Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Group D (Spain, Croatia, Turkey, Czech Republic)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Mi ako budemo prvi (u sto sumnjam) imamo Wales, Svedsku ili Austriju (Madjarsku) u osmini pa Svicarsku ili Poljsku u 4-finalu. To bi bio sjajan zdrijeb.
    Ako ne budemo prvi onda su tu Nijemci, Talijani, Belgijanci, Francuzi i Englezi. Gore ne moze.

    Comment


    • #17

      Comment


      • #18

        Comment


        • #19
          http://mondo.rs/a913188/Sport/Fudbal...kid-VIDEO.html

          Ova "Slobodna Dalmacija" je komičniji dnevni list od npr. Informera

          Pre neki dan sam u našoj Politici pronašao da su pisali kako mi (čitaj Srbi) osvajamo svet, pa i njih (čitaj Hrvate) nekim elektromagnetnim čudima Kakvo je to bunilo majko sveta

          Comment


          • #20


            Kretanje lopte kod trećeg pogotka Španije na meču sa Turskom. Ne računajući gomana De Heu, Pike je jedini igrač koji nije dodirnuo loptu u ovom napadu.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • #21
              Mnogo kasnis, brale.

              Mislim da sam to video juce na fb stranici Neverovali ili DA.

              Comment


              • #22
                Bice da su se Orjunasi infiltirali u Torcidu.

                Perisic je odigrao jos jedan mec na visokom nivou. Lagan je kao pero, skocan, brz, ima odlican sut...Bice steta za fudbal ako Modric preskoci prvi mec nokaut faze. I pored ogromnog kvaliteta koji poseduju u veznom redu, bice im dosta teze bez dirigenta.

                Kiralji je napravio onu gresku pred sumnjivi penal Islandjana, ali se neposredno pre Sigurdsonovog slobodnjaka u prenosu videlo da je saigracima iz zivog zida rekao da ne skacu.

                Mislio sam da ce Del Boske preseliti Nolita na klupu, barem da bi pokusao neki drugaciji sistem, ali posle ove partije protiv Turaka on ostaje zacementiran u startnih 11. Majstor...
                Last edited by Bogi; 19-06-16, 14:16.

                Comment


                • #23
                  Kako sam srećan što je Perišić Interov igrač
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • #24
                    Prilikom intoniranja himne Španije...

                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment

                    Working...
                    X