Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto2-Gran Premi Monster Energy de Catalunya

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by BogdanB View Post
    Srdjan Erceg ‏@serceg 6m6 minutes ago
    Vozači su pre 45 min. posetili krivinu #12 i tražili da bude promenjena, u skladu sa konfiguracijom F1, što će i biti učinjeno. #skmotogp
    meni se tu ne sviđa to što je asfalt skroz između staze i barijera! ako je već tako brza krivina, onda bi morao da bude šljunak i mnogo više mesta između staze i barijere

    Comment


    • #17
      Neka počiva u miru. Znam ga od moto 3 od 2010/11. tako nekad, posle Kortezeove sezone kad se borio posle i sa Vinjalesom. Mnogo trka sam ga pratio, baš mi je krivo.
      Baš šteta i velika tuga.

      Comment


      • #18
        Tekst Jelena Trajković o Meksikancu...

        Ćao, Luise!

        Comment


        • #19
          Sad odgledao klip... Možda bi drugačije bilo da nije naletio na motor. RIP

          "I love to speak with Leonard
          He’s a sportsman and a shepherd
          He’s a lazy bastard
          Living in a suit ."
          Leonard Cohen

          Comment


          • #20
            RIP Luis
            sigpic http://caseystoner.com.au/

            Comment


            • #21
              Nazalost danas smo izgubili jednog od nas
              Luisova porodica, tim, ostali vozaci i ljudi koji su zaduzeni za bezbednost su se usaglasili da ipak bude vozena trka, ali sa odredjenim izmenama. Ostavljam Vam link ka tekstu http://www.motogp.com/en/news/2016/0...chedule/202736

              Ovo je nov raspored
              Updated schedule:

              Saturday

              08:40-09:35 - 55 min. - Moto3™ Free Practice 3

              09:50-10:50 - 60 min. - MotoGP™ Free Practice 3

              11:05-12:05 - 60 min. - Moto2™ Free Practice 3

              12:35-13:15 - 40 min. - Moto3™ Qualifying

              13:30-14:00 - 30 min. - MotoGP™ Free Practice 4

              14:10-14:25 - 15 min. - MotoGP™ Qualifying 1

              14:35-14:50 - 15 min. - MotoGP™ Qualifying 2

              15:05-15:50 - 45 min. - Moto2™ Qualifying

              Sunday

              08:40-09:00 - 20 min. - Moto3™ Warm Up

              09:10-09:30 - 20 min. - Moto2™ Warm Up

              09:40-10:00 - 20 min. - MotoGP™ Warm Up

              11:00 - Moto3™ Race (22 laps)

              12:20 - Moto2™ Race (23 laps)

              14:00 - MotoGP™ Race (25 laps)
              sigpic

              Comment


              • #22
                Užas. Počivaj u miru.

                Comment


                • #23
                  Dogođaj koji je promjenio sezonu za 360 stepeni.
                  Ko god bio šampion i kakvu god sezonu do kraja gledali današnja vijest će ostaviti gorak, vrlo gorak ukus u svemu tome. Vjerujem i u F1 ali u manjim količinama iliti mjerama.
                  Vijest koja se može uporediti sa onom sa Makom Simončelijem.
                  Jer za razliku od tada 2011te, danas u 2016toj Moto sport je mnogo više popularniji, mogu slobodno reći na najmanje duplo i samim time vijest o pogibiji dobija na težini. Al naravno o kvalitetu vozača je malo nekulturno pričati.

                  Moto sport je opasan sport. Ulaskom u taj sport maltene jednom nogom si na drugi svjet. Ko malo bolje gleda Moto kategorije, može primjetiti da u Moto 3 voze momci koji su 1999 godište i nije ih strah. Vole to! Vole brzinu, vole adrenalin i žive za to. Luis je znao to i otišao je kako bi i on sam tražio. Debitovao je 2009 u današnjoj Moto3 katagoriji. 7 godina je živio punim, punim, punim plućima. Znao je za šta živi i zašta se bori. Znao je zašto se budi ujutru. ZA SVOJ SAN! ZA SAN i ništa više.

                  Otišao je. Sve nas, sve nas fanove auto-moto sporta je tužan dan, balgo rečeno.
                  Zaboravljali smo brige, probleme sve nam je bilo nebitno jer smo imali ljude koji će nas raspoložiti a Salom je bio jedan od njih. Bio je jedan od njih koji će nam raspoložiti, dan, vikend, mjesec i godinu. Bila mi je čast što sam imao tu privelegiju da ga gledam godinama.

                  ADIO LUSI! ADIO AMIGO!
                  Sic brate, čuvaj ga!

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Dule Krtola View Post

                    Moto sport je opasan sport. Ulaskom u taj sport maltene jednom nogom si na drugi svjet. Ko malo bolje gleda Moto kategorije, može primjetiti da u Moto 3 voze momci koji su 1999 godište i nije ih strah. Vole to! Vole brzinu, vole adrenalin i žive za to. Luis je znao to i otišao je kako bi i on sam tražio. Debitovao je 2009 u današnjoj Moto3 katagoriji. 7 godina je živio punim, punim, punim plućima. Znao je za šta živi i zašta se bori. Znao je zašto se budi ujutru. ZA SVOJ SAN! ZA SAN i ništa više.

                    Sustina pogodjena.

                    Srdjan samo sto ne zaplace
                    Last edited by BogdanB; 03-06-16, 22:18.

                    Comment


                    • #25
                      Tužan dan za motosport. Neka mu je laka zemlja...

                      Comment


                      • #26
                        Marka izbacila simulaciju sta se desilo. Koja nesreca, direkt glavom.


                        Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
                        Attached Files

                        Comment


                        • #27
                          Salom.jpg
                          Tragedija!

                          Comment


                          • #28
                            za cast suzukuja.jpg
                            Za cast SUZUKIJA

                            Comment


                            • #29
                              tek danas sam saznao za nesrecu koja se juce dogodila i ne mogu da opisem kolicinu tuge koja se odjednom pojavila. Bas mi je krivo Pocivaj u miru Luise nek ti je laka zemlja

                              Comment


                              • #30
                                I ja sam u soku od juce...A da ne postoji jasan snimak sta se desilo decku da ne poverujes! Jos koja nesreca...ispao sa motora koji udara u zid i munjevitom brzinom se zabija u motor strasna tragedija!!! Jos nesto nacuo da je nakon udara u motor srce Saloma prestalo da kuca i zato su ga ozivljavali na stazi,pa navodno povratili...da bi imao jos par srcanih zastoja u operacionoj sali...RIP druze. Tvrdim da je bio vrhunski vozac,samo da su ga kvalifikacije kocile u moto2..u suprotnom bi se borio za top5 u kategoriji! Strahovito brz i munjevit na stazi...zalosno

                                Comment

                                Working...
                                X