Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
    Jbg, da ne bi onog vrhunskog poteza a da je Kimih imao malo više sreće sad bi se druga pesma pevala
    Ma vidis da su cijelu utakmicu pustili Kimmicha da se naigra valjda prepoznali kvalitet Francuzi ...dobar je Pogba nema sta,ali ne mozes ga hvaliti radi jednog centarsuta nakon kojeg cak ni go nije uslijedio

    Evo ulazi moj idol,brat,pobratim,kum sve on lopti zna kad hoce...Gignac
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Ok je Kimih odigrao, nije bio toliko loš koliko opisuješ Baš onako pravi bek za Bajern ili Barsu. Dobar turnir je imao.

      Ma nije Pogba odigrao nešto, nego ovi iz naše teme mnogo uzdižu Svajnija veceras. Sto bi reko Zoze mogu i ja bez pritiska da saljem dobre paseve na sredini.

      Comment


      • Hah, danas lik u Mozzartu uplatio 600.000 winner na Nemce

        Comment


        • Pu, koje sranje. Ako Portugal osvoji prebacujem se na boćanje i pikado.

          Comment


          • Originally posted by HeadBurn3r View Post

            Ma nije Pogba odigrao nešto, nego ovi iz naše teme mnogo uzdižu Svajnija veceras. Sto bi reko Zoze mogu i ja bez pritiska da saljem dobre paseve na sredini.
            Odigrao je bolje od Pogbe za klasu, a placen je sest i po miliona funti, ne sto. Dakle imamo Svajnija, Krosa i Dzana koji su odigrali masu bolje od Pogbe, a zajedno su placeni ispod 50 miliona eura. Najprecjenjeniji fudbaler na svijetu je Pol Pogba. Ako vriejdi 120 miliona, koliko treba da vrijedi Grizman? 250? Matudi isto bolje odigrao, Sisoko takodje. I tako cijeli Euro. Vidjeces ako dodje u Real kako ce doktor Modric da mu objasnjava ko je broj jedan. A i Krosu moram da se izvinim, bolji igrac od Pogbe.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Odigrao je bolje od Pogbe za klasu, a placen je sest i po miliona funti, ne sto. Dakle imamo Svajnija, Krosa i Dzana koji su odigrali masu bolje od Pogbe, a zajedno su placeni ispod 50 miliona eura. Najprecjenjeniji fudbaler na svijetu je Pol Pogba. Matudi isto bolje odigrao, Sisoko takodje.
              Slazem se da je precenjen, 120 miliona ne vredi niko sigurno. Ali kada pogledas za kakve sve igrace se davalo po 50 miliona( Otamendi, Mangala ili Sterling 73), onda Pogba vredi sigurno oko 80-85.
              Imao je on los pocetak sezone u Juventusu ali se posle ustalio i pruzao odlicne partije i zavrsio sezonu sa oko 10 golova i 15-ak asistencija ja mislim.
              Ne ide mu na ovom EP, ali isto tkao ne ide ni Mileru, jbg bice jos prilika da se dokaze
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Ni Miler ne vrijedi 120 miliona, ali za njega bih razumio, em ti sve igra, em ima brdo golova i asistencija, jedan je od najboljih igraca svijeta. Pogba ti jednostavno na terenu ne vraca tolike novce ulozene u njega.
                sigpic

                Comment


                • Verovatno je odigrao bolje, ali i to je diskitabilno jer sad svi Pogbu gledamo kao igraca koji ce da obori transfer rekord pa ocekujemo od njega magiju.

                  Upoređivanje cene i kvaliteta je skroz druga tema. Ja sam komentarisao samo ono sto sam video veceras.

                  Pogba precenjen igrac? Naravno. Niko ne vredi 120 miliona.

                  Comment


                  • Jbg Kimise
                    sigpic

                    Comment


                    • Samo mi je drago zbog Grizmana, zasluzio je LS da uzme, ali ako to nije uzeo moze li EP. Inace Nemci za klasu bolji tim, jbg fudbal je to.

                      Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Pobeda antifudbala. Iskusno.
                        Mislim da je covek sa najvise pasova u ekipi Francuske bio Loris, kada je deganzirao. Ceo mec dva pasa nisu odigrali kako treba i opet umuljali dva gola. Jedan na (sada sam video da je ipak mocni Svajni koji je ovaj mec odigrao na vrhunskom nivou , ipak zakacio loptu rukom) penal, drugi na gresku rivala. Zanimljivo finale nas ceka - nema sta.
                        I da, mora da se napomene da je Tomas Miler najbeskorisniji igrac ovog Evropskog. Ubedljivo... Dobro mozda drugi najbeskorisniji, posle Vide Domagoja. Vise je covek smetao svojoj ekipi nego sto je koristio, sve ove utakmice. Najvise je energije potrosio raspravljajuci se sa sudijama, konstantno kroz celo prvenstvo. Los.
                        Last edited by Sandugp; 07-07-16, 23:07.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Ahahah sta ovi francuzi glume islandjane, smesni su

                          Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                          Comment


                          • Jbn tesko, ne bi se ovo proslo u nekoj drugoj zemlji, ali to je Francuska na domacem terenu, sve sto su u istoriji uradili na velikim takmicanjima uradili su na domacem terenu. Dobra generacija, steta sto nema Benzeme, zasluzio je da bude tu, najveci je majstor reprezentacije uz Grizmana. Danas se moglo cekati, u finalu POrtugal ceka. Ronaldo ima priliku da uzme nesto veliko u reprezentativnom fudbalu, to bi ga vrlo vjerovatno stavilo na vjecnoj listi ispred Mesija jer bi imao skoro pa sve i njegov motiv ce biti ogroman. Sad je to jedna kompatkna sredina i odbrana koja ne dozvoljava mnogo sanse, Hrvati nisu umjeli, ali se nadam da ce Francuzi naci nacin.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Ni Miler ne vrijedi 120 miliona, ali za njega bih razumio, em ti sve igra, em ima brdo golova i asistencija, jedan je od najboljih igraca svijeta. Pogba ti jednostavno na terenu ne vraca tolike novce ulozene u njega.
                              Pogba je na ovom prvenstvu bio pa u najmanju ruku pet puta korisniji od Tomasa Milera. Varas se Vladane u koliko mislis da ne vraca novce. Ali sto se mene tice, neka tvoje misljenje deli i ova evropska burzoazija koja daje te novce i meni lepo. A Miler je pokazao u ovih poslednjih mesec dana - nista. Ne kazem da ne moze bolje i nece bolje, ali ovo prvenstvo mu je za zaborav.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Kad Colo pobedi na ovaj nacin to je disciplina i majstorstvo, a kad Desamp dobije ovaj tupi svapski posed-sistem na isti nacin to je onda sreca i antifudbal. Ajte molim vas

                                Comment

                                Working...
                                X