Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2016/2017 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zbog toga sam napisao u poslednjih 10 godina, kako bih iz te grupe iskljucio sve igrace koje si nabrojao.Nisam znao da su Matic i Maksimovic igrali u mladjim kategorijama.

    To bas ima Dinamo, sada vise ni ne pamtim koliko su igrali LS u poslednjih nekoliko godina ali sve nesto mislim kako jedne sezone igraju LS a druge LE.Partizan recimo ne moze da veze tri evropske jeseni, nego u jednoj mora da kiksne.Nasi klubovi su bas u losoj pregovarackoj poziciji, cim nemas konstantne rezultate u Evropi.

    Comment


    • Maksimović je bio i kapiten u omladincima Zvezde, a Matića smo proglasili kao netalentovanog, posle je došao u Kolubaru, pa valjda Košice, ako se ne varam....

      Prekretnica je bilata generacija sa Žigarom, nesreća je bila što smo prve godine izvukli nikad jači PSV koji je otišao do 1/2 LŠ te godine, kada smo ih na Marakani tukli 3:2, a tamo izgubili 0:5, i onda ona godina kada je pomilovan Milan i kada su nas oni izbacili msm 0:1, 1:2.

      Da ne pričam kakva je te propast bila 2:2 sa Strazburom u 90 i kusur minutu....u grupnoj fazi Lige UEFA.

      Da smo te godine prokinuli ko zna šta bi danas bilo....verovatno bi sada prodavali Kataija Napoliju ili tako nešto....Grujića Liverpulu za 18 miliona, a ne za 7 i tako....

      Da ne bude totalan off



      D

      Comment


      • Sve to i da dovedu najbolje ostali, Juve ce se prosetati ove godine kroz Italiju, a ako uzmu Gabigola (mada je on rekao da ce da saceka decembar i kraj Brazilske lige) i recimo witsela,mada bi ja pre matuidia,onda bi mogla da se ozbiljno napadne evropa,jedini konkurente bi imali u spanskom dvojcu,bajernu i Psz,cirkus predstavnike iz PL ove sezone ne racunam u ozbiljne

        Comment


        • Ja sam mišljenja da ukoliko Juventus ne dovede bar još jednog top veznog igrača nema šta da traže u Evropi, jer oslanjanje na povređenog Markizija koji se tek vraća u novembru i stalno povređenog Kediru ne pije vodu.

          Pored njih imaš Leminu kojeg razvijaš, Sturara, Asamou i najverovatnije Hernaneša. Pereira do kraja nedelje ide u Votford. Tu je i Pjanić, ali generalno to nije vezni red za velika dela, koliko god odbrana i napad bili moćni.

          E sad, sa jednim Iskom bi sve zakotrljali ka našoj strani.

          Što se tiče gore nabrojanih, Vitsel je otpao, Emeri izjavio da računa na Matuidija iako ga u uvodnim mečevima i nije preterano koristio, dok smo navodno sa Brozovićem dogovorili sve sad je ostalo sa Interom da se popeglamo, s tim da su iz Intera u startu izjavili da ne ćele igrača da prodaju Juventusu iako isti za sumu od 25 miliona može da ide....

          Pominje se pored mnogo toga, i Seks koji će najverovatnije u Real Madrid, pa Kovačić, pa Džejms Rodrigez koji će najverovatnije u Čelzi i redom.....

          Sve to stoji, ali jedno je sigurno, prodajom Pereire i još jednog veznog stranca pravi se prostor za dovođenje još jednog veznog igrača.....videćemo.

          I da Juve je ovaj prelazni rok treći najveći potrošač, ali je i pored toga u plusu od 10 miliona, koji će rasti prodajama Zaze i Pererie, i eventualno Hernaneša za koga su zainteresovani Benfika i Valensija, ali ne nešto preterano ozbiljno....

          Comment


          • Fali jedan top vezni igrac, i jedan spic da bi mogli da razmisljamo o LS.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • http://torinofc.it/news/16/08/2016/r...-al-toro_12031

              Aj sad neka krene redom..

              Comment


              • Maksimović prvim autobusom do Madjarske pa pravac London
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Tacno bi se rokno.

                  Eno saljemo novu ponudu za Kulibalija prenose Italijani.

                  Comment


                  • Maksimović, će i Napoli....nije on za Čelzi, u stvari kada malo bolje razmislim, nije ni za Napoli, no ajde.

                    Kulibali je nešto hajpovan, neka pređe pa ćemo videti. Šta znam...

                    Comment


                    • Telegraf je u jednom pasosu usput pomenuo Juventus, navodno merkaju Eriksena ali ništa ozbiljno, u fazonu ako ovaj odbije da potpiše novi ugovor i tu nastane kakav cirkus možda pokušaju sa njim tamo za godinu,dve pretpostavljam

                      Ovaj lik koji je pisao je i više nego ok, ponovo kažem, samo je usput pomenuo Juventus, tekst je bio o Totenhemu i Eriksenu
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Da, i sa njim se povezujemo i nešto nisam radostan kada njega pomenu....i on mi je nekako precenjen.

                        Od ovih što se pominju najsrećniji bih bio sa Iskom i Matuidijem.

                        Od potencijala Diavara.

                        Comment


                        • Pa ne znam sa kim bih ga uporedio, mislim, ako tražiš TOP, nije taj kalibar ali jeste dobar igrač, sad ne znam šta vama treba tako da ....

                          Isko svakako da, u bilo koje vreme pre one naše "prevare" Oskara
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Oskar sinoć vrh, bar meni, odavno ga nisam geldao u boljoj partiji.

                            Najavljuju ljudi bliski klubu veliko pojačanje i sve ide ka tome kada pogledaš kako sklanjaju ove veziste.....daj bože da to bude Isko, daj Bože.

                            Comment


                            • Kontinuitet jeste problem sa njim, zato se mi i sprdamo stalno na njegov račun, otuda i to "prevara" , sad se pojavi ko duga posle kiše

                              Nego nisam zato došo

                              Kakav je taj Pereira i Juventusa, vidim da se piše nešto da ga Votford traži?
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Ja mislim da se spic nece dovoditi,al bi valjalo ,nekako dovesti Gabigola kad tad,...a sigurno dolazi vezista, mislim da bi najbolje legao Rodrigez+Matuidi...al neko ce sigurno doci na sredini uskoro.A Roma resila da pravi Brazil u malom...

                                Comment

                                Working...
                                X