Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dok je bilo 16 timova, da

    Comment


    • Za mene je i dalje Euro teže osvojiti, ne možete me ubijediti nikako.
      sigpic

      Comment


      • Osvojila ga je ekipa koja nije imala pobedu u grupi s Mađarskom, Islandom i Austrijom i završila treća u istoj. Već tu ti pada teorija u vodu. A razvodnjen je kvalitet s 24 tima, pa ti to dođe isto kao što na svetskom dobiješ neke loše repke van UEFA i CONMEBOL zone. Čak bih rekao da su ove neke iz Evrope još i dosta gore od nekog Japana, Costa Rice i sl.

        Comment


        • A na Svjetsko ti dođe neka Saudijska Arabija u grupu i napuniš je 8-0 npr. Ove slabije reprezentacije iz Evrope su daleko jače od afričkih, srednjeameričkih, azijskih i ostalih raspada.
          sigpic

          Comment


          • Ali to je opet jedna ekipa u grupi, a dalje ne idu tri nikako, znači osim ako ti se nenormalno poklope stvari nije dovoljno da samo nadrviš Saudijce (a daleko od toga da ih ima svaka grupa, možda eventualno dve grupe dobiju jednog totalnog autsajdera).

            Comment


            • Originally posted by Reise View Post
              A na Svjetsko ti dođe neka Saudijska Arabija u grupu i napuniš je 8-0 npr. Ove slabije reprezentacije iz Evrope su daleko jače od afričkih, srednjeameričkih, azijskih i ostalih raspada.
              Srednjeameričkih? Sećaš li se kako je igrala Kostarika pre dve godine. Inače Meksiko je pobedio Hrvatsku, a Amerikanci ispali na penale od Holandije. Potcenjuješ afrikance. Na Euru ne igraju Brazil, Argentina, Čile, Urugvaj, Kolumbija.

              Koliko je teže osvojiti Euro nego World cup govori i to da su Euro osvajali jedna Danska i Grčka.

              Comment


              • Originally posted by goku View Post
                Srednjeameričkih? Sećaš li se kako je igrala Kostarika pre dve godine. Inače Meksiko je pobedio Hrvatsku, a Amerikanci ispali na penale od Holandije. Potcenjuješ afrikance. Na Euru ne igraju Brazil, Argentina, Čile, Urugvaj, Kolumbija.

                Koliko je teže osvojiti Euro nego World cup govori i to da su Euro osvajali jedna Danska i Grčka.
                Dominirali su gotovo svi latinosi te godine ali i sam zaboravljas da vecina timova iz Evrope prosto nije mogla da se navikne na tu njihovu klimu.Imao si jednu legendu poput Pirla koji je izjavljivao da nisu mogli da disu na treninzima, da je vecina zabarske reprezentacije imala fizicke probleme i da nije mogla da izgura 90 minuta.

                To je bila jedna godina i jedno prvenstvo , budimo realni problem je sto ovaj Euro nikog gotovo ne zanima . Zanima Ronalda kome treba za zlatnu loptu sta vec i da se dokaze da je bolji od Mesija .
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • A šta je žabarima smetalo u Južnoj Africi, isto grupu nisu prošli.

                  Ali opet su u Brazilu evropljani osvojili, Švabama ništa ne smeta.

                  I ja imam utisak da su igrači slabo zainteresovani za ova kontinentalna takmičenja, doduše ima izuzetaka, videli smo kako je Mesi izgledao posle poraza, ali to je treći vezani u finalu. Tim najvećim igračima treba neka potvrda i sa reprezentacijom, ovim ostalima je ladovina. Zato ja i kažem da bi to trebalo ukinuti i igrati na ispadanje posle kvalifikacija, a svetsko prvenstvo igrati svake četvrte godine recimo u novembru ili februaru.
                  Last edited by goku; 11-07-16, 01:57.

                  Comment


                  • Alal kurac Ronaldu na posvecenosti i borbenosti, vidjelo se iz aviona koliko mu ovo znaci. Takodje svaka cast i ostalim igracima koji su igrali kao TIM, a tim uvek slavi na kraju. Jbt koliko mi je drago zbog Ronalda...

                    Comment


                    • Originally posted by goku View Post
                      Srednjeameričkih? Sećaš li se kako je igrala Kostarika pre dve godine. Inače Meksiko je pobedio Hrvatsku, a Amerikanci ispali na penale od Holandije. Potcenjuješ afrikance. Na Euru ne igraju Brazil, Argentina, Čile, Urugvaj, Kolumbija.

                      Koliko je teže osvojiti Euro nego World cup govori i to da su Euro osvajali jedna Danska i Grčka.
                      Ispade i Brazil u grupu Peruom, Ekvadorom i Haitijem, a osvojili su pet puta. Što ćemo sad?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Reise View Post
                        Ispade i Brazil u grupu Peruom, Ekvadorom i Haitijem, a osvojili su pet puta. Što ćemo sad?
                        Rekoh, nisu zainteresovani, južnoamerikanci igraju već treće leto zaredom, pun im k. svega.

                        Svetsko prvenstvo je jedino merilo, sve ostalo je zajebancija.

                        Comment


                        • Dobro, ti si potcijenio Evropljane sa tim što su Grci i Danci osvojili. Ja reko samo da malo svijet potcijenimo.

                          Viđećemo kad će ostatak svijeta osvojiti WC. Pošto Evropljanimo nije niko više ni do koljena.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Reise View Post
                            Dobro, ti si potcijenio Evropljane sa tim što su Grci i Danci osvojili. Ja reko samo da malo svijet potcijenimo.

                            Viđećemo kad će ostatak svijeta osvojiti WC. Pošto Evropljanimo nije niko više ni do koljena.
                            Činjenica je da zadnja tri svetska prvenstva osvajaju evropljani, ali je i činjenica da su Brazil i Argentina uvek konkurentni.

                            Osvojiti takmičenje na kome nema ove dve reprezentacije nema tu težinu koju ima kada su one na turniru.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Vise nema klauzulu, tih 90 posle potpisivanja ugovora mozes samo da sanjas. Ako je Pogba 100 miliona funti, ovaj je 150.
                              Neka ide i 180. Nema se problema
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment

                              Working...
                              X