Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Niko ne objasnjava kao Ser Brano Milacic. Gostuje nocas u studiju RTCGa sa Savicevicem i legendarnim radijskim voditeljem i spikerom Budimirom Bucinom i pita ga voditelj Slovacka - Vels Brano? Pravo da ti recem pet para ne dajem na tu utakmicu pa onda dodaje, kad CG bude bila na Euru ja se necu ljutit' ako oni u Velsu ne budu gledali hahahahahah



    sigpic

    Comment


    • #62
      Rusi uzeli zastavu Krtoli i potopili ga



      Attached Files
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #63


        Comment


        • #64
          Bravo braco rumuni tako se igra za svoju zemlju

          Comment


          • #65
            Originally posted by saburo sakai View Post
            Ponos podforuma premierliga
            dupli cf imao je i asistenciju majstor.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • #66
              Sasvim korektno i borbeno odigrali Rumuni, zao mi je sto na kraju nisu uzeli bod. Oni su jedna od ekipa za koje navijam na ovom prvenstvu, nadam se da ce izboriti plasman dalje.

              Kod Francuza Payet i Kante ubedljivo bili najbolji, a najgori Evra bez konkurencije. Pogba jeste odlican igrac, ali ne vredi 100 miliona koliko neki zele da plate.
              Last edited by Tobdzija; 11-06-16, 10:23.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • #67
                Evra batali fudbal bogalju.

                Comment


                • #68
                  Ubili bi nas ovi Rumuni. Dobro su igrali. Francuska ako osvoji ja ću se samobanujem na 5 meseci. Uzdam se u Žabare kao i uvek i Portugalce

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Mr.M View Post
                    Rusi uzeli zastavu Krtoli i potopili ga



                    Ja pomislio Boban Rajović.
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Englezi haos prave, demolirace Francusku nastave li ovako. Kuci manji od makova zrna, kad odu nedje krece ludilo
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Ma brzo će oni kući, izdržaće Francuzi još deset dana.
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Reprezentacija mozda i oce, ali je ovih ludaka pola miliona doslo, nece oni brzo doma
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by goku
                            Topdžijo jel ti navijaš za Rumune zbog onih rumunki ili zbog fudbala?

                            Koliko Pogba vredi po tebi, ali realno?
                            Rumune prvenstveno gotivim zbog Rumunki, plus su nam jos i komsije, a i bio sam sa jednom Rumunkom, tako da imam razloga dovoljno sto navijam za njih. I kad sam bio tamo odusevio sam se narodom i atmosferom u drzavi(grad Iasi).

                            Sto se Pogbe tice 60-70 miliona u vrh glave, onako realno. Odlican igrac, gotivim ga jako, ali opet ne bih za takav tip igraca dao neku basnoslovnu cifru. Koliko je onda u ono vreme trebalo da vrede Gatusso, Pirlo, Lampard, Vieira, i ostali?
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • #74
                              Za Pirla, Lamparda i Vjeiru ne znam, ali ako je Pogbi cijena 120 miliona, Djenaro je vrijedio barem 200.
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by Vladan View Post
                                Englezi haos prave, demolirace Francusku nastave li ovako. Kuci manji od makova zrna, kad odu nedje krece ludilo
                                Ne vidim da bih se ja ista drugacije ponasao da zivim u bogatim zemljama i dodjem u siromasnim koje su vecinom banana drzave.

                                Comment

                                Working...
                                X