Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 16/17 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odgledao sam film mislim da je Freško kačao pre nekoliko nedelja
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Henryj View Post
      Mislim da bi jaci udarac od bilo kojeg navedenog bio odlazak Wanyame posto igra vrlo delikatnu poziciju, ove ostale odlaske su kvalitetno nadogradili. Pelle je bolji igrac od Lamberta, Van Dijk je bolji od Lovrena itd. Ne znam sto se nitko ne tuce za Pellegrinija, izjavio je da bi ostajao na otoku, jako dobar trener, pasao bi fino Southamptonu, Evertonu ili tako nekom, strucnjak, gospodin.
      Trenutačno možda da, međutim u trenutku kada su navedeni igrači nastupali za Svece, bili su u izvanrednoj formi, s odličnim statističkim podacima. Ne uzimajući u obzir situaciju u sadašnjim klubovima.

      Taj Lambert je bio iznad Pellea, dok je nastupao za Southampton.

      Comment


      • Ne. Em imaju bolje statistike obrane s novim igracima, em Pelle daje vise od Lamberta, em su zavrsili na visoj poziciji svake slijedece sezone. Klub je prodao, doveo bolje i upgradeao poziciju

        Comment


        • Originally posted by Henryj View Post
          Ne. Em imaju bolje statistike obrane s novim igracima, em Pelle daje vise od Lamberta, em su zavrsili na visoj poziciji svake slijedece sezone. Klub je prodao, doveo bolje i upgradeao poziciju
          A pitanje je, koliko će zaraditi na tim igračima? Sumnjam da će Pelle koštati iznad 10-15m, možda Van Dijk i hoće, međutim napadač sigurno neće, već je ušao u 30e, stoga veća svota je nemoguća misija. Možda Kina.

          I dalje sam mišljenja kako je glavni i odgovorni Koeman, ne igrači. Poch je bio druga priča.

          PS. Joey O'Brien napustio Čekićare nakon 5 sezona. Ne baš atraktivan igrač, ali vrlo zahvalan, odličan back-up. Posebno hvala za promociju u Premiership. Skupa s Big Samom i ostatkom najzaslužniji za ekstremni povratak u viši rang. Sretno u nastavku. Vjerovatno neki klub iz nižeg ranga.

          EDIT. Vardy ipak ostaje, sudeći po zadnjem tweetu. Veli kako je sretan s novim ugovorom. Komično, rekao bih, kao da ima strah za stepenicu više. Ala Gerrard.
          Last edited by ZAGREB RED; 07-06-16, 15:14.

          Comment


          • Covek uporedjuje Sautempton i situaciju u Njukaslu,tu sam prestao da citam
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Southampton ce propast jer ne moze preprodat Pellea. Kupe kovanice ispod kreveta da plate sendvic i Colu igracima.

              Comment


              • Originally posted by saburo sakai View Post
                Status stabilnog premierligasa nije podcenjivanje i uvreda za klub koji je pre dve sezone uso/vratio se u prem

                Ja samo to pomenem,ti se uhvatio za verovanje u nemoguce,podcenjivanje itd...

                Ajde da je sad septembar i da imamo uvid u njihov(lesterov) sastav nego nemamo,nit znas koga ce da dovedu ni sta ce da se desi sa drugim timovima

                Al bitno da si vec napao ljude da neko nekog podcenjuje
                Moram da prokomentarišem još nešto u vezi Lestera. Kada sam rekao da će odbraniti titulu mislio sam samo pod uslovom da sačuvaju ekipu i dovedu levo krilo i špica, umesto mrtvog Olbrajtona i Okazakija plus jednog CM da se rotira sa Kanteom i Drinkom. Bude li otišao bilo ko iz četvorke Kante, Drink, Marez, Vardi nisam toliko lud da pričam da će opet biti šampioni.

                E sad ne znam što je toliko neverovatno da opet osvoje Prem ako ekipa bude jača od prošlosezonske. Prošle godine bila kvota 5000, a sad 26.
                200 puta veća verovatnoća nego prošle godine u ovo vreme kada ovi igrači nisu bili ovo što su sada, pa jbt. jel bi ih svi ovi veliki klubovi tražili da nemaju individualni kvalitet, čista logika. Ovi igrači su sad šampioni, imaju šampionski mentalitet, puni samopouzdanja. Prošle godine su bili niko i ništa, svi su mislili da će Čelzi opet da pojede ligu, pa onda Siti kako je krenuo.

                Igrači Lestera su uspeli da se izbore sa pritiskom. Sa lakoćom su osvajali bodove iz nedelje u nedelju, povećavali prednost. Znači da imaju karakter, to je nekad i bitnije od šutiranja lopte. Ne vidim scenario u kome Lester ako sačuva tim neće bar opet biti ozbiljan kandidat za titulu. Isto tako ne vidim kako će bilo koja ekipa da dominira, bez obzira na velika trenerska imena: Pep, Murinjo, Konte, Klop,...logika je da će jedni drugima otkidati bodove, plus ekipe iz sredine tabele su sve snažnije.

                Ako sačuvaju tim (četiri ključna igrača) i ne budu najmanje u top 3 sledeće sezone ja ću se doživotno samobanoviti, to je moje obećanje

                Comment


                • Pod pretpostavkom da sacuvaju ekipu,plus da se pojacaju mogu da se slozim da ce imati dobro sanse,zasto,zato sto mislim da i pored ove titule njih i dalje ljudi nece shvatiti ozbiljno sto im ide na ruku a to znaci da ce ih napadati,tj. da ce se oni braniti a to Lesteru najvise i odgovara

                  Na drugu stranu,cak i da zadrze ceo tim ako samo jedan od klubova iz Mancestera plus Celzi naprave nesto to ce biti preveliki zalogaj za Lester koji ce sad igrati na dva fronta

                  Ono sto se desilo prosle sezone,Lester je zasluzio(to podvlacim) ali moram da istaknem da su gore pomenuta 3 kluba bili dno dna a njihova forma diktira stanje na tabeli

                  Nije problem,nek oni i sledece sezone budu u nekoj tranziciji/rasulu ponovo je to totalno drugacije okruzenje,da ne pricam o tome da bi valjda i Liverpul ,Arsenal,Totenhem,pa i taj Everton kad ih Kuman preuzme trebalo da predstavljaju kakav bitan faktor

                  Prosle sezone je kvalitet prema bio nikad gori,ne pricam to sad u cilju da umanjim njihov uspeh,samo konstatujem stanje u drugim klubovima

                  Nek Pepu treba vremena da posredi,ponovo ne mogu da zamislim onakvo rasulo kao pod Peletom,Murinjo kolko god osobno mislim da nece biti pravo resenje,ne verujem da ce pasti tolko brzo


                  Zato sam ja i napisao da bi u takvom okruzenju,dugorocno gledano status stabilnog premierligasa(tim koji se bori za gornji deo tabele) bio veliki uspeh.

                  Nije Lester prvi klub koji je iskocio ali jeste prvi klub koji je imao srece da se to desi u vreme totalnog raspada lige,prosto je neverovatno kako Arsenal nije uzeo titulu.
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Obamejang kod Pepa

                    Di Marzio

                    @MCFC is getting close to #Aubameyang of @BVB: contacts ongoing between the clubs and with the striker
                    sigpic

                    Comment


                    • Jos u vezi Sitija, Pep racuna na Fernanda i nista od Krosa ovog ljeta. Posto Kinezi imaju masu para i preuzeli su Inter za ocekivati je da Ture ipak ode kod Mancinija, ako ne ode bice bas zanimljiva ta sredina, Gindo i Fernandinjo se namecu kao logican vezni tandem u svakom slucaju.
                      sigpic

                      Comment


                      • To je znaci ta eksluziva Fjorfota od danas.

                        Isplatio izgleda Pepara 70m eura, ima se moze se.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ne vredi te pare Abumejang, mnogo sansi on masi, Aguero je klasa za njega.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Realno gledajući Sitiju je odbrana bušna i tu treba da se usresrede prvo mada moje mišljenje da će prvo vezni red okrpiti , podmladiti šta već . Prosto Pep je takav trener da mu se smisao njegovih ekipa svodio na taj kvalitetan vezni red . Neće on sebi dozvoliti da mu u veznom redu igraju igrači koji su ostali , prosto čovek voli kvalitetne vezne igrače i ne žali pare što se toga tiče a ovi dizelaši hvala bogu imaju toga na pretek.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Nebitno je vrijedi li ili ne, dobija top igraca koji tek ulazi u zenit, mogao je on i Iguaina dovesti koji je i bolji napadac, ali i vise kosta i stariji je. Agero mladji postati nece, ima problema sa povredama, mada je i tu zanimljivo sta ce se desavati i kako ce obojica igrati kad su spremni u Pepovom sistemu. Mozda ce Obamejang po krilu
                              sigpic

                              Comment


                              • Dovest ce on i Stonesa i Laporta. Eto 100 m na 2 stopera.

                                Hladno ce pola milijarde on sam potrosit.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X