Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2016 (опште дискусије, трачеви, вести и још много тога...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Da se i ja jednom složim s Tarantulom Zgotivio sam Buddya ovog marta, i također se slažem, najspremniji igrač na draftu, ako hoćeš igrača da ti odmah sasipa poene, njega uzimaš, svim ostalim "prospektima" će trebati bar dvije sezone da nešto ozbiljno počnu raditi.
    Ako ode kao šesti u Denver, pa ja ću da poludim, istog trenutka postajem zagiženi fan Denvera i lijepim poster njega i Jokića kraj ikone u sobi.

    Inače priča se da bi se Boston rado oderkao 3. pika Bucksima u zamjenu za Jabarija ili Middletona. Za Khrisa sumnjam da će im uspjeti, ali što bi bolio vidjeti Parkera u Celticsima, auu.

    Comment


    • #17
      Za koga sve nisu nudili taj pik, ali svi ih ispalili. Ne znam odakle ti da bi se Bucksi radije odrekli Parkera, pa Jabari je potencijalni superstar. A svakako su rekli ne za obojicu. Jedna stvar je tu jasna, Boston želi gotov produkt, završili su s rebuildingom

      Hield je i mene oduševio na March Madnessu, ali on svakako ne može u top 3, a ne bih rekao ni da su mu šanse velike za top 5. Simmons i Ingram su zacementirani kao prva dva pika, s tim što je sad već 95% sigurno da Phila uzima Simmonsa. Od trećeg pa na dole je već sve moguće. Bender se kotira od trećeg pa sve do osmog mesta i baš je teško pogoditi ko će gde od trećeg do desetog pika. Zavisi kome šta fali i kome treba gotov produkt, a ko može da čeka.

      Inače Zagorac je po najnovijem mocku koji sam video 37. pik. Mogu da se nadam da ga možda i Lakersi pokupe kao 32., mada koliko znam nisu pokazali nikakvo interesovanje za njega.

      Comment


      • #18
        A imamo i prvi ozbiljan trade. Utah, Indiana i Atlanta

        Teague --> Indiana
        George Hill --> Utah
        12. pik --> Atlanta

        Rekao bih dobar posao za Jazz i Pacerse, dok su Hawksi poprilično jeftino dala Teague-a, ali očigledno su se odlučili da grade oko Schrodera, a bolju ponudu nisu dobili za Jeffa i eto. Intersantan trade svakako

        Comment


        • #19
          I Derik Rouz ce biti trejdovan u Nikse, jos samo kada bi se otarasili Hojberga bili bi to dva najbolja poteza koji su Bulsi mogu da naprave.

          Comment


          • #20

            Comment


            • #21
              Originally posted by Ricma View Post
              I Derik Rouz ce biti trejdovan u Nikse, jos samo kada bi se otarasili Hojberga bili bi to dva najbolja poteza koji su Bulsi mogu da naprave.
              Rose, Holiday i pik druge runde 2017. za Robina, Calderona i Granta. Slažem se da je dobro što su ga pedalirali, ali nisu ništa dobili što bi mogli da iskoriste. Ako Noah ne ode, ne verujem da bi Lopez hteo da mu bude backup, Calderon bivši igrač, jedino da Grant počne da se razvija kako su mu neki predviđali. Možda padne još neki trade od strane Čikaga. A ne verujem da će otpustiti Hoiberga posle jedne sezone

              Sve u svemu, već buran offseason

              Comment


              • #22
                Rose i službeno u Gardenu... Šta sad ovo znači, da će Bullsi u rebuilding? Da li to znači da će Jimmy možda otići u Minnesotu kako su javljali?

                Comment


                • #23
                  Rose, Anthony, Afflalo i Porzingis. Fina ekipa Knicksa.
                  A evo i sa zvaničnog sajta New Yorka za Rosea: http://www.nba.com/knicks/knicks-acquire-derrick-rose

                  Last edited by Tarantula®; 22-06-16, 23:05.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • #24
                    Koja tuga jbt. Od onakvog igraca i one MVP sezone ti budes oteran u raspale Nikse za neke raspale igrace.
                    Bas steta, sjajan momak...

                    Comment


                    • #25
                      @p1p4

                      Ide Noa najverovatnije, inace cisto sumnjam da bi napravili trejd.Noa se raspao u poslednje dve sezone, usao u cetvrtu deceniju i ne vidim dobar razlog zasto bi ga zadrzali.Njegovi najbolji dani su prosli.

                      Hojberg je trebao da leti sto sa onakvom ekipom nije uspeo da se plasira u PO+nije imao preterano tezak raspored dok njegovi konkurenti jesu.Uz to on i Dzimi se ne mirisu nesto.Neozbiljno je meni bilo to od pocetka da su Tibsa zamenili njime.

                      Comment


                      • #26
                        Ma logican potez Bullsa, ide rebuilding oko Jimmya, dok je za Knickse ovo low risk high reward. Sad ce Phil da ganja nekog centra, ne bi me cudilo da uglave nekako max za Hassana, mada je realnija neka jeftinija varijanta.

                        Koliko skace salary cap sledece sezone ? Oko 90+ miliona ide neka prica.

                        Ali daleko najjaci potez Utah, dobijes tako proverenog igraca koji zna u napadu, a opet je iznadprosecan defanzivac, za 12. pik, jos im je trebao plej kao lebac.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • #27
                          Po meni ništa nisu izgubili Knicks-i ovim trejdom a mogu mnogo da dobiju... Ostalo im je 30m u cap-u, Rose ima jednogodišnji ugovor, Kalderonov odlazak je ogromna dobit, Grant je misterija ali može postati solidan bek kakvih ima mnogo u NBA već a Lopez je realno bio preplaćen.

                          Na 5-ici se najviše spominju Noah i Howard.

                          Gradi se tim oko Porzingisa (ne oko Mela).
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • #28
                            Šta će biti sa Durantom i Nowitzkim. Najvjerovatnije da će produžiti ugovor.
                            Randle, Russell, Ingram, mlada ekipa Lakersa, svi zajedno imaju godina ko Duncan.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • #29
                              Kada neko spomene Porzingisa odmah se sjetim navijaca Knicksa i njihove reakcije na draftu 2015. godine.

                              Spoiler


                              A sada gledaju da grade tim oko njega. Kristaps samo nastavi da kidas.

                              Comment


                              • #30
                                @Ricma: Da, izgleda da se crta da će i Noah u Bullse, ili eventualno Howard, kao što reče Krle.
                                Svi smo znali da je smešno bilo menjanje Tibsa, ali bi još smešnije bilo da mu zamenu otpuste posle prve sezone, iako ona jeste bila razočaravajuća. Ruku na srce, čini se i da je taj skup igrača bio baš loš fit za ono što Hoiberg hoće da igra. Kontam i da bi ga do sad već otpustili da su hteli

                                Što se Lakersa tiče, neki najbolji scenario u granicama realnosti je da se pojure DeRozan i Whiteside. D'Angelo, DeRozan, Ingram, Randle, Whiteside. Clarkson 6th man. S tim što ne verujem da se DeMaru ide iz Toronta posle ove sezone, a i za Hassana će biti baš puno timova u igri

                                Comment

                                Working...
                                X