Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hoce go ovog Berardija nevjerovatno nesto.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Trebao sam ga ubiti neki dan posle Lučana šmeker tompus roka opuštencija. Pizda ne ume da brani. On je sve i zasrao

      Comment


      • Posle one dve odbrane mislim se u sebi napokon jbt da brani nesto kad evo ga opet. :S

        Comment


        • Ovaj Kahriman nema pojma sa životom.
          Kako ga je probušio sa 40 metara onaj Everton ili kako li se već zove,
          na poslednjem derbiju, on je od tad postao najveća rupa na našem golu u poslednjih 20 godina.

          Comment


          • Ne može se sport koji ima golove igrati bez golmana, bar smo probali

            Comment


            • Donald pogubljen šetka se.

              Comment


              • A da ne pričam o tome što pustiše ovog da šuta sa 18 metara. Sam kao duh, niko da stane u blok.

                Šta je uopšte hteo Kahriman...da je uhvati? Nije se ni bacio jbte, prošla mu ispod tela...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Nije baš bilo 18, već nekih 23 do 25, ali ajde, morao je golman ono bar u korner da izbaci...

                  Comment


                  • Daleko stoje igraci Zvezde od protivnika i jos grijese na svojoj polovini...opet mogao Berrardi go da zabije
                    Last edited by AK47; 18-08-16, 21:11.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      A da ne pričam o tome što pustiše ovog da šuta sa 18 metara. Sam kao duh, niko da stane u blok.

                      Šta je uopšte hteo Kahriman...da je uhvati? Nije se ni bacio jbte, prošla mu ispod tela...
                      Ma debil odvratni. A Donald se šetka. Nema se ovde toliko toga zameriti svim igračima, bolji su, ali ovakve golove ovaj šaban da prima, nema smisla. Da sam mu saigrač na poluvremenu šišanje i šamari.

                      Comment


                      • Zalosno izgledamo na terenu, Kahirman nastavlja da dominira. Ne vidim kako mozemo ovde ista napraviti.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Nije baš bilo 18, već nekih 23 do 25, ali ajde, morao je golman ono bar u korner da izbaci...
                          Još crnje. Onako mrtav šut sa 23 metra bi neki poluozbiljan golman uhvatio živu...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Je l' ima neki golman u pionirima?
                            Nama su Bugari bar dva gola dali na hail Mary zbog mentola na golu.
                            Last edited by Jaqen Hghar; 18-08-16, 21:17.

                            Comment


                            • Kahriman nastavlja da kiksira, stvarno ne znam sta je hteo da uradi kod gola, a nasi stoje ukopani.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Pravi djecu Politano realno
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X