Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I grupu su prosli jer idu tri ekipe, da su Slovaci isli na pobedu i to bi izgubili. Najodvratnija ekipa, terajte ih kuci.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Odgovorno tvrdim da nikad ne bi pristao da vodi ove balvane.
      A Hodžson je kralj. Svaka čast matorom izlapelom treneru. Podseća me na Pižona.

      Comment


      • Nah I'm out.

        Kane i prekidi
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ne slažem se Proto za Engleze. Ja sam očekivao da će biti još gori. To što im je selektor kreten tj već druga stvar.

          Pizon bi sve dobio sa 1:0
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Cisto da napomenem da je Runi ocajan danas. Daj Rasforda da bar imam zelje da navijam za Engleze.
            sigpic

            Comment


            • Runu u prvom opasan. U drugom los.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Rooney se maksimalno trudi da emulira Denilsona.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Ne slažem se Proto za Engleze. Ja sam očekivao da će biti još gori. To što im je selektor kreten tj već druga stvar.

                  Pizon bi sve dobio sa 1:0
                  ma bas su losi. Msm pocev od selekcija igraca pa sve do pristupa. Dobrih igraca ima na pretek, ali zajebi ti sve kad igra Sterling, ili kad guras neku formaciju za koju nemas odgovarajuce igrace.

                  Comment


                  • Koliko očajna igra stvarno Englezi nemaju pojma. Italija, Nemačka, Španija pa 5 praznih mesta pa Francuska i ostali.
                    Taj Hodžson ima bolje uslove od svih, prati PL non stop baš je mutavac kad ne ume da se spremi za veliko takmičenje.

                    Comment


                    • Pri put Islandjani pošalju fudbalere umesto rukometaša ne neko prvenstvo i odma problem
                      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                      Comment


                      • Pricao sam vec na pocetku EP-a da Englezi imaju jak tim na papiru, ali Hodzson ej jednostavno prelos trener. Njega je 4-4-2 odvelo na Ep sa svim pobedama a on gura 4-3-3 naprasno. Sterling decko ogranicen. Ocajni su ti Englezi, bas ih ne volim, a sve je jasno kad njima slobodne udarce i prekide izvodi Kane.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Čak ni ova ekipa nije loša. Koliko je loša taktika. Samim tim i trener. Najiskrenije ovo je dobro koliko sam ja očekivao da budu loši. Ne mogu spanci nikako da budu ispred Engleza i jedni i drugi su u kanalu jer se guraju loše stvari. Stim što spanci imaju 100x bolju perspektivu od Engleza. Italijani nikad slabiji igraju najjači fudbal. Selektor.
                          O Nemcima nema se šta reći. Oni sami u Evropi. Italijani, Poljska, Hrvati, Belgija, pa tek onda Spanci, Englezi i ostali. Meni je mnogo krivo sto su Spanci ponovo ispali idioti ali jbg.
                          Ovo se odnosi samo na repke.

                          Sto se engleza tiče oni su morali 442 da igraju.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Kako je tesko biti Englez kada se radi o reprezentaciji.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Evo ga brat! Idu dva komada
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Koji je ovaj Kejn balvan

                                Comment

                                Working...
                                X