Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - PL & Championship 16/17 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Produzio Laport ugovor. 70m eura otkupna sada, zajebo Pepa. Ide on po Stonesa
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Sto je dobro za sve nas ostale. Msm to sto ide po Stonsa.
        sigpic

        Comment


        • Meni je nejasna prica da ce Siti dovesti dvojicu stopera. Dovesce mozda jednog a tu su jos Otamendi i Mangala kao i Kompani. Sjetite se pocetka sezone, Mangala igao perfektno.

          Comment


          • Aki valjda ti je jasno da Pep treba samo da kaze: Zelim tog i tog igraca i zelja ispunjena.

            Nije zar dotle doslo da su pare problem.

            Samo opusteno..

            Spoiler


            Pametan potez uprave kluba. Guli bogate klubove do gole koze.

            Sada je prva meta Stones to je vise nego jasno.
            Last edited by Rossonero; 13-06-16, 19:52.

            Comment


            • Otamendi mi ne ide u tu pricu, Kompani da, a za Mangalu ne znam sta da kazem. Covek kada nema pomracenja u glavi je recimo ok stoper, sto se ne desava cesto.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Ognjen View Post
                Meni je nejasna prica da ce Siti dovesti dvojicu stopera. Dovesce mozda jednog a tu su jos Otamendi i Mangala kao i Kompani. Sjetite se pocetka sezone, Mangala igao perfektno.
                Jedina utakmica gde sam video Mangalu da je odigrao kako valja je bilo protiv Čelzija a tad se Siti branio duboko plus što je Pelegrini ozbiljno pristupio utakmici.

                To je nešto što nije bilo karakteristično za Siti ove sezone,em su totalno pogubljeni na terenu,posebno nezainteresovani Ture i Silva em se Pele nije trudio

                Pepa nikad nisam gledao ali na osnovu onoga što čitam po forumima deluje mi kao ozbiljan tip i uopšte ne mogu da zamislim njega da trpi nonšalantno ponašanje nekih igrača na sredini terene,znači Ture ljudi moji hoda,vuče,ne znam kako to da opišem.

                Mangala,neću sad da zalazim u njegove kvalitete,njega je Lukaku pretrčavao kao malo dete i nije jedini,uvek je u problemu kad se nadje sam na velikom prostoru i kako taj Pelegrini to ne vidi
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Nema kod Pepa tehnicki nepotkovanih igraca. Mora taj znat s loptom. Posebno stoper da zna poslat pas u zadnju trecinu kada se igra protiv bunkera. Ture ce vjerovatno u Inter kod svog Mancinia, a Silva ce vala trcat ko lud iako ce njemu oprostiti sve jer je Spanac plus zna s loptom.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Nervira me iz nekog razloga otkad je došao u Premijer ligu, ova izjava iz marta je toliko smiješna, 3 mjeseca mu nije trebalo da pljune po svemu.

                        Comment


                        • Ništa ja ovde ne vidim loše,ko prati Sautempton zna da je Kuman par puta posredno,blago kritikovao klub,ništa posebno,samo je rekao u fazonu da klub mora da uloži,mora agresivnije da izadje na tržište

                          Očito da je njemu Everton sad predstavio bolji projekat,Sautempton je mogo jbg da mu ponudi veću platu,odbije Everton,ja iskreno ne mogu da zamislim da Sautempton plaća nekom treneru 7m funti godišnje,mislim plata ko plata,verovatno su mu ponudili i veliki novac za transfere,nešto što Sautempton i da hoće ne može da izjednači a iz njegovih izjava,steko sam utisak da njega upravo to i najviše interesuje,klub sa ambicijama

                          Nije da sad nešto spuštan njegov bivši klub,Sautempton mi je jadan od omiljenih na ostrvu ali Kuman je ovime upao verovatno u top 10 najplaćenijih trenera i tu se priča završava

                          On je verovatno "najmirniji" menadzer u premu,čovek je čak i preterano umeren sa izjavama,nikad ne kritikuje sudije,protivnika o tome se naravno ne piše nego dokoni tviter manijaci šervuju jednu rečenicu
                          Last edited by saburo sakai; 14-06-16, 12:32.
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Sautempton nije dobio naglo zilionera u vidu Moshiria koji ce sad da pljune bez problema 100m na transfere.

                            Odbijao ga Kuman redom, ovaj samo dizao platu za milion dok se nije doslo do 7m funti i ovaj jednostavno vise nije mogao odbiti, mislim ko bi odbio 7m funti za sezonu. Tolko Wenger ima u Arsenalu.

                            To je oko 150k sedmicno. Bolest, plus ce mu biti pruzena bolja platforma.

                            Jebiga Sautempton ima drugacije zacrtan plan napretka. Nema kod njih upumpavanja para, oni pokusavaju da idu na self sustainable kao Arsenal, al trebat ce im jos 10 godina da dodju na neki ozbiljan nivo tako.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Od toliko trenera da das Kumanu 7 miliona funti. Jos jedan koji nece ni primirisati pobedi u derbiju.
                              sigpic

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X