Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2016 (опште дискусије, трачеви, вести и још много тога...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je Memfis u top 5 zaključan. Kad nisu prošle sezone propustili plej of sa svim onim silnim povredama, neće ni ove. Minesota mi je i dalje daleko, ne vjerujem da će toliki skok da naprave od prošle sezone. Juta mora u plej of, ekipa koja se najviše pojačala od ovih koje se bore za to 6, 7 i 8. mjesto.
    sigpic

    Comment


    • Memfis je pokretna bolnica, bio siguran da ce da budu top5.Kog su oni bese postavili za novog trenera?

      Neka ekipa od koje se ne ocekuje ce da zavrsi na petom mestu, a ne verujem da ce to da bude Dalas.GS, Klipersi, SA, Portland, Memfis, Minesota, Juta i Dalas.OKC mi je prvi ispod crte, dok mi je Hjuston na celu sa Majkom smejurija od tima.

      Comment


      • Onog Fizdejla što je bio pomoćnik u Majamiju ja mislim.

        Vala kad Hjuston prošle sezone nije propustio plej of, a bili su totalno nezainteresovani, neće ni ove. Čak mi nisu više ni ogavni, sad su zanimljivi. Ne treba ni Hardena potcjenjivati, dobiće on dosta utakmica sam. Anderson i Gordon su jedni od najboljih šutera za tri poena, imaće Harden tu dosta prostora. Odbrana je naravno problem, ali kome nije sa ovakvim napadačima u NBA. Ne znam kakav će D'Antoni da bude, ali lošiji neće biti sigurno nego kad je vodio Lejkerse.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Reise View Post
          Kakav lik

          sigpic

          Comment


          • Коначан састав Спарса:

            1. Паркер, Милс, Мари, Лапровитола
            2. Ђинобили, Грин, Симонс, Форбс
            3. Ленард, Андерсон, Бертанс
            4. Олдриџ, Ли
            5. Гасол, Дедмон



            Очекивано је упао Форбс али нисам очекивао да ће да отерају ЛЖШ-а (заслужено отеран) и уместо њега да убаце Лапровитолу. Брин батица шије како шутира. Све ми се чини да ће бити следећи од драгуља Попа, Ар Сија и екипе, којег су ископали ко зна где. Само испратите лика. Посебно јер ће Грин одсуствовати прве три недеље па ће имати доста простора. Тачно ћу да га држим на оку и за фантази.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Neverovatno koliko ce zavisiti igra od Parkera ove sezone. Ako planiraju da se posibaju makar s GSW/LAC, Parker mora da bude na nekom nivou, on im je najvise falio prosle godine.

              Comment


              • Blizi se nova sezona NBA, a ja pojma nemam ko je gdje presao i kakve rostere imaju ekipe.

                Idemo lagano..

                http://www.nba.com/teams

                Comment


                • Originally posted by Pobeda.. View Post
                  Neverovatno koliko ce zavisiti igra od Parkera ove sezone. Ako planiraju da se posibaju makar s GSW/LAC, Parker mora da bude na nekom nivou, on im je najvise falio prosle godine.
                  Ма какви, сваке године је мање и мање битнији шраф, што је и логично јер сваке године игра лошије, што је логично јер је сваке године старији, што је опет логично јер време пролази и људи старе. Нисам намеравао овако да напишем претходну реченицу уопште.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Leb ti jebem kakav roster Netsa

                    Comment


                    • Бенет јуче дао тројку из корнера, па ти види...
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Урош94 View Post
                        Ма какви, сваке године је мање и мање битнији шраф, што је и логично јер сваке године игра лошије, што је логично јер је сваке године старији, што је опет логично јер време пролази и људи старе. Нисам намеравао овако да напишем претходну реченицу уопште.
                        Sve to stoji, ali bez ozbiljne podrske Parkera, San Antonio nema sta da trazi. Ne mogu da se oslanjaju na unutrasnju liniju toliko, ipak su Pau i Lee dosta stari.

                        Comment

                        Working...
                        X