Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2016/2017 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by saburo sakai View Post
    Kontinuitet jeste problem sa njim, zato se mi i sprdamo stalno na njegov račun, otuda i to "prevara" , sad se pojavi ko duga posle kiše

    Nego nisam zato došo

    Kakav je taj Pereira i Juventusa, vidim da se piše nešto da ga Votford traži?
    Solidan, pojačanje za Votford svakako, meni lično krivo što ide, ali neko mora.....brz, dribla, borben, da neki gol, sasvim pristojan.

    Ide u Votford, gotova stvar 99%.

    Originally posted by 61563 View Post
    Ja mislim da se spic nece dovoditi,al bi valjalo ,nekako dovesti Gabigola kad tad,...a sigurno dolazi vezista, mislim da bi najbolje legao Rodrigez+Matuidi...al neko ce sigurno doci na sredini uskoro.A Roma resila da pravi Brazil u malom...
    To je vrh kombinacija....ali teško.

    Ja bih lično voleo kada bih mogao da biram Brozović+Insinje !!!

    Što se Rome tiče, tradicionalno oni guraje Brazilce.

    Comment


    • Pereira definitifno u watfordu za 13 miliona funti,Juve je najbolji tim u evropi ,sto se tice prodaje/kupovine,tj. i ne kupuje dovodi za dzabe od pogbe,preko teveza,pirla,evre,alvesa ,mozda sam nekog zaboravio

      Comment


      • Hvala Sassuolo.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Solidan, pojačanje za Votford svakako, meni lično krivo što ide, ali neko mora.....brz, dribla, borben, da neki gol, sasvim pristojan.

          Ide u Votford, gotova stvar 99%.



          To je vrh kombinacija....ali teško.

          Ja bih lično voleo kada bih mogao da biram Brozović+Insinje !!!

          Što se Rome tiče, tradicionalno oni guraje Brazilce.
          Kad bi mogao da biras, pored jednog Jamesa, Matica, Dahoud... ti bi Brozovica i patuljka

          Comment


          • Mislio sam od ovih iole dostupnih.

            Ajde ako ćemo tako kada bih mogao da biram voleo bih Mesija i Ronalda u Juventusu.

            Jbt, Dahud danas fodna protiv Jang Bojsa, Matuidi isto u uvodu u Francuskoj i kao klubovima trebaju neće da ih puste....mada realno i kod nas bi uglavnom grejali fosnu kada bi pristigli, osim ukoliko Alegri ne bi menjao nešto u formaciji.

            Comment


            • Stigao valjda Jose Sosa u Milan iz Besiktasa... Iskreno ne znam kakav je igrac, jeste mator ali nesto kapiram da ne moze biti losiji od Polija i ostalih majstora koje imamo u vezi...
              Navodno Montela trazi jos jednog veznjaka a spominju se Diawara iz Bolonje i Fernando iz Sitija... Ja sam za Diawaru, bas je talentovan momak

              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Sutra ce opet da pregovaraju oko Kvadrada,a i povecavaju se sanse za matuidija,ja mislim da ce njega sigurno dovesti .

                Comment


                • Hose Sosa, je bio veliki talenat aregentinskog fudbala, bio je čak i u Bajernu, a msm da su ga kupili one sezone kad i Riberija i Luku Tonija.

                  Sećam se da je nešto malo bio i u Napoliju....pa i Atl.Madridu, uglavnom do Bešiktaša nigde se nije naigrao fudbala.

                  Ne znam čemu transfer, no ajde....i on nije MC, više je neka desetka, neki AMC.

                  Comment


                  • Kako god okrenes ne moze da bude losiji od panja Polija.

                    Comment


                    • Moze itekako prelos igrac taj Sosa a Milan nastavlja po starom pa bolje bi im bilo da nikog ne dovode dok ne budu dostupne te kineske pare.
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • Sto se tice Sose nikako ga nisam pratio tako da veze nemam kakav je igrac.

                        Zar postoji losiji igrac od Polija?
                        Last edited by Rossonero; 17-08-16, 11:45.

                        Comment


                        • Ja zadnje sto sam ga gledao u Atleticu i ne obecava uopste
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment




                          • Stigao Sosa u kliniku La Madonina na lekarske preglede...
                            U medjuvremenu poslali ponudu Bolonji za Diawaru, 3-4 miliona za pozajmicu uz obavezan otkup ali navodno oni preferiraju prodaju odmah... Zakazali su sastanak sa igracevim agentom sada verovatno da ga ubede pa mozda Bolonja i popusti

                            Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Sto se tice Diaware u igri za njegovo dovodjenje su Juventus, Napoli, Roma. Tako da njega mozemo odmah otpisati.

                              Nasa realnost je ovaj Sosa.

                              Comment


                              • Msm da su pre neki dan odbili Juventus sa nekom ponudom, traže oko 20 miliona. Tako neka priča nisam siguran....kao naćićemo se sa njim na pola puta.

                                Mada mislim da je on Juventusu samo rezervna opcija, ako prsnemo prema prvim metama.

                                Comment

                                Working...
                                X