Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - Motul TT Assen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Ni biciklu ni skuter ne volim po kiši da vozim, pa teško da bih motor vozio, ali dosta o meni, reč je o trci. To što su neki hteli da voze na maksimumu od starta tih 12 krugova, u gorim uslovima nego što je bio start prve trke i to na drugim gumama, to je i dovelo do njihovih padova.
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • #77
      Originally posted by nixa View Post
      Problem je u tome sto da Rosi nije otreso ledinu ne bi bilo problema ni sa ponovljenim startom, jasno.
      Trka nije prekinuta zbog puno vode na stazi, postoje namenske gume za takve uslove, vec zbog smanjene vidljivosti.
      Netacno. Ovde sam napisao I u kuci sam tokom pauze rekao da ne treba trka da se nastavlja.

      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

      Comment


      • #78
        Originally posted by nixa View Post
        Problem je u tome sto da Rosi nije otreso ledinu ne bi bilo problema ni sa ponovljenim startom, jasno.
        Trka nije prekinuta zbog puno vode na stazi, postoje namenske gume za takve uslove, vec zbog smanjene vidljivosti.
        Sepang 2012. i prekidanje trke zbog jedne podignute ruke i vozača koji odbija da nastavi? A dobro, bitno da svi negoduju samo zbog Najvećeg...

        Comment


        • #79
          Kakve veze ima Sepang 2012. sa ovom trkom, osim da je oba slucaja trka opravdano prekinuta?
          Pravila su jasna a nama niko ne osporava pravo na sopstveno misljenje.Ja npr.imam pravo da mislim da su prvi deo trke prekinuli jer su u tom trenutku svi prestigli "najveceg" a cela grupa vozaca mu je vec disala za vrat.Jedino on od vozaca se nije bunio zbog prekida trke.I mislim da bi trku ponovo i konacno prekinuli da je uspeo jos samo jedan krug da ostane na prvom mestu.
          Zovite

          Comment


          • #80
            Iznela sam svoje misljenje, nakon one kise sam i pitala Srdjana sta uopste vide, odgovorio je da to samo oni znaju.
            Da sam u direkciji postupila bih kao i oni-prekinula bih trku, ali je ne bih nastavljala jer je svako mogao da pretpostavi da ce biti padova, uostalom sto nisu nakon 2/3 prekinuli?
            Ruku na srce da nije nastavljena Marc bi uzeo manje bodova, ovako je uzeo 20bodova koji su veliki kao pobeda, ali to i dalje ne znaci da sam za da nastave s voznjom i rizikuju da se povrede(iako mogu da dobiju bodove jer je 2/3 odradjeno).

            P.S.
            Last edited by Brana; 28-06-16, 08:59.
            sigpic

            Comment


            • #81
              @Brana

              Prvi vidi nesto, ali ovi iza njega, na koje leti voda, njima je katastrofa.

              Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

              Comment


              • #82
                Originally posted by nixa View Post
                Kakve veze ima Sepang 2012. sa ovom trkom, osim da je oba slucaja trka opravdano prekinuta?
                Sam to kažeš i imaš potrebu da provociraš. Ljudi se bune što je trka ponovo puštena bez dobre pripreme i pre nego što je puštena i ti u tome vidiš negodovanje što je Rossi "otresao ledinu." Zadivljujuće, zaista

                Comment


                • #83
                  Originally posted by nixa View Post
                  Kakve veze ima Sepang 2012. sa ovom trkom, osim da je oba slucaja trka opravdano prekinuta?
                  Pravila su jasna a nama niko ne osporava pravo na sopstveno misljenje.Ja npr.imam pravo da mislim da su prvi deo trke prekinuli jer su u tom trenutku svi prestigli "najveceg" a cela grupa vozaca mu je vec disala za vrat.Jedino on od vozaca se nije bunio zbog prekida trke.I mislim da bi trku ponovo i konacno prekinuli da je uspeo jos samo jedan krug da ostane na prvom mestu.
                  U kakvim ti mrznjama zivis, decko. Pa da je ovo Rosijev sampionat stvarno mislis da bi dobio onu kazu u Valensiji prosle godine? Ako malo samo procitas, skontaces da je Dorna spanska organizacija
                  PS:
                  Ako pogledas snimak, posle prolaska kroz cilj kad je pokazana crvena zastava, vidjeces kameru sa Rosijevog motora gdje se on okrece i mase rukama. Tako da, sve ti u vodu pada
                  Last edited by quard1aN; 28-06-16, 15:08.
                  1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                  1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Ljudi se bune što je trka ponovo puštena bez dobre pripreme
                    Koji ljudi se bune? Kakve pripreme??

                    @quard1aN
                    Preblago je kaznjen..po mom misljenju!
                    Zovite

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by nixa View Post
                      Koji ljudi se bune? Kakve pripreme??

                      @quard1aN
                      Preblago je kaznjen..po mom misljenju!
                      Koja bi kazna po tebi bila odgovarajuca?

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by nixa View Post
                        Koji ljudi se bune? Kakve pripreme??

                        @quard1aN
                        Preblago je kaznjen..po mom misljenju!
                        Istu kaznu je dobio Janone za kamikaza potez u Barseloni. Pa ti odluci koji je potez brutalniji od ta dva.
                        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Black Flag. Momentalno!
                          Janone je r*********, ali kod njega nije postojala namera.
                          Last edited by BogdanB; 29-06-16, 12:38.
                          Zovite

                          Comment


                          • #88
                            Onda je ovo bilo za jednogodisnju zabranu trkanja...



                            Ali kazna je bila neka simbolicna suma novca. Dvostruki arsini za Hondine vozace, jbg...

                            Comment


                            • #89
                              Ili ce se svi kaznjavati ili nece niko.Ovako,ovo sto dorna radi samo produbljuje jaz izmedju vozaca i timova.Do sada smo bili svedoci da je pravda deljena selektivno.
                              Zasto Pedrosa nije kaznjen za izbacivanje Dovicioza?! Izbacio ga je iz trke,zar ne? Ili je drugacije kada spanac izbaci italijana nego kada je obrnuto.

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by Vanja #66 View Post
                                Onda je ovo bilo za jednogodisnju zabranu trkanja...



                                Ali kazna je bila neka simbolicna suma novca. Dvostruki arsini za Hondine vozace, jbg...
                                Ovo se nije desilo u trci.Cak ne i na treningu vec po njegovom zavrsetku.Nije isto.....
                                Ne postoje dvostruki arsini.Postoje samo odluke koje,u zavisnosti od toga za koga navijamo,pozdravljamo ili ne.Stara prica,kada se izgubi tesno utakmica obicno je sudija kriv.
                                Zovite

                                Comment

                                Working...
                                X