Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2016/17 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bakajoko je odlican inace, moze Zoze lagano s njim i Pogbom da izlazi, treci im ne treba. Cudoviste.
    sigpic

    Comment


    • Strasno igraju Knezevi, uzivanje je gledati ih ove sezone.
      sigpic

      Comment


      • Kako cita pasove Bakajoko Sjajna anticipacija.

        Sad moram da navijam za Siti jer me mrzelo da idem do kladze da stavim 500 dinara na duplu pobedu Monaka. 20 kvota krv ti jebem
        Last edited by bici; 21-02-17, 20:37.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Надам се да Клоп узима Брандта на лето, стварно је добар и талентован играч, биће нешто од њега.

          Comment


          • Ono sto je po meni najtragicnije po ovaj City je sto ce na ljeto morati da dovedu kompletnu novu odbranu i vjerovatno golmana
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Čudan mu je ovo eksperiment sa Fernandinjom. Kad se brane, igra levog beka ali kad napadaju ulazi u sredinu kao veznjak. Loša strana je što tako u kad se brane gubi stabilnost i čvrstinu na sredini. Jedini sposoban veznjak za odbranu mu čami na beku. Realno Ture ne može sam da drži sredinu, niti je Silva dovoljno dobar defanzivno da mu pomogne. Mnogo je tu prostora za ovako brze igrače Monaka.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • 'If I beat Anthony Martial's transfer fee I would be happy,' the ambitious youngster told Telefoot. 'It would be nice, but it's not something that gets me going every morning.
                'To go down in history you have to win titles as well. So I want to win titles with Monaco.'

                'I'm just a kid and then, the best footballer of the history of France (Zinedine Zidane) is talking to you,'
                'He was really touching and sincere with me. It was a great moment but in the end it (the transfer) didn't happen.
                'I wanted to stay in my country. I stayed in Monaco and I think I've made the right choice.'
                Nece ovaj mali nidje vjerovatno jos neko vrijeme.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by bici View Post
                  Kako cita pasove Bakajoko Sjajna anticipacija.

                  Sad moram da navijam za Siti jer me mrzelo da idem do kladze da stavim 500 dinara na duplu pobedu Monaka. 20 kvota krv ti jebem
                  I Fabinjo je strasan, fenomenalno pozicioniranje i obavljanje defanzivnih zadataka. Ali Bakajoko bas izgleda kao prirodan partner Pogbi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Nece ovaj mali nidje vjerovatno jos neko vrijeme.
                    Sudeci po ovome ima i mentalitet za veliku karijeru.

                    Comment


                    • Originally posted by Pobeda.. View Post
                      Управо то хтедох да напишем. Јака ПЛ, а имаће 0 представника у 1/4. Не знам како неко сме да каже да је то и даље најјача лига.
                      Što je najcrnje, Arsenal primi pet, a ove kod kuće melje blago rečeno simpatični Monako.

                      Lagano ih preskaču.

                      Do duše, Čelzi bi dobro čekićao ove godine, ali to je već njihov problem.

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        Sudeci po ovome ima i mentalitet za veliku karijeru.
                        Da, ali je i cudno pravo kako vec nije u Realu. No svakako je realno da ga Zidan ponovo potrazi, Benzema je poceo mnoge da nervira, a opet Zidan se nikad nece odreci Benzeme.

                        Dok je Zidan trener, a posebno na klupi Reala svi Francuzi ce ici kod njega jbg. On je za njih vise od fudbalera uvijek bio. Pogba je neki izuzetak.
                        sigpic

                        Comment


                        • Bernando Silva broj 1.

                          Odlicni su zaista, jednostavno receno potvrda odlicnih igara tokom cijele sezone.

                          Comment


                          • Neke stvari su vise nego jasne sto se LS tice, da bi Englezi bili faktor potrebno je da su Junajted, Liverpul i Celsi tamo. Isto kao sto je za Italijane potrebno da je Milan u LS. To im je prirodno staniste.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kako nervira ovaj Gvardiola sa dodavanjem golmana. Pa vidi se kakav presing igraju zbog toga, dosta sansi je proisteklo poslije laganog dodavanja Kabaljera...ocekivao sam jak Monako 50-50, ne bas i ovako opasan

                              Comment


                              • Milan i da se vrati s ovim igrackim kadrom nema sta da trazi u LS. Vidit cemo na ljeto kako i sta Montella konta. Bice na raspolaganju preko 100 mil za transfere.

                                tt

                                Comment

                                Working...
                                X