Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2016/2017 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by HeadBurn3r View Post
    Sta znam, nisu oni ni blizu Pjanicevog nivoa, Vajnaldum cak nije ni taj tip igraca. Hajde da se on kupi ako Radja ode, ali ne vidim njega kao pravu zamenu Pjanica.

    Vaskeza nisam nesto pratio, mogu samo da lazem.
    Ako Inter pojačaju Kinezi, Roma može lako da ispadne iz top3, mada pitanje je i na šta će Napoli da liči bez Pipite.

    Što se Juventusa tiče, da dođu još Berardi i Insinje i to je krem dela krem što se Serije A tiče.

    Comment


    • #32
      Jonjo Selvi ceka kao zapeta puska
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • #33
        Originally posted by Brajkula View Post
        Ako Inter pojačaju Kinezi, Roma može lako da ispadne iz top3, mada pitanje je i na šta će Napoli da liči bez Pipite.

        Što se Juventusa tiče, da dođu još Berardi i Insinje i to je krem dela krem što se Serije A tiče.
        Može da se desi, naravno. Interu izgleda dolazi Jaja, Banega vec potpisan. Bice to jaka ekipa. Nece biti ni Roma mnogo oslabljena. Eto ako se bar u nekoj meri nadomesti odlazak Pjanica, kupi desni bek to bi mogla da bude dobra ekipa. Prica se da se nece otkupiti Dinjeov ugovor i da je dogovoren onaj Mario Rui iz Empolija. Jos dodas tu povratak Strotmana, malog Paredesa iz Empolija, Alisona koji je dosao iz Internacionala.

        Roma poslednje 3-4 godine igra LS i opet mora da prodaje i opet ima problema FFP-om, evo sad se pojavila informacija da mora jos neko da se peoda da bi se izbegla kazna.

        Comment


        • #34
          Originally posted by saburo sakai View Post
          Jonjo Selvi ceka kao zapeta puska
          Šta će im bre on i odakle ti to ?

          btw.

          Last edited by Brajkula; 11-06-16, 16:29.

          Comment


          • #35
            Nece preko telefona da mi stavi smajli pored velemajstora Selvija a ne znam sifru za onog zelenog
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • #36
              Gde si bio, Brajko, da ga hvališ dok je bio u Romi?

              Comment


              • #37
                Uvek sam ja hvalio Miralema, prelistaj stare topike i diskusija AK47 i ja u više navrata gde samo pucaju superlativi od objice ka Miralemu.

                Comment


                • #38
                  Verujem, ali eto, mrzi me da prelistavam, a nisam nešto ranije zapazio da ga hvališ.

                  Rekoh da ne bude nešto slično kao za Dibalu.

                  Comment


                  • #39
                    I Dibalu sam hvalio, samo što si se ti uhvatio nekog posta u temi Junajteda kada sam ga poredio sa nekim igračem, nmg sad da se setim, a i nebitno realno.



                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Brajkula View Post
                      I Dibalu sam hvalio, samo što si se ti uhvatio nekog posta u temi Junajteda kada sam ga poredio sa nekim igračem, nmg sad da se setim, a i nebitno realno.



                      Citiraću Lotita
                      "Il problema con Marotta è che con un occhio gioca a biliardo e con l'altro mette i punti"
                      sigpic

                      Comment


                      • #41

                        Comment


                        • #42
                          Završena je i sezona 2015/16 u italijanskim profesionalnim ligama. U Apuliji, Fođa je dočekala Pizu u revanšu baraža za popunu Serije B. Meč se okončao rezultatom 1:1 (u prvom meču 4:2 za Pizu), što je omogućilo gostima iz Toskane da se konačno vrate nazad u Seriju B, posle sedam godina izbivanja u Seriji C i D. Čini se da je Đenaro Gatuzo pronašao pravo mesto na kome može gajiti svoje trenerske sposobnosti. OFI je bio pogrešno mesto iz raznoraznih razloga, dok je Palermo, ipak, Palermo i tu treneri često nisu podržani iz višeg ešalona kluba.
                          Međutim, nije bilo lako za Đenara na vrućem terenu Fođe, pošto je dobio jednu plastičnu flašu u glavu, u 65. minutu, te je meč bio prekinut. Rezultat je bio 0:0. Po nastavku meča, Jemelo dovodi Fođu u vođstvo, ali je to potrajalo do 97. minuta, kada čuveni journeyman Serije B i C, Dito Euzepi, rešava sve dileme postigavši gol za Pizu.

                          Spoiler


                          Fođa nastavlja da tavori ispod Serije B već 18 godina, ali striktno govoreći, to i nije ista Fođa iz Zemanovih dana, pošto je prethodni klub otišao "pod led" 2012. godine. Mada, ni Piza nije preživela ispadanje iz B 2009. godine. Ranija Piza se ugasila i počela od Serije D te jeseni.

                          Inače, treba napomenuti da je za Pizu čitav meč odigrao nekadašnji bek OFK Beograda, Petar Golubović.
                          Last edited by Crni Đorđe; 13-06-16, 14:07.
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Ne znam kolko je realno da Vajnaldum predje u Romu,jedino ako u njegovom ugovoru ima kakvih "relegation clause" u suprtonom Njukasl je pre par meseci objavio da finansijski odlično stoje,prodavaće oni verovatno ali ako je Benitez ozbiljan pokušaće da zadrži najbolje igrače

                            Pišem napamet,šta ako im traže preko 20m funti (lupam) Da li bi Roma iskeširala toliko,maltene sav novac od prodaje Pjanića
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • #44
                              Napoli have a deal with Pescara for the transfer of Gianluca Lapadula, who only has to give his consent.


                              Skoro 30 golova je zabio prosle sezone za Pescaru u Serie B.

                              Najbolji strijelac Serie B.
                              Last edited by Rossonero; 13-06-16, 13:32.

                              Comment


                              • #45
                                Berardi!

                                Ali, ali... Čak i da ne ode u Juve, pre verujem da bi ga prodali Milanu pošto je vlasnik kluba njihov fan.
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X