Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 16/17 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by saburo sakai View Post
    Dobro sad već preteruješ,sad se sve poklopilo i to je to,oni ako izvuku od ovoga status stabilnog premierligaša da budu srećni
    Originally posted by Rossonero View Post
    Ovo je vec klasicno pretjerivanje sa tvoje strane. Zaboravio si kakva trenerska imena su tu sljedece sezone?
    Biće šteta ako ne saznamo da li sam u pravu, nadam se da ih neće očerupati. Osvojili su ligu od 38 kola sa 10 bodova prednosti, a ti kažeš da budu srećni ako budu stabilan premijerligaš kao da se to desilo slučajno. Liga se ne osvaja slučajno, nije se tu ništa poklopilo, oni imaju kvalitet i to neće nestati preko noći. Ovo samo važi ako zadrže ceo tim na okupu.

    I ko će da odskoči od tih trenerskih imena? Ko će da izdominira tako da niko drugi neće imati šansu?

    Ja sam u januaru znao da oni uzimaju ligu, nisam video nikog ko je tako stabilan kao oni. Svi ste očekivali pad, niste verovali, ja jesam.
    Sad Arsenal i Totenhem ne vidim kao šampione. Čelzi, Liverpul, Siti i Utd prolaze kroz tranziciju, ne vidim ko će da dominira, a oni već imaju sistem i kvalitet, ako ostanu na okupu uz par pojačanja za koje imaju lovu u prednosti su u odnosu na sve druge, opet ponavljam ako ih ne očerupaju.

    I dalje ih potcenjujete, još niste naučili lekciju, svaka čast na tome.

    Comment


    • #62
      Nema teorije jednostavno

      zapravo,tolko mislim da preteruješ da mi je besmisleno da ti odgovaram na sve ovo što si napisao

      druga stvar,ne stavljaj mi reči u usta,nikad ja nisam napisao da je neko slučajno došo do titule,pričam o sledećoj sezoni

      šta je bilo,bilo je,ta sezona je gotova,ovo su sad totalno nove okolnosti
      Last edited by saburo sakai; 06-06-16, 01:09.
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • #63
        Eo ja sam rekao ako budu u top 7 izlazim sa debelom zenom. A oni koji me znaju, znaju koliko bi to bila teska situacija za mene psihicki.

        Wilserice potvrdi.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • #64
          Originally posted by maliajnstajn View Post
          Eo ja sam rekao ako budu u top 7 izlazim sa debelom zenom. A oni koji me znaju, znaju koliko bi to bila teska situacija za mene psihicki.

          Wilserice potvrdi.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • #65
            HAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAH AH
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • #66
              Originally posted by saburo sakai View Post
              Nema teorije jednostavno

              zapravo,tolko mislim da preteruješ da mi je besmisleno da ti odgovaram na sve ovo što si napisao

              druga stvar,ne stavljaj mi reči u usta,nikad ja nisam napisao da je neko slučajno došo do titule,pričam o sledećoj sezoni

              šta je bilo,bilo je,ta sezona je gotova,ovo su sad totalno nove okolnosti
              Osvojili su ligu od 38 kola sa 10 bodova prednosti, a ti kažeš da budu srećni ako budu stabilan premijerligaš kao da se to desilo slučajno.

              Nisam ni napisao da si ti rekao da su osvojili slučajno, to je moj komentar, ovo boldovano, nisi pažljivo čitao.

              Koje su to nove okolnosti, ako sačuvaju tim? Ostali klubovi imaju čarobni štapić pa će preko noći sa novim trenerima i novim igračima početi da se šetaju ligom i uzeti 80 plus bodova.

              Nikada više nemoj pomisliti da je nešto nemoguće i besmisleno. Iskustvo je iza nas. Šteta je samo što verovatno nećemo moći proveriti da li sam u pravu.


              Originally posted by maliajnstajn View Post
              Eo ja sam rekao ako budu u top 7 izlazim sa debelom zenom. A oni koji me znaju, znaju koliko bi to bila teska situacija za mene psihicki.

              Wilserice potvrdi.
              Aki ti izgleda voliš anoreksične ko što ti je ta u avataru.
              Last edited by goku; 06-06-16, 01:29.

              Comment


              • #67
                Tanke duge noge, mrsave plavuse moj tip zena.

                Zato kazem da cu izaci s nekom debelom. To bi za mene bilo jedno traumaticno iskustvo.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • #68
                  E daj Boze da Lester zavrsi u top 7 i da ti mi biramo tetu kakvu da izvedes...
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • #69
                    Proknjizio bih to kao dobrotvorni rad.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • #70
                      A sta cemo ako te odbije debela teta?
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by srdjan_sl View Post
                        A sta cemo ako te odbije debela teta?
                        Nije nemoguce s obzirom da sam poznat ovdje kao ljubitelj mrsavih zena sa tankim nogama.

                        Al jebiga ako se ukaze prilika mislim da cu morati da promjenim broj od silnih poziva. Naravno, AKO.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • #72
                          Za pocetak ja bi ti predlozio da se ogradis da ako Lester bude izmedju 7 i 11 mesta da izadjes(ili bar pokusas) sa malo punijom tetom, a ako bude losiji onda neka ti biraju ovi tvoji topnici po njihovom izboru. Samo pazi da ti se ne svidi.
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Pa i treba da bude losiji da ja ne prolazim kroz patnju hahah.

                            Moj dio je ako Lester bude u top7. Sve ostalo gore ja ne moram da idem kroz patnju
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by goku View Post
                              Spoiler
                              Osvojili su ligu od 38 kola sa 10 bodova prednosti, a ti kažeš da budu srećni ako budu stabilan premijerligaš kao da se to desilo slučajno.

                              Nisam ni napisao da si ti rekao da su osvojili slučajno, to je moj komentar, ovo boldovano, nisi pažljivo čitao.

                              Koje su to nove okolnosti, ako sačuvaju tim? Ostali klubovi imaju čarobni štapić pa će preko noći sa novim trenerima i novim igračima početi da se šetaju ligom i uzeti 80 plus bodova.

                              Ne znam zašto se meni obraćaš,nikad ja nešto nisam napisao protiv Lestera,iskuliraj me sa tom pričom
                              stvarno nemam nameru bilo šta da ti odgovaram





                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • #75
                                Nezvanicno nova lopta za sezonu16/17

                                Spoiler






                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X