Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2016 (опште дискусије, трачеви, вести и још много тога...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Badi će igrati ozbiljnu rolu u Pelikanima, jer oni nemaju ozbiljnog šutera kao što je on. Nema više Gordona i Andersona.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Freshman View Post
      Sve zavisi dosta od toga gde i koliko vremena ce provesti Jrue na terenu
      Jrue je završio s košarkom na neodređeno vreme, da bi se brinuo o trudnoj supruzi kojoj je otkriven tumor na mozgu

      Comment


      • Dosta nesreće u tom timu u zadnje vrijeme. Onaj Brajs Dežan-Džons ubijen, a mogao je biti mnogo dobar igrač. Baš sam se čudio kako tek sad on izbija na scenu sa takvim fizikalijama, bio jedno vrijeme jedina svijetla tačka u Pelikanima. Jbg, ne znaš kakav je život nekome van terena.
        sigpic

        Comment


        • D'Entoniju i Dzentriju treba nuditi samo mesto asistenta, njihova filozofija kosarke je prezavidjena sto ce ova sezona uostalom da pokaze.Uostalom sa ispodprosecnom odbranom nema ozbiljnog rezultata.To je moglo da prodje pre 9-10 godina.

          Comment


          • Godine su pred nama da pokažu koliko je bilo pametno pustiti Montija, posebno uzimajući u obzir njegov odnos sa Davisom.


            hahahahaha

            Comment


            • Ma i on je krs od trenera, videli su PO zato sto Durent nije igrao 2/3 sezone i sto je Finiks samom sebi pucao u nogu zbog toga sto su doveli Tomasa i sjebali hemiju u ekipi.Ubedjen sam da kad bi postojala veca ocekivanja da bi isto pukli kao prosle sezone.

              Comment


              • Originally posted by p4p1 View Post
                Jrue je završio s košarkom na neodređeno vreme, da bi se brinuo o trudnoj supruzi kojoj je otkriven tumor na mozgu
                Nisam to znao, bas steta, zao mi coveka, karijera mu je bas krenula nizbrdo.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment




                • Kao da gledam Shawna Kempa, oca mi.

                  Da Maker malo nabaci misica, bice sila. Vec sad pokazuje vrlo dobre znakove, sa onakvom visinom, izuzetna mobilnost i vec sad sjajan range, cak mu je i footwork bolji nego inace sto je to slucaj kod rookiea. I dalje me cudi kako je zavrsio tako nisko na draftu, mada moze biti i do toga da svi timovi pre Bucksa su imali pick na guard pozicije, ili top talenat.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Reise View Post
                    Buker je mašina za poene, uboli su Sansi sa njim džekpot. Ostaje on u prvoj sigurno, najbolji im je igrač. Ne vjerujem da su oni blizu plej ofa, ali su mnogo zanimljiviji od Pelikana. Mogu da imaju strašan frontcourt u budućnosti. Len, Bender i Markiz Kris je u najjavi najjači frontcourt lige po mom mišljenju. Lena pratim odavno i lagano može da bude najbolji centar lige. Bender je suvi talenat, nema šanse da ne uspije. Ovaj Kris je atletska zvijer, utakmice Sansa se moraju ispratiti zbog njega. Već je jedan od najatraktivnijih igrača lige.
                    Da ti odgovorim ovde, posto se mec zavrsio.

                    Booker ce zaista tek biti sila za poene, a sto je fascinantno, jos je tinejdzer, nevidjen osecaj za kos. Mislim da u njemu imaju franchise igraca. Chriss mi je onako jedan od prvih highlight rookiea u predsezoni, fantasticne fizikalije, dobar range, prebrz, a bogami i poprilicno snazan da ide u duel. Nije ni ona klasicna sirovina da se zabija u kos i igrace, vrlo dobro se orijentise i dobro koristi svoje telo. Ozbiljan potencijal u odbrani, ozbiljan.
                    Sad sto se tice Bendera, postoji tu masivan talenat, ali zaista je delovao preplaseno u svim minutima koje je dobio. Ne znam sta bih mogao reci vise o njemu sem da moramo da ga cekamo dve, pa mozda i tri sezone da vidimo je li bust ili ne.

                    Len se ceka duze vreme, ali taj kao da ima neku mentalnu blokadu, covek sa onakvim predispozijama i onakvim dugackim rukama jako slabo brani obruc i previse je soft. U napadu opet ima par dobrih poteza, ali jako jako retko to pokazuje konstantno.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Već se vidi da će Buker ove sezone biti glavni igrač. Što je mnogo dobra stvar za Bledsoa. Bledso je kao drugi ili treći igrač ekipe mnogo efektivniji. Nema razloga da se on troši previše u napadu. A i stil igre mu je takav da je za 25-30 minuta skroz istrošen, što na kraju rezultira povredama. Uradili su pravu stvar sa dovođenjem Dadlija. Konačno će imati nekoga ko je autoritet u svlačionici. Ne vjerujem da će ovi umišljeni igrači praviti neke probleme, mada ih i nema više, što je dobro za Sanse.
                      sigpic

                      Comment




                      • Stekao sam utisak da ga je jako puno gusio Kobe u rookie sezoni (mada gusio on ceo tim ), jer se tacno vidi kakav talenat ovaj momak ima kada mu das loptu. Jos na koledzu, od starta mi je delovao kao left handed verzija Currya, ili Kyriea recimo. Neverovatno "lagan" sut, meka ruka i nekako mekan ali brz izbacaj, ball handling onako na izuzetno na visokom nivou, a nema neke fizicke atribute.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Većina je propustila ovo zahvaljujući sprdanju Bookera



                          Bolesne fizikalije, još jedna tanka četvorka koja zna šta da radi sa loptom u rukama kada je face up sa protivnikom. Ne znam kakav mu je šut sa distance, ali ovo izgleda sasvim solidno za tako visokog momka.

                          Comment


                          • Vidi iznad komentare i videces da ga je Reise vec spomenuo u diskusiji oko Sunsa.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Je l' moguce da toliko krizirate da gledate i preseason ?
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja sam morao da bacim oko na Blejzerse, čisto da vidim ko je napredovao.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X