Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 16/17 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hahahah pa drugo su spinovi drugo je laganje cuj spin majstor

    E kralj si majke mi samo mislio si da ce ovo da mi promakne,jesi jesi
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Tad je i dosao Seik da se kurci. Jebote tad su oni Robinja uzeli ako se ne varam.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • A Robinjo je inace cudo i odma te digne do borbe za titulu Bilo je tu svega i Zo, Elano, Ajrlend i Son Rajt Filips.
        sigpic

        Comment


        • I Eriksen menadzer bio. Tad su vas ono uzeli u onoj ludoj tekmi jel tako?
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Jeste, Mvaruvari ploditelj
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              A Robinjo je inace cudo i odma te digne do borbe za titulu Bilo je tu svega i Zo, Elano, Ajrlend i Son Rajt Filips.
              jaoo ajrlend nemoj elana i zoa da stavljas u istu recenicu sa ajrlendom,ljudi kidali na fm 7
              MESSI 10

              Comment


              • Moj omiljeni FM inace, Elano, Kardenjas i Kori Evans, kakvo je to izivljavanje bilo. Mada i Marselo se jeftino dovodio, a posle postane najbolji na svijetu. Ali niko kao Serman Kardenjas, pjeske u Zvezdu dolazio
                sigpic

                Comment


                • i meni omiljeni takodje tog brata bih voleo licno da upoznam samo da mu pruzim ruku i kazem hvala ti za sve na fm-u
                  MESSI 10

                  Comment


                  • Kako jedva cekam da pocne PL.

                    Comment


                    • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Pegavci antitalenti realno, ni u ragbiji bisu vise ocevi, sad ih guzi Fidji. Bas tugosava....

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          A vidis kako lazes ljude ovdje jer postavis sliku dvosmislenu skroz

                          Sto ne spominjes Koloa koji je odlican igrac tada bio (41 tekma) i gdje je moj miljenik Nasri ovdje isto tako 40-ak utakmica(44 tacnije).Da vidimo koga si jos zanemario...CR po tebi PL fudbala Lolkot isto fali ovdje i on odigrao dosta utakmica,pa drugi najbolji strijelac ekipe Adebayor itd

                          Kako on stavi sliku random ekipe skroz i rasplace se
                          Ma ne zna ni on sta prica Arsenal je bio u igri za titulu do februara u sezoni 2007-2008. Onda izgubise Rosickog zbog one strasne povrede, Klisi napravi kardinalnu gresku protiv Birminghama(cinimi se da je bio Birmingham ) desi se tako opste poznato pucanje po savovima i ode sezona u tri lepe. A imali bas u tom trenu 5 bodova ispred Manchestera Adebayor jos uvek nije bio izdajnik, Fan Persi jos koliko toliko bio zdrav...

                          https://en.wikipedia.org/wiki/2007%E...al_F.C._season

                          Moze lepo da se vidi da su do 29. kola bili prvi. Od tiih 29. kola samo 7 nisu bili na prvom mestu. A pad im je krenuo od 26. kola. Stvarno mi nije bilo jasno kako onda ne osvojise. Manchester se ionako vise okrenuo Evropi.

                          Comment


                          • Nema sanse da su mogli da uzmu titulu te sezone, Ronaldo je bio prebrutalan, a odbrana vanzemaljska.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Nema sanse da su mogli da uzmu titulu te sezone, Ronaldo je bio prebrutalan.
                              Ma Manchester bio rastrzan na sve strane. Jurili se svi trofeji, pre svega LS. Jer da ne bi Kake, United bi i 2007. digao usati trofej.

                              Mada verovatno bi ih kasnije stigli. Ali brate on je bio teski meltdown. Pet utakmica, 4 nereseno i poraz od Chelsea-ija. Onda ide nereseno protiv Liverpoola i poraz na Old trafordu. Tad je cinimi se bio onaj diskutabilni penal za izjednacenje. Poenta jeste, da od jbnog febrauara im je sve krenulo po zlu.

                              Od tada oni nisu uopste bili u konkurenciji za titulu. Cak ni blizu.

                              Comment


                              • Jesam li napisao da su bili u trci do februara, pa se raspali?

                                Poprilicno mi ide na kurac da ljudi ne citaju postove i onda hladno nekome kazu da veze nema sta prica.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X