Strana 22 od 22 PrvaPrva ... 12 20 21 22
Rezultati 316 do 326 od 326

Tema: NBA Offseason 2016 (опште дискусије, трачеви, вести и још много тога...)

Hero Member Reise avatar
    Datum registracije
    01.05.2011
    Moć reputacije
    214748815
    Meni je Memfis u top 5 zaključan. Kad nisu prošle sezone propustili plej of sa svim onim silnim povredama, neće ni ove. Minesota mi je i dalje daleko, ne vjerujem da će toliki skok da naprave od prošle sezone. Juta mora u plej of, ekipa koja se najviše pojačala od ovih koje se bore za to 6, 7 i 8. mjesto.
    Champ, champ tell me about your fiery Francophile the Parisian torpedo Tony Parker. Can he continue to be your main butter and egg man and still cook the boys in big D?
    ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

http://www.dodaj.rs/f/D/PS/JvcEk34/lma5v2.jpg

2. Your Google Adsense code here
    Pickle Rick Ricma avatar
    Datum registracije
    16.04.2011
    Moć reputacije
    214748923
    Memfis je pokretna bolnica, bio siguran da ce da budu top5.Kog su oni bese postavili za novog trenera?

Neka ekipa od koje se ne ocekuje ce da zavrsi na petom mestu, a ne verujem da ce to da bude Dalas.GS, Klipersi, SA, Portland, Memfis, Minesota, Juta i Dalas.OKC mi je prvi ispod crte, dok mi je Hjuston na celu sa Majkom smejurija od tima.
    Sedam debila je gleda iz auta

Hero Member Reise avatar
    Datum registracije
    01.05.2011
    Moć reputacije
    214748815
    Onog Fizdejla što je bio pomoćnik u Majamiju ja mislim.

Vala kad Hjuston prošle sezone nije propustio plej of, a bili su totalno nezainteresovani, neće ni ove. Čak mi nisu više ni ogavni, sad su zanimljivi. Ne treba ni Hardena potcjenjivati, dobiće on dosta utakmica sam. Anderson i Gordon su jedni od najboljih šutera za tri poena, imaće Harden tu dosta prostora. Odbrana je naravno problem, ali kome nije sa ovakvim napadačima u NBA. Ne znam kakav će D'Antoni da bude, ali lošiji neće biti sigurno nego kad je vodio Lejkerse.
    Champ, champ tell me about your fiery Francophile the Parisian torpedo Tony Parker. Can he continue to be your main butter and egg man and still cook the boys in big D?
    ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

http://www.dodaj.rs/f/D/PS/JvcEk34/lma5v2.jpg

Moderator Rondo9 avatar
    Datum registracije
    26.12.2010
    Moć reputacije
    191499886
    Citirati Originalno postavljeno od Reise Pogledati poruku
    Kakav lik

Hero Member Урош94 avatar
    Datum registracije
    25.04.2011
    Moć reputacije
    21601898
    Коначан састав Спарса:

1. Паркер, Милс, Мари, Лапровитола
    2. Ђинобили, Грин, Симонс, Форбс
    3. Ленард, Андерсон, Бертанс
    4. Олдриџ, Ли
    5. Гасол, Дедмон

Очекивано је упао Форбс али нисам очекивао да ће да отерају ЛЖШ-а (заслужено отеран) и уместо њега да убаце Лапровитолу. Брин батица шије како шутира. Све ми се чини да ће бити следећи од драгуља Попа, Ар Сија и екипе, којег су ископали ко зна где. Само испратите лика. Посебно јер ће Грин одсуствовати прве три недеље па ће имати доста простора. Тачно ћу да га држим на оку и за фантази.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!

http://orig12.deviantart.net/6c07/f/2013/198/1/6/tim_duncan_signature_by_philadisbr-d6dvzos.jpg

Active Member
    Datum registracije
    21.01.2013
    Moć reputacije
    214748691
    Neverovatno koliko ce zavisiti igra od Parkera ove sezone. Ako planiraju da se posibaju makar s GSW/LAC, Parker mora da bude na nekom nivou, on im je najvise falio prosle godine.

Il Capitano Rossonero avatar
    Datum registracije
    06.10.2010
    Moć reputacije
    214749048
    Blizi se nova sezona NBA, a ja pojma nemam ko je gdje presao i kakve rostere imaju ekipe.

Idemo lagano..

http://www.nba.com/teams

Datum registracije
    25.04.2011
    Moć reputacije
    21601898
    Citirati Originalno postavljeno od Pobeda.. Pogledati poruku
    Neverovatno koliko ce zavisiti igra od Parkera ove sezone. Ako planiraju da se posibaju makar s GSW/LAC, Parker mora da bude na nekom nivou, on im je najvise falio prosle godine.
    Ма какви, сваке године је мање и мање битнији шраф, што је и логично јер сваке године игра лошије, што је логично јер је сваке године старији, што је опет логично јер време пролази и људи старе. Нисам намеравао овако да напишем претходну реченицу уопште.
    Arise, Serbia!
    Now wake up
    And rouse the Serbs!

http://orig12.deviantart.net/6c07/f/2013/198/1/6/tim_duncan_signature_by_philadisbr-d6dvzos.jpg

Forum Resident Ljuba90 avatar
    Datum registracije
    18.12.2010
    Moć reputacije
    214749148
    Leb ti jebem kakav roster Netsa

Datum registracije
    25.04.2011
    Moć reputacije
    21601898
    Бенет јуче дао тројку из корнера, па ти види...
    Arise, Serbia!
    Now wake up
    And rouse the Serbs!

Active Member
    Datum registracije
    21.01.2013
    Moć reputacije
    214748691
    Citirati Originalno postavljeno od Урош94 Pogledati poruku
    Ма какви, сваке године је мање и мање битнији шраф, што је и логично јер сваке године игра лошије, што је логично јер је сваке године старији, што је опет логично јер време пролази и људи старе. Нисам намеравао овако да напишем претходну реченицу уопште.
    Sve to stoji, ali bez ozbiljne podrske Parkera, San Antonio nema sta da trazi. Ne mogu da se oslanjaju na unutrasnju liniju toliko, ipak su Pau i Lee dosta stari.

Strana 22 od 22 PrvaPrva ... 12 20 21 22

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •