Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Group E (Italy, Ireland, Belgium, Sweden)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ne, poenta je bila da se Francuzima, Spancima, Englezima i Nemcima olaksa malo zreb.

    Mada sve mi je to malo debilno, Italijani bi hipoteticki imali tezeg protivnika u osmini-finala nego u cetvrtfinalu, Englezi zahvaljujuci zrebu mogu do polufinala.Ako budu prvi u grupi, sem ako se ne desi neko iznenadjenje izbeci ce favorite.Spanija i Francuska mogu da se sastanu u cetvrtfinalu.To su samo neke od mana.Kada ne bi bilo iznenadjenja, Englezi i Italijani bi imali cist put do polufinala, dok bi se ostali poklali za druga dva mesta.
    Last edited by Ricma; 18-06-16, 19:01.

    Comment


    • #17
      Englezima može da se olakša samo da kroz ceo turnir igraju sa reprezentacijom Srbije, mada cenim da bi se i tu zajebali u četvrtfinalu na penale....

      Inače, debilan kostur, vraćaj sve na staro...smor prvenstvo.

      Comment


      • #18
        Totalno los sistem takmicenja i bas losa raspodela sa ukrstanjem oko treceplasiranih ekipa. U nokaut fazi timovi treba da se sastaju na osnovu ucinka u grupama, a ne da se prvoplasiranima iz pojedinih grupa bez ikakvog razloga olaksa zreb.

        U svakom slucju, Italija lagano prva u grupi. Ocekujem Hrvatsku u osmini finala, nezgodan protivnik.

        Za sada je dobro izbeci ostale pretendente za titulu - Nemacku, Francusku i Spaniju.
        Last edited by b64Milos; 19-06-16, 07:37.
        Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

        Comment


        • #19
          Tri zemje iz te grupe imaju najjacu ekonomiju u Evropi+Spanija ciji uticaj se uopste ne moze zanemariti.Na osnovu zreba se vidi da te cetiri zemlje imaju najjaci lobi i to verovatno se ne odnosi samo na fudbal.Italija je odmah ispod njih.

          Ja mislim da ce Cesi biti drugi u grupi zbog gol-razlike.Minimalan poraz Ceha protiv Spanaca sa jedne strane, a i Hrvati su morali da daju vise od jednog gola Turcima.Ta gol razlika mozda veceras sjebe Svajcarsku zbog istog razloga kao sto moze Hrvatsku.

          Comment


          • #20
            Česi, Česi...nego kako, ne može lakše.

            Hrvati jedino ako uskoče sami sebi u usta sa ovim potresima što grupa navijača bojkotuje savez, drugačije mislim da imaju dobre šanse protiv Italijana (ako budu drugi Hrvati naravno), na sve to ja lično ne znam kakva je situacija sa Modrićem, a on im je 40% ekipe, motor, mozak, sve....

            Comment


            • #21
              Bolje Cesi nego Hrvati, uzdamo se u pobedu Ceske i Spanije
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment

              Working...
              X