Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2016/2017 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malo pre sam citao da moze i Mata biti u dealu za Pogba, 100 miliona plus Matu, sta ce bolje Juve

    Comment


    • Mata nam ne treba ni za q....

      Akane, mora Juventus sada da dovodi igrače, i to must buy je jedan veznjak iz razloga što je Markizio povređen, Kedira večno povređen, i tu nam u kombinaciju upada samo Miralem kao siguran u startnih 11, plus je pitanje kakav će se vratiti Markizio....pored veznog moramo da dovedemo i špica, jer ne smemo ući u sezonu sa tri napadača, a u startnih 11 guramo 2, plus sa Mandžukićem je ista priča ko sa Kedirom.

      Pjaca najverovatnije dolazi, meni on nije napadač, čovek je krilo, što možda govori o eventualnoj promeni formacije u 4-3-3.

      Tek od danas kreće prelazni rok za nas....naravno već su krenule licitacije imena koja dolaze ako Pogba ode....

      Comment


      • Mata, Felaini i 50m?!

        Fer ponuda Brajko I Januzaj na pozajmicu
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Neko vece kazem bivsem i laznom Juventinu soetu da ne bi bilo lose da dodje Mata...moze krilo u 433,a moze i u 4312 da igra 3/4 sto godinama Juventusu i fali

          Nemoj Brajko da gledas usko jak tehnicar,dobar na lopti i brzina mu toliko ne bi trebala za Seriju A.Mislim da bi on bio jako kvalitetno pojacanje za Juventus.Miralem ce igrati stalno jer je dobar,voli ga Allegri i sve je spremniji iz sezone u sezonu(za kakve se pare daju on je dosao za super cijenu).Marchisio se svakako moze vratiti i na bivsu poziciju ne mora da igra registu.Matu ja ne bi nikako odbacio ima on jos dobrog fudbala u nogama

          Cujem da Pereyra ide u Napoli ili Zenit tako da bi i tu moglo nekih 18/20 miliona da se izvuce...pitanje koje jos stoji je da li ce dolaziti spic sada kada je otisao Alvaro?
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • I ja tako mislim, uklopio bi se on u Serija A, odlican tehnicki, ali ga jebu fizikalije za PL, bas je preslab i svaki duel je gubio, svaka ekipa je stavljala po jedan igrac da mu vrsi presing pre i odmah nakon sto primi loptu i on je bio bezopasan, u Seria A bi bilo drugacije mislim

            Comment


            • Obzirom da jedan Kaljehon ima lepu rolu u SA i Mata bi je imao, no Mata nije kalibar da Juve sa njim juri na najviše ciljeve....jbg prošlo je 20 godina, uželeo se narod.

              Ako Pogba ode i ja vidim Markizija opet na box to box, Pereira isto tako ide i Juve inkasira lovetinu ovde.

              Niko ne pominje da je Juve zimus doveo mladog Mandragora sad ne znam koliko će njega gurati unutra, tu su Sturaro i Asamoa za bek ap.

              Što se napdača tiče, nzm kako kategorišu Pjacu, ako on uopšte i dođe, dakle tu mora pojačanje i mora u veznom redu....

              Videčemo, videćemo u ostalom da li i Pogba ide....

              Comment


              • Comment


                • Definitivno Pol Pogba ostaje u Juventusu

                  Mom #Pogba to Sky Sports Uk : " My son will play again at Juventus we decided along with Nedved and we talked to Raiola . All these rumors are just a way to distract my son , Paul wants to win with Juventus . I assure Paul will remain at Juve is the will of all of society , my son , and our fans . My son owes everything to Juve and that Paul repeats it every time . "
                  #RAIOLA: "Juve do not want to sell Pogba, indeed wants to renew his contract. So many want it but Juve wants to keep the best"
                  neka nam je živ i zdrav.

                  Comment


                  • Žuan Žezus i Ranokija su jedni od simbola propadanja Intera prethodnih godina. Ovaj prvi izgleda da ide u Romu što mi se sviđa a drugi se vratio a nadam se da se neće zadržati. Ako treba zbog državljanstva, bolje ostaviti Andreolija...

                    Brz je Žuan, ali toliko loše postavljanje što je za štopera u Kalču nedopustivo, zatim ni inteligencija mu nije jača strana itd. Ma samo nek se tera...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Wanda okom, papucic skokom!

                        Spoiler

                        Comment


                        • Idemo u bitku za klasicnu prevaru od fudbalera.

                          Milan are battling Napoli for Lazio midfielder Antonio Candreva, according to reports.
                          http://www.football-italia.net/87285...candreva-fight

                          Comment


                          • sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Njet.....najverovatnije Juventus.

                              Comment


                              • Roma i Dzeko se izivljavaju nad sirotinjom.

                                http://www.flashscore.com/match/bJtgQ4D4/#match-summary

                                Comment

                                Working...
                                X