Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2016/2017 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Mora da ima neku bogatu tetku,sta covek odbi ili Arsenal ponudio vise
    sigpic

    Comment


    • Arsenal mu ponudio 8m eura, godisnje
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Kineyi ocajnicki hoce da privuce igrace ne bi li promovisali svoju ligu. Ali kvalitet je ocajan, da ne pricam o zivotu u Kini. Odbijaju se svakakve cifre, a i oni koji odu jedva cekaju da se vrate Evropu, JA...

        Higuain vec ionako ima dobru platu u Napoliju, 5-6M net.

        Comment


        • Serie A calendar on July 22

          The Serie A calendar for the 2016-17 season will be drawn up on July 22, it’s announced.

          Lega Serie A confirmed the draw will take place on Friday July 22, although the venue and time is yet to be ascertained.

          The Coppa Italia tennis-style draw will be made on July 21.

          The Serie A season will kick off on the weekend of August 21 2016 and conclude on May 28 2017.

          Comment


          • Sampdorija je dovela štopera praške Sparte, 20-godišnjeg Patrika Šika za 4.000.000 evra.

            Comment


            • Djakerini danas najverovatnije potpisuje za Napoli.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Jedan od najtraženijih mađarskih fudbalera, otkrovenje minulog Evropskog prvenstva u Francuskoj Adam Nađ (21) postao je novi fudbaler Bolonje.Talentovani vezista reprezentacije Mađarske preselio se u Seriju A u transferu vrednom inicijalnih 1.500.000 evra iz Ferencvaroša.

                Comment


                • Doveli su i jednog krilnog igraca iz Ceske. Isto kazu da je dobar igrac, mada je ovaj Madjar talentovaniji.

                  Comment


                  • Originally posted by Prototype View Post
                    Doveli su i jednog krilnog igraca iz Ceske. Isto kazu da je dobar igrac, mada je ovaj Madjar talentovaniji.
                    Ladislav Krejci, znam ga s FM-a
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • da bas taj

                      Comment


                      • Fabrizio Romano ‏@FabrizioRomano 17s17 seconds ago

                        Juventus has agreement with Higuain for contract until 2020! Now, Juve will contact Napoli and will try to found an agreement #transfers
                        Realno,vise nije zajebancija mada se ne mogu s onom budalom dogovoriti ubijedjen sam...plata 7,5 miliona eura
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Vladan pao negdje u bandak, eto mu Pogbe za 120m eura plus 20m Riaoli.

                          EDIT

                          Ima i ovo

                          Fabrizio Romano ‏@FabrizioRomano 1m1 minute ago
                          If Napoli will not accept, Juve would be ready to pay release-clause (€94M!) for Higuain. Arsenal, now, just talks and no more. Let's see!
                          Hajde ADL, prodaj ga Arsenalu za 60m, dje ces rivalima dat igraca.
                          Last edited by maliajnstajn; 14-07-16, 20:43.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1526158

                            Naslutio sam ovo tacno nego nije me Proto provalio

                            Gdje god ode natrpace ko nenormalan samo Boze zdravlja!
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Kad smo kod plata negde sam čitao da Englezi prikazuju bruto platu, a Italijani neto.....sad ne znam koliko je to tačno.

                              Treće, nema šanse da Juve plati ovolike novce, nikad nije, niti će.....

                              Comment


                              • Englezi prikazuju bruto platu naravno, jer postoje raznorazni platni razredi tamo i razliciti odbici od poreza.

                                Razmatra Pipita ponude, ja kolko znam 8m eura je od Arsenala ponuda.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X