Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP-Gran Premi Monster Energy de Catalunya

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Doktor !!!

    Comment


    • #62
      Kakva trka Rossija
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • #63
        Jos jedan lep gest Rossija, covek ne lebdi nego stoji sa 2 noge na zemlji.Pruzio ruku i cestitao!

        Comment


        • #64
          Malo je glupo sto je Janone izbacio Lorenca. Stvarno je budalan upropastio i sebi trku. Honde dobre, najbolje su savladale poslednji sektor sto im je omogucilo i ovakvu borbu i prikljucak barem na osnovu petka i prosle godine. Ali voznja dana Valentino Rosi! Steta za onu eksploziju u Mudjelu ali sta je tu je, pravi odgovor. Na kraju svaka cast obojici na odlicnoj borbi.
          Idemo sad u Asen, bice svasta.

          Comment


          • #65
            Još jedna fantastična trka, šteta što je Lorenzo ispao, ne znam samo šta je Iannone mislio kad je onde pokušao prestići ga.

            Rezultati trke:

            1. Valentino Rossi ITA Movistar Yamaha MotoGP (YZR-M1) 44m 37.589s
            2. Marc Marquez ESP Repsol Honda Team (RC213V) 44m 40.241s
            3. Dani Pedrosa ESP Repsol Honda Team (RC213V) 44m 43.902s
            4. Maverick Viñales ESP Team Suzuki Ecstar (GSX-RR) 45m 1.977s
            5. Pol Espargaro ESP Monster Yamaha Tech 3 (YZR-M1) 45m 7.135s
            6. Cal Crutchlow GBR LCR Honda (RC213V) 45m 13.833s
            7. Andrea Dovizioso ITA Ducati Team (Desmosedici GP) 45m 19.053s
            8. Alvaro Bautista ESP Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 45m 20.564s
            9. Danilo Petrucci ITA Octo Pramac Yakhnich (Desmosedici GP15) 45m 22.926s
            10. Hector Barbera ESP Avintia Racing (Desmosedici GP14.2) 45m 24.258s
            11. Jack Miller AUS Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (RC213V) 45m 27.103s
            12. Stefan Bradl GER Factory Aprilia Gresini (RS-GP) 45m 32.722s
            13. Eugene Laverty IRL Aspar MotoGP Team (Desmosedici GP14.2) 45m 35.563s
            14. Tito Rabat ESP Estrella Galicia 0,0 Marc VDS (RC213V)* 45m 37.730s
            15. Michele Pirro ITA Avintia Racing (Desmosedici GP14.2) 45m 38.018s
            16. Scott Redding GBR Octo Pramac Yakhnich (Desmosedici GP15) 45m 53.858s
            17. Yonny Hernandez COL Aspar MotoGP Team (Desmosedici GP14.2) +1 lap
            Aleix Espargaro ESP Team Suzuki Ecstar (GSX-RR) DNF
            Jorge Lorenzo ESP Movistar Yamaha MotoGP (YZR-M1) DNF
            Andrea Iannone ITA Ducati Team (Desmosedici GP) DNF
            Bradley Smith GBR Monster Yamaha Tech 3 (YZR-M1) DNF
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • #66
              Vrhunska trka, jedna od onih koje se gledaju u reprizama vise puta. Videlo se jutros da je ovo Rosijev dan, velika pobeda. Janone treba da bude zestoko kaznjen, preterao je vise

              Comment


              • #67
                2 puta Doktor dobija trku nakon prethodnog DNF dokaz koliko je zapravo jak u svakom mogucem smislu Doktor, sada ide Asen i verujem da moze biti veoma konkurentan tamo i dodatno smanjiti zaostatak u sampionatu

                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • #68
                  Kakva trka,neverovatna trka!

                  Jeste da sam Rosijev navijac,ali on je danas ponovo polozio doktorat po ko zna koji put. Startujes peti,posle prve krivine na osmom mestu i na kraju pobedis. Vinjales je lud,a bice jos ludji na Jamahi. Markez odlican,ali izgleda da ga je sirok ulaz u krivinu zeznuo na kraju,tu je nastala ogromna razlika. Ako se ne varam,prosle godine je Lorencova prednost bila da bude na prvom mestu i sto vece temperature na stazi. Danas,nevidljiv. @Vanji se ispunila zelja od prosle sezone da Janone bude kao torpedo.
                  Jos sam pod utiskom,pa ne znam sta da pisem.

                  Bas mi je drago sto su se na kraju Markez i Rosi rukovali.

                  Luis Salom, zauvek u nasim srcima.

                  Comment


                  • #69
                    Slažem se da Iannonea kaznit, možda i novčano...
                    Kako je komentator pričao, samo sam čekao da će nešto poći naopako za Rossia

                    Kako je onaj bradati iz Honde ispod oka gledao Rossia kad mu je MM pružio ruku.. Nasmijao se tek kad je Rossi pružio ruku

                    "I love to speak with Leonard
                    He’s a sportsman and a shepherd
                    He’s a lazy bastard
                    Living in a suit ."
                    Leonard Cohen

                    Comment


                    • #70
                      Realno, mislim da je Rossi trenutno najbolji vozac. Prosle sezone je bio samo najkonstantniji i mislim da Lorenco nije nezasluzeno uzeo titulu na kraju. Ali je ove sezone Rossi jos bolji, samo da ga Yamaha vise ne izda kao u Italiji i moze do titule.

                      A Iannone je idiot. Meni inace srce stane kad god neko padne, a tek ce posle onog prekjuce, i onda ova budala pokusava onako nesto.
                      Last edited by s_hyperion; 05-06-16, 14:43.

                      Comment


                      • #71
                        Nije Lorenco uzeo nezasluzeno prosle godine naravno. Sampionat odlucuju poeni. Rosi je imao najvise poena pred poslednju trku zasluzeno sigurno. Markez je imao pravo da radi sta god je radio i to je njegova stvar. Meni samo smeta retardirana kazna koju je Rosi dobio. Uzrok Markezovog pada nije bio direktno Rosi, jeste Rosi usporio ali je bio ispred a Markez je izazvao kontakt. Kako god i da su ga kaznili kazni ga crnom zastavom a ne onako retardirano. Nagledali smo se svakakvih duela i nikada nije bilo kazni. Narocito je problem od kada je DORNA usla u sport i sve kazne koje su date favorizuju dosta spance i to je problem. I gde to pise da takav incident nosi toliko i toliko poena? Zasto nije 1 poen bio npr onda ne bi startovao sa poslednjeg mesta a ne ovako izrezirali sampionat poenima. Sve u svemu neka se drze podalje sa retardiranim kaznjavanjem i sve ok.
                        Last edited by mikisavic89; 05-06-16, 14:51.

                        Comment


                        • #72
                          Doktor danas gotovo bez greške... samo je malo zaostao na samom startu, ali je posle sve bilo perfektno

                          Comment


                          • #73
                            Janone kaznjen startom sa poslednjeg mesta u Asenu.

                            Comment


                            • #74
                              koliko mi je samo krivo sad zbog onog "limitera" u Muđelu, mogu da zamislim tek kako je Doktoru bilo...

                              Comment


                              • #75
                                Kakva fotografija.



                                Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X