Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2016 (опште дискусије, трачеви, вести и још много тога...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Forward Lance Thomas has reached a multi-year agreement to re-sign with Knicks, league source tells @clevelanddotcom.
    Free agent center Roy Hibbert is finalizing a deal with the Charlotte Hornets, league sources tell @TheVertical.
    Šta je ovo trebalo Hornetsima u životu? Mada će kontam biti backup Zelleru

    Comment


    • samo za Gokua i Scousera posto nmg da vam pisem dugacak odgovor evo kako je doktor Stephen A. sve to lepo objasnio.
      Dakle nije problem to sto je Durant otisao iz oklahome vec sto je otisao u Golden State. Bilo gde drugde da je otisao bilo bi u redu osim u GS. Weak move bro.

      Posebno obratiti paznju na deo od 5:50 pa na dalje...

      Svako dobro.


      https://m.facebook.com/story.php?sto...147825616&_rdr

      Comment


      • Originally posted by Reise View Post
        Meni je vala ista odluka i Lebrona kad je otišao u Majami i ovo sad Durenta. Obojica prečicom do titule, iako su i jedan i drugi stizali do finala u bivšim timova i tamo ga izduvali. Odustali su od svojih timova. Sad nek se kolju u finalu, nije me briga vala ko god tu dobije, znam samo da ću navijati i protiv jednih i protiv drugih u svakom meču, dok dođe do tog okršaja. Ništa mi ne bi milije bilo nego da se ne sretnu Kavsi i Voriorsi u finalu.

        A ovi se još više pojačavaju. Zaza na jednu godinu 2.9M. A lijepo bogami.
        Pa gledaj ovako, Majami je pre dolaska Lebrona bio 1st round&Exit, sa Bosom tesko da bi mogli da budu druga runda.Tadasnji roster su imali samo trojicu+Calmers kao jedan od retko upotrebljivih igraca i ostalo sve veterani.Ono sto hocu da kazem je da nisu imali podrsku sa klupe.

        Ovima se dosta stari poklopilo, rast SC im je sve ovo omogucio inace tesko da bi oni pod starim SC mogli da zadrze Grina ili Kleja.Morali bi kao Oklahoma da biraju koga ce da zadrze.Dolazi uz to najbolju ekipu u regularnoj sezoni koja je morala da se odrekne Boguta i Barnsa radi njega, koja je uz to mozda nasla i bolje i zdravise resenje od Boguta u vidu Zaze.Ovakav rast SC ce da nam donosi ovakve supertimove.Da je Durent ovakvu odluku pomerio za godinu dana, vala nista mu ja ne bih zamerao.Ovako je previse jajarski i nije dao svom treneru iz OKC-a da drugi put pokusa da tim uvede u finale.Meni najvise smeta tajming njegovog odlaska, zbog toga me je razocarao.Durentu cu uvek od sada pa na dalje da zameram sto je bas sada u ovom trenutku otisao, sto svojoj bivsoj ekipi nije dao jos jednu sansu i sto je vecina ocekivala da ce to da se desi.

        Dosta realnije je bilo 2010 godine da on predje u Majami koje je dosta vece i jace finansijsko trziste, nego Vejd u Klivlend.

        Ako je neko to zapoceo, onda su to Seltiksi 2007 godine sa Alenom i Garnetom, pro od njih treba osuti paljbu, pa zatim po Lebronu i Durentu.

        Comment


        • Šuška se da Wade ozbiljno priča sa Cavsima, ali još ništa od pouzdanih izvora o tome.

          Comment


          • Wade je otac, ostaje on u Miamiju do kraja karijere. Neki dan sam citao onako poveci tekst gdje je on rekao da sebe vidi samo u dresu Miamija. Nema nikakav pritisak zvani prsten. U svojoj karijeri ostvario je svoje snove, sve je osvojio sto se moze osvojiti.

            Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post
              Pa gledaj ovako, Majami je pre dolaska Lebrona bio 1st round&Exit, sa Bosom tesko da bi mogli da budu druga runda.Tadasnji roster su imali samo trojicu+Calmers kao jedan od retko upotrebljivih igraca i ostalo sve veterani.Ono sto hocu da kazem je da nisu imali podrsku sa klupe.

              Ovima se dosta stari poklopilo, rast SC im je sve ovo omogucio inace tesko da bi oni pod starim SC mogli da zadrze Grina ili Kleja.Morali bi kao Oklahoma da biraju koga ce da zadrze.Dolazi uz to najbolju ekipu u regularnoj sezoni koja je morala da se odrekne Boguta i Barnsa radi njega, koja je uz to mozda nasla i bolje i zdravise resenje od Boguta u vidu Zaze.Ovakav rast SC ce da nam donosi ovakve supertimove.Da je Durent ovakvu odluku pomerio za godinu dana, vala nista mu ja ne bih zamerao.Ovako je previse jajarski i nije dao svom treneru iz OKC-a da drugi put pokusa da tim uvede u finale.Meni najvise smeta tajming njegovog odlaska, zbog toga me je razocarao.Durentu cu uvek od sada pa na dalje da zameram sto je bas sada u ovom trenutku otisao, sto svojoj bivsoj ekipi nije dao jos jednu sansu i sto je vecina ocekivala da ce to da se desi.

              Dosta realnije je bilo 2010 godine da on predje u Majami koje je dosta vece i jace finansijsko trziste, nego Vejd u Klivlend.

              Ako je neko to zapoceo, onda su to Seltiksi 2007 godine sa Alenom i Garnetom, pro od njih treba osuti paljbu, pa zatim po Lebronu i Durentu.
              Alen i Garnet su sigurno poslužili kao primjer, iako su putem trejda stigli u Boston. Ali oni su već bili odmakli u godinama, 30+ su obojica imala čini mi se. Ova dvojica u sred prajma, sa po 27. Kako god okreneš, svi se oni spajaju zbog prstena. Prije je bilo da se ide kad zađeš u 30+ godinama, kao Dreklser ili Mailman. Njima na primjer ne možeš ništa prigovoriti. Samo su htjeli da odu u stilu, sa prstenom. Ovo sada što se radi nema nikakvog smisla.
              sigpic

              Comment


              • Dirk Nowitzki potpisao na dvije sezona za 40 miliona s Dallasom. Dirk era se nastavlja.
                Last edited by Tarantula®; 05-07-16, 16:23.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Originally posted by Rossonero View Post
                  Wade je otac, ostaje on u Miamiju do kraja karijere. Neki dan sam citao onako poveci tekst gdje je on rekao da sebe vidi samo u dresu Miamija. Nema nikakav pritisak zvani prsten. U svojoj karijeri ostvario je svoje snove, sve je osvojio sto se moze osvojiti.

                  Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
                  Pa normalno da ga nema kad ga je vec osvojio u svojoj 3. sezoni.

                  Comment


                  • Three.

                    Comment


                    • Mislio sam prvi.
                      Ali u svakom slucaju ima od mene vece postovanje nego LBJ i KD zajedno.

                      Comment


                      • Originally posted by Bastia33 View Post
                        Šuška se da Wade ozbiljno priča sa Cavsima, ali još ništa od pouzdanih izvora o tome.
                        E zbog Flasha bih bas bas bas navijao za Cavse. Najgotivniji otac svih oceva

                        Realno zbog njega i Seka navijam za Majami .
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • http://espn.go.com/nba/story/_/id/16...at-offer-short

                          Comment


                          • Dovoljno je samo da se trejduje MekRoberts i Vejd bi dobio to što traži.
                            sigpic

                            Comment


                            • David West u Golden Stejtu.

                              Comment


                              • Kuzminkas u Knicksima.

                                Westu sve najgore u daljnoj, kratkoj, karijeri.

                                Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X