Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako je ovo smešan tim za prvo kolo, nmg da verujem Ronaldo u prvih 11

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Ne znam za tebe, ali meni se cini da je mnogo lakse davati golove kad imas Benzemu u spicu napada, nego kad imas Zirua ili Zinjaka.

      I Rajmond Domenek je gledao u zvijezde i one su mu porucile da ne vodi u Nemacku 2006. skorpiju u horoskopu Piresa, kao ni Zilija kome zvijezde isto nisu bile bas previse naklonjene. Otisli do finala ljudi, genijalni potezi reklo bi se, iako svi znamo da to sa genijalnoscu nema veze, vec se radi o poremecenom covjeku, koji se pitao taman koliko ti ili ja, nego se zna ko ih je vodio do tog finala. A i malo je drugacija situacija bila 1998. nego danas, tada su isto kao i 2006. imali jednog od najboljih igraca svih vremena koji ih je vukao od tada pa do kraja karijere, vrhunske defanzivce i veziste, sad se odricu jednog od najboljih napadaca svijeta, a umjesto njega igraju Ziru ili Zinjak, moglo se Zakeu jednostavno. Sad taj luksuz bas i nemaju.

      Postoji sud valjda, on treba da odluci je li kriv ili nije, sto bih ja njega suspendovao do konacne odluke suda? isto kao da sad suspenduje Atletiko Gabija ili Mancester Erereru zbog onog skandala oko namjestenih meceva, da ti ne pricam koliko imamo slucajeva navodnog silovanja, seksualnih odnosa sa maloljetnicima, seks skandala generalno, pa dok ne bude sto posto dokazano niko ne djeluje. Adam Dzonson godinama sranja pravi, sad je dokazano i onda je Sanderlend odreagovao, ali im je valjao svo ovo vrijeme, koristili su ga, nisu rekli ovaj je sumnjiv, utice na atmosferu, ajde odma da ga suspendujemo. Ne pamtim da se iko zalio na ponasanje Benzeme u reprezentaciji, Realu ili Lionu. Stavise, jedan je od omiljenih likova generalno u kolektivu.
      Apsolutno se slažem sa tim da niko nije kriv dok se ne dokaže pa čak i kada ga sud osudi ostaje diskutabilno da li je presuda pravedna, ali ovo su stvari u kući, praktično porodici, jer takvi kolektivi to i jesu, oni sigurno znaju šta je istina, šta njih briga šta će sud reći, evo nema ni Valbuene koji je učestvovao u tome.

      Nije to situacija kao neka te šmizla optužila, koju si video jednom u životu, da si je silovao jer si je odbio, pa tako joj povredio sujetu.

      Oni u savezu jako dobro znaju šta je istina i kako bi Benzemino prisustvo uticalo na ekipu, valjda su pričali sa igračima, pitali ih za mišljenje.

      Comment


      • Ne mogu da igraju dok je proces u toku. Toliko je jednostavno. Čak ni Valbuena nije pozivan od tog trenutka. Ni Žiru nije baš Milan Purović, tako da će se snaći Francuzi.
        sigpic

        Comment


        • Payet i Kante jedini odigrali oba meča vrhunski. Matuildi je isto ok, ali ume on bolje, verovatno ne može ni da dođe maksimalno do izražaja u ovom sistemu. Odbrana je isto okej, nisu ni imali previše posla doduše. Osim Evre. Bitno da je Griezmanna i Pogbu stavio na klupu posle prve, a ne njega. Nije ni Digne spektakularan, ali mi svakako igra pre ovakvog Evre.

          Originally posted by Casiraghi View Post
          Francuze cemo videti protiv Svajcarske koja obicno sa svima zeli da se nadigrava, ovaj skup igraca kroz posed ne moze nista.
          Ovo je jedino što mi i dalje uliva nadu da Francuzi imaju neku šansu da osvoje ovo, posle dve - slobodno mogu reći sramotne partije.

          I što Fresh reče, Gignac otkad je ušao, ja mislim da je uspeo sve što je mogao da zasere i svaki put kad lopta dođe do njega, ja pomislim na Lacazetta i Gameira. A pored Martiala i Griezmanna, meni je i Giroud tu višak i poveo bih ga samo kako bih imao još jednu dimenziju u igri, ako tako nešto bude bilo potrebno. Kad već Karim nije u opticaju, a oko dotičnog se inače u potpunosti slažem s Vladanom.

          Comment




          • Bolje bi one odigrale

            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post

              Comment



              • "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                Comment


                • Ko je ova bičarka ?
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ma, ona budala iz Geordie Shore.
                    "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                    Comment


                    • Mags prati sve sto ima veze sa Njukaslom, pa cak i zapadnu verziju "Parova".

                      Comment


                      • Danas Kejhil, Lalana i Sterling na klupu. Poceti sa Hart, Rouz, Stouns, Smoling, Volker, Dajer, Vilsir, Ali, Vardi, Runi, Kejn. I onda videti kako se razvija utakmica, pa izmene prilagodjavati zeljenom.
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Hodzson treba prvo da se sjeti da mu je dijamant s dva spica donio ovaj Euro, i sad naglo prebacio na 4-3-3 gdje nema nikakve igre.

                          Nista se danas nece promjeniti. Ide ista postava ko protiv Rusije i zgazit ce ih Wels.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Citav zivot se zadovoljavao bodom koji je izvukao sa ovim sastavom, nema mag razloga da menja.
                              sigpic

                              Comment


                              • Idemo Wels, nadam se da ce izvuci nereseno.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X