Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima 100m eura klauzulu jos uvijek. Bila ona 80m, sad je 100m eura.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Jax Teller View Post
      Jesu autsajderi da ne jedemo sta se ne jede. Kad smo vidjeli ždrijeb nakon druge faze niko nije davao sanse onoj "lijevoj" strani. Svi smo bili u fazonu dal žabari dal švabe ili ovi pijetlovi.
      Pa bas zato nikako nisu mogli da budu autsajderi jer to ogromno matematicko ILI je ostavilo sa te strane samo jednu od tih brojnih giganata a sa njihove strane nikoga.
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Kakav očaj od prvenstva i ujedno finala.

        Jedni s klovnom od trenera, drugi se brukali u grupi, provlacili u nokaut fazi uz igru kao da su Grčka, a kao što reče Akan daleko od toga da se ne radi o kvalitetnom sastavu. Ali makar su ljudi prekucali defanzivno, pre svega ono stavljanje Fontea posle grupne faze u tim je dosta toga okrenulo u njihovu korist. Pepe i Guerreiro fantastični, jedino mi je Cedric tu bio malo klimav. Recimo da se Portugalcima vratilo za 2004.

        Svakako su po meni više zaslužili titulu od Francuza i ne bih dugo prežalio da je ona budaletina Deschamps ni kriva ni dužna dobila neke zasluge za ovo EP. Ljudi za potencijal koji poseduju nisu prikazali NIŠTA celo prvenstvo. Provlačili se na jedvite jade i imali dosta sreće uz strašan individualni kvalitet koji je nekoliko puta bio dovoljan za pobedu.

        Velika šteta za Ronalda, ta povreda je još i dodatno ubila ovaj meč.

        Comment


        • Cestitke Portugalu a pre svega Ronaldu..nikad ga nisam mnogo gotivio ali je veliki igrac..zasluzio je sve ovo..
          MESSI 10

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Najveci gubitnik ove godine u svetu fudbala je definitivno Grizman.
            Odlicna sezona u Atletiku, u finalu LS penis.
            Odlicno Evropsko sa Francuzima, u finalu penis.
            Jbg zivot je to.
            Ili u prevodu, život je penis.
            Originally posted by Vladan View Post
            Za reprezentaciju ne znam, ali vratice mu se u klupskom fudbalu sve, kad-tad ce otici u Barsu/Real/Bajern i osvojiti sve
            Da je to hteo već bi otišao, nije on Lebron Džejms.
            Originally posted by Lord Aleksa View Post
            Ronaldo doktore, j... Mesija
            Nemoj tako

            Comment


            • Zezam se Gokaro majstore, jbg više gotivim Ronalda

              Comment


              • Pepe zasluzio da uzme nagradu za igraca prvenstva, zna da se ciganise opasno ali je vrhunski, vrhunski stoper.
                sigpic

                Comment




                • Pre

                  Posle





                  M2 Note

                  Comment


                  • Kad vec nije mogla Italija, ovo je najbolji ishod prvenstva Ronaldo

                    Comment


                    • Kakav je pobjednik ovaj Ronaldo to je fascinantno, još mu fali Svjetsko prvenstvo i sve je moguće osvojio. A definitivno ću navijati da osvoji, zaslužio je.

                      Comment


                      • Kako je osjetio Santoš kad treba da ubaci Edera. Imao je Portugal milion centaršuteva u drugo i nikoga nije bilo da skoči. Zna čovjek što mu je raditi.
                        Strašan gol Edera, ovo mi je prva utakmica da vidim Edera da daje gol. Koliko god mečeva Portugala i Svonsija sam odgledao, nikad ga nijesam vidio da ga je dao.
                        A Nani i Žoao Mario su razbili Francuze. Posebno Mario, posrao se po Pogbi.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kako mi je zao Griezmana, 2 velika finala gubi u nepuna 2 meseca... Dace Bog da mu se sve to vrati tokom karijere i osvoji sto vise trofeja, zasluzuje!
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Bas me odusevio a mislio sam da nema sanse, klasa je uvek klasa !



                            Spoiler

                            NANI
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Plati Wengeru 100m Grizmana. Imas 200m funti, sta je problem 90m dati za Antoana? Pliz
                              A ko kaže da bi on hteo doći u Arsenal. Slabija liga, slabiji tim, slabiji trener. Jedino ako mu daju neku kršnu platu, ali teško, zmija je profinom novčaniku, boji se da ga ne ujede.
                              Originally posted by prskaj View Post
                              Pa bas zato nikako nisu mogli da budu autsajderi jer to ogromno matematicko ILI je ostavilo sa te strane samo jednu od tih brojnih giganata a sa njihove strane nikoga.
                              Upravo je to favorizovalo Portugalce, znalo se da će imati samo jednog jakog protivnika u finalu, još kad je Vels izbacio Belgiju, njima livada.

                              Originally posted by p4p1 View Post
                              Kakav očaj od prvenstva i ujedno finala.
                              Slažem se, termin je nezgodan. Mislim da bi trebali razmisliti da se ovi turniri igraju u sredini sezone kao Afrčki kup ili da se igraju kao klupski fudbal, posle kvalifikacija dve utakmice na ispadanje do finala na neutralnom terenu, znači bez završnog turnira. Igrači bi se rastertili, a gledali bi bolji fudbal.
                              Originally posted by Lord Aleksa View Post
                              Zezam se Gokaro majstore, jbg više gotivim Ronalda
                              Znam, ali ne diraj mi malog pacova.
                              Originally posted by BorisUnited99 View Post
                              Kakav je pobjednik ovaj Ronaldo to je fascinantno, još mu fali Svjetsko prvenstvo i sve je moguće osvojio. A definitivno ću navijati da osvoji, zaslužio je.
                              Mnogima samo to fali, to se najteže osvaja, to je sveti gral fudbala. Ja sva ova druga takmičenja smatram utešnim nagradama, čak i ovaj Euro. Svetsko prvenstvo i Liga šampiona dva najjača trofeja, svetki kup najjači.

                              Comment


                              • Euro je uvijek bilo teže osvojiti od svjetskog.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X