Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Evo kako se kotiraju na kladionicama. William Hill je u pitanju:

    8/11 Novak Djokovic
    5/2 Andy Murray
    10/1 Roger Federer
    12/1 Milos Raonic
    14/1 Stan Wawrinka
    25/1 Dominic Thiem
    25/1 Kei Nishikori
    25/1 Nick Kyrgios

    Comment


    • #17
      Novak nije dobio katastrofa zreb.Jeste tezi nego Roletov,ali Boze moj.Imamo dve drvosece na putu do polufinalnog duela,a verujte mi da i ovaj Feki koji je van forme stize sa onim zrebom do polufinala.Novak ce verovatno imati malo problema sa Semom,ali najozbiljniji prvi test je tek u QF i mislim da ce Novak do tada uci u udarac.Videcemo da li ce Raonic pruziti nesto novo,jer i da ne pruzi,ovo je ja mislim turnir gde je on najopasniji pored brzog harda.Srecno Novace !!!Zaboravih da napisem i ovo,Ferer nema sta da trazi ovde i Kolsrajber ce najverovatnije biti protivnik u 4.kolu.
      Last edited by Zile90; 24-06-16, 14:05.

      Comment


      • #18

        WIMBLEDON

        LONDON, GREAT BRITAIN
        JUNE 27 - JULY 10 2016



        Костур:


        ROUND.. POINTS... PRIZE MONEY

        Winner...... 2,000 ...... £2,000,000
        Finals ........ 1,200..... .£1,000,000
        Semi-Finals..... 720... £500,000
        Qua FInals .....360 ... £250,000
        Round 16... ..180... £132,000
        Round 32..... 90... £80,000
        Round 64..... 45... £50,000
        Round 128 .....10... £30,000



        Qualifier 25
        Qualifier 3 16 £15,000
        Qualifier 2 8 £7,500
        Qualifier 1 0 £3,750
        Last edited by Žika; 24-06-16, 14:43.
        sigpic

        Comment


        • #19
          Nadal osvaja pjeske.
          OVAKO

          Comment


          • #20
            Originally posted by Novak GO! View Post
            Šta bi bio najnezgodniji put za Mareja?
            Stepanek Ionako Lepi Rade ima da razvali u prvoj rundi nabedjenog Kirdzu

            Comment


            • #21
              Odlican zreb za Djovaka

              Comment


              • #22
                Nocas sam sanjao cudan san,finale su igrali Beker protiv Djokovica i Djokovic je dobio poslije preokreta od 0-2 do 3-2.Moze li neko da mi protumaci ovo

                Comment


                • #23
                  Pre Bregzita više od 3 miliona, sada prvaku "samo" 2.700.000

                  http://www.b92.net/sport/wimbledon20...nav_id=1147521

                  Comment


                  • #24
                    Grass court records for all 32 seeded players at Wimbledon in past 3 years, career and against top 10/20 opponents.

                    Comment


                    • #25
                      Tek sad vidim da je bio zrijeb

                      Covjek drzi sva cetiri Slema, obrnuo igricu, moze da radi sto god oce. Nema sjekirancije.
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Osvaja ovo Federer,Djokovic ce biti psihicki istrosen vise nego fizicki i mislim da bi neki drvosjeca tipa Raonic moga da ga izbaci ako ga uvuce u neki neizvjesniji mec mada Raonic je do sad lako gubio od Novaka. Ne znam mislim da je za Rodzera sad ili nikad vise.

                        Comment


                        • #27
                          Ivane tako se pise od 2012!

                          Comment


                          • #28
                            Kakvih sve strucnjaka ima ovde

                            Comment


                            • #29
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • #30
                                Novinare iz SAD je zanimalo šta legendarni Džon Mekinro misli o Novaku i predstojećem Vimldonu koji počinje u ponedeljak i koji ćete mići da pratite na Sport Klubu.

                                "Nivo na kome se Novak nalazi je nešto neverovatno. Istorija će pisati o tome. Mislim da niko nikada nije bio na tom nivou. Što se povratka Ivana Lendla u Endijev tim tiče, mislim da time pokušava da se vrati na nivo kada je osvojio US Open i zlatnu medalju na OLimpijskim igrama u Londonu. Mada, da budem iskren, mislim da je Ameli Morezmo odradila sjajan posao, ali Novak je jednostavno sa druge planete u ovom trenutku”

                                On smatra da Endi Marej najbolje šanse da pobedi Novaka Đokovića ima na predstojećem Vimbldonu.

                                "Vimbldon je najbolja šansa za Mareja da savlada Novaka. Prije svega zbog podloge jer verujem da se najbolje snalazi na travi, a tu je i činjenica da nigde nema veću podršku publike. Međutim, ako bi ste tražili od mene da stavim novac i kladim se na pobednika Vimbldona, dileme nema. Bio bi to Đoković”
                                link
                                Last edited by Novak GO!; 25-06-16, 18:57.
                                I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X