Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP-Gran Premi Monster Energy de Catalunya

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BogdanB View Post
    Mislim da je najbolje preticanje bilo kada su Vinjales I Rosi pretekli Janonea.

    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
    Jeste

    Comment


    • Originally posted by Tarantula View Post
      Veliki "navijači" Rossija.
      Polako druže, ako doživiš ono što smo mi doživeli prošle godine za nekog za koga navijaš više od decenije videćeš kakva se osećanja bude... Mada konkretno Lorenzo u meni izaziva fiziološke reakcije 5-6 godina, što i nema veze sa Rossijem već sa njim.

      Originally posted by Bobisha78 View Post
      Svasta sam cuo, ali moto gp i fer plej...gomila kompleksasa i sujetnih licnosti i da ne nabrajam sta su sve ti ljudi...Jedino dobro sto znaju to je da voze motore, sve ostalo je na nivou dece od 5 godina.
      MotoGP i generalno moto trke su vrlo specifične u pogledu njihovih glavnih junaka. Ti ljudi se susreću i voze fizički zajedno pri ogromnim brzinama, adrenalin radi i sve deluje potpuno drugačije, emocije se dižu u nebesa... Pritom, u ovom trenutku (a i ranije u nekoj meri) mediji i javnost podržavaju takve velike sukobe ličnosti. To nije toliko izraženo u drugim individualnim sportovima, pa ni u F1 iako postoje pokušaji da se tako nešto napravi. Ovi ljudi se mnogo odriču, mislim mnogo više od bilo kojih drugih individualaca. Moraš mnogo da želiš da budeš šampion i da mnogo mrziš da gubiš da bi bio takav mazohista prema sebi... Sad zamisli čoveka koji je u sportu preko 20 godina, koji je njegova najveća zvezda i najprepoznatljivije lice ikada, koji je toliko do sad zaradio i toliko toga preživeo - i taj čovek se i dalje odriče toliko toga i potpuno je fokusiran na samo jednu stvar. Treba mnogo veliki ego, mnogo velika želja za time - sujeta i druge osobine ne mogu da ne idu sa time...

      Originally posted by VR6 View Post
      JL-o dobio napad iskrenosti:
      Posle svega što je govorio ranije od ovoga mi je

      I nije ni blizu isto ovo kako ga je Iannone izbacio i to kako je Rossi imao maler u Italiji. Rossi je bio glavni favorit za pobedu tamo, ovde je Lorenzo opadao niz poredak. Da nije oboren izgubio bi najmanje 16 poena u odnosu na Rossija, Rossi je umiranjem motora izgubio zapravo 30 poena za Lorenzom.

      Comment


      • 20 godina si u ovom sportu, imas milijarde koje si zaradio, mozes da imas sve sto pozelis, obezbedio si cukun cukun unucice I ti se onda probudis I kazes, odo da se trkam sa klincima, stavljas glavu u torbu tim sto radis. To treba mnogo da se postuje.

        Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

        Comment


        • Originally posted by Vanja #66 View Post
          Polako druže, ako doživiš ono što smo mi doživeli prošle godine za nekog za koga navijaš više od decenije videćeš kakva se osećanja bude... Mada konkretno Lorenzo u meni izaziva fiziološke reakcije 5-6 godina, što i nema veze sa Rossijem već sa njim.
          Možda si me krivo shvatio, nemam ništa protiv Rossija. čovjek je jedan od najboljih svih vremena, i kao takav zaslužuje ogroman respekt. Kažem samo da ne razumijem kako neki ljudi mogu navijati da Lorenzo i Marquez izlete sa staze ili da imaju neki kvar. Zato kažem "veliki navijači".
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Razumeo sam ja tebe, samo ti kažem da u ljudima nakon svega kuljaju druge reakcije, gore nego ranije. Simoncelli je bio veliki Rossijev prijatelj, Lorenzo je imao otvoren rat sa njim u vezi njegovih "nebezbednih" vožnja što niko nije voleo. Isti manir Lorenzo ima i dalje, a to nisu jedine stvari u vezi sa njim...

            Comment


            • Zanemarili smo Apriliju na osmom mjestu?
              Last edited by BogdanB; 07-06-16, 13:32.
              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
              sigpic

              Comment


              • Kako su prosli testovi jel ima neko neke informacije vidim da je vecina testirala nove sasije nisam shvatio dal za ovu ili sledecu sezonu?
                sigpic http://caseystoner.com.au/

                Comment


                • Test je bio juče, danas Yamaha ima privatni test, mislim da samo oni imaju novi ram...

                  Comment


                  • Maverik takodje testirao novi ram, doduse Esparagaro ga je koristio u trci i interesantno je da ce Maverik od Asena koristiti novi a Espargaro se vraca na stari.

                    Comment


                    • Je l' mi to od sledece sezone imamo 5 Srdjanovih vanzemaljaca?
                      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa s obzirom da polako izbacuje Pedrosu iz tog društva, možda Vinales bude četvrti.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • No comment

                          Comment


                          • i tata bi sine

                            Comment

                            Working...
                            X