Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - Uživo komentarisanje mečeva i knockout faza

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo sastava:

    Last edited by Rossonero; 11-06-16, 19:18.

    Comment


    • Samo da Kokorin bude normalan večeras i nema zime.
      sigpic

      Comment


      • Ma idii breeeee....



        Za dve do tri godine i mi `vako..., makete su spremne.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Hodgson ker matori na opasnim bobama

          Taman čovjek pomisli da pjegavi mogu nešto napraviti a onda se pojavi matorac sa svojim idejama i sve vrati na početak

          Comment


          • Inace je zabluda da Ali ne moze dobro da odigra nesto povuceniju ulogu. To mu je bila primarna pozicija u MK Donsu a i u Spursima je odigrao odlicno neke utakmice pored Dajera. Opet, Runi uvek ide gde lopta ide, sa njim ne moze da funkcionise.

            Na Rusima je da igraju strpljivo, drze formaciju, adekvatno vrse presing na Dajeru i sacekaju da Englezi pocnu ono njihovo gde svi igraju sve a ustvari niko ne igra nista.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Casiraghi View Post
              Inace je zabluda da Ali ne moze dobro da odigra nesto povuceniju ulogu. To mu je bila primarna pozicija u MK Donsu a i u Spursima je odigrao odlicno neke utakmice pored Dajera. Opet, Runi uvek ide gde lopta ide, sa njim ne moze da funkcionise.

              Na Rusima je da igraju strpljivo, drze formaciju, adekvatno vrse presing na Dajeru i sacekaju da Englezi pocnu ono njihovo gde svi igraju sve a ustvari niko ne igra nista.
              Na mecu protiv Portugala cini mi se, Ali je odigrao odlicno kao levi veznjak, bio najbolji u vezi.

              Necu da pljujem od pocetka ali nervira me ova postava, jednostavno me iznervira. Sto ne bi moglo kako se i ocekivalo recimo da je bio pozvan Dani
              Dajer
              Drinkvoter Ali (Wilshere)
              Runi

              Ali ne, mora neko da izmislja toplu vodu, jbg moderan fudbal.

              Comment


              • England has never won their opening game in a Euros final tournament. The only team with 8 non-winning debuts in a row.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Danas ce razbiti taj maler Kane i Rooney
                  Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                  Comment


                  • Paz da neće
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Mnogo los dres... uzas!
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Na mecu protiv Portugala cini mi se, Ali je odigrao odlicno kao levi veznjak, bio najbolji u vezi.

                        Necu da pljujem od pocetka ali nervira me ova postava, jednostavno me iznervira. Sto ne bi moglo kako se i ocekivalo recimo da je bio pozvan Dani
                        Dajer
                        Drinkvoter Ali (Wilshere)
                        Runi

                        Ali ne, mora neko da izmislja toplu vodu, jbg moderan fudbal.
                        Indijanac, dijamant mu doneo sve pobede u grupi i on vraca na 4-3-3.

                        Ovo sto si stavio to je to sa Staridzem i Kejnom u spicu. Ako vodis kasnije umesto Staridza i Alija ubacis Antonia(zasluzio poziv) i Milnera, predjes na flat 4-4-2 gde Runi ide u spic a ova dvojica dupliraju bokove i trce kontre, Drinkvoter te izbaci dugom loptom. Treca izmena Nobl(jos jedna nepravda) umesto Runija, dodatno ubijes utakmicu i zavrsis posao. Ako gubis svakako imas dovoljno dinamicnih opcija da ides all in.

                        Al' nema ni Drinkvotera, ni Nobla ni Antonia. Posle pricaju o borbenosti.
                        sigpic

                        Comment


                        • Zasto je ostavio Lamelu na klupi?
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Zasto je ostavio Lamelu na klupi?
                            Izgorela
                            sigpic

                            Comment


                            • Auu koliko gluposti u zavrsnici. Jel resio neko enigmu onog izlapelog dede na klupi zasto Kejn izvodi kornere?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Jel moguce da se ovoliko prica o tuci u marseju?
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X