danas ali ih je ubio Real. Zidan inace rekao da ne zna oce li biti na klupi sledece sezone, na BT Sportu kazu neko ko ima sest poraza u 80 utakmica nije siguran za svoj posao, suludo, eto kakva je to klupa i pritisak.
            Bice zanimljivo
            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

            Comment


            • Kakva partija Ronalda
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ovaj dvomec rijesen, ocekivao sam vise od Atletika, mislio sam cak da ce biti neporazen danas ali ih je ubio Real. Zidan inace rekao da ne zna oce li biti na klupi sledece sezone, na BT Sportu kazu neko ko ima sest poraza u 80 utakmica nije siguran za svoj posao, suludo, eto kakva je to klupa i pritisak.
                Nije to sto nije siguran da li ce biti, jer ovi hoce da ga smene, vec ako ode otici ce jer sam tako zeli.
                Jos uvek je njemu trenersko mesto u Realu prilicno stabilno.
                Medjutim sve to moze vrlo lako da se okrene ne osvoji li ove trofeje za koje se trenutno bori.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Kapa dole Madridu utakmica bez ijedne greske.

                  Ali ima i druga utakmica da se igra
                  Spoiler
                  Juve Monako hahaha

                  Comment


                  • Ocekivan rezultat, Atletico vise nije ono sto je bio. Nema one borbenosti i zelje kao iz predhodnih sezona. Oni porazi u finalima su ih bas slomili psihicki. Moze se ocekiati da Simeone ode vec ovog leta. Nema vise sta traziti u Atletiku, ionako je uradio neverovatan posao.

                    Da nisu imali lak zreb ne bi polu-finale ni videli.

                    Comment


                    • Originally posted by madrid View Post
                      Kapa dole Madridu utakmica bez ijedne greske.

                      Ali ima i druga utakmica da se igra
                      Spoiler
                      Juve Monako hahaha
                      Tebi svedno. Ko god pobjedi.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Kakav je Ronaldo predator postao, najopasniji igrac u sesnaestercu.

                        Comment


                        • POtpuno zasluženo, nema šta. Atletiko totalno bezidejan u napadu, a neočekivano mlak u odbrani. Modrić pokidao a i Isko batica. Koliko me oduševljava taj igrač...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            Ocekivan rezultat, Atletico vise nije ono sto je bio. Nema one borbenosti i zelje kao iz predhodnih sezona. Oni porazi u finalima su ih bas slomili psihicki. Moze se ocekiati da Simeone ode vec ovog leta. Nema vise sta traziti u Atletiku, ionako je uradio neverovatan posao.

                            Da nisu imali lak zreb ne bi polu-finale ni videli.
                            Vala bas. Ovo je verovatno kraj onog Cholovog Atletica kakvog smo poznavali, pogotovo ce to biti sigurna stvar kada Cholo i ode. Zasitio se on verovatno i sigurno zeli da oproba nove stvari, zato ga i ocekujem u Interu u dogledno vreme da i tamo prekine svojevrsnu dominaciju jednoga tima.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Atletiko je protiv Lestera bio gori, pogotovo u drugom mecu je Lester dominirao imao 30udaraca ka golu.
                              I dobili su na poklon penal u prvoj.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • C-2GufDXgAAZjps.jpg
                                Doktor!

                                Comment

                                Working...
                                X