Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016. - Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Želim i ja igrati, ima li još mjesta?

    Comment


    • #47
      Moras priloziti rodni list, ne stariji od 6 mjeseci, dvije slike - pasoš format i pismo namjere

      Šalim se, obrati se Daletu. On je na čelu vijeća za primanje novih članova.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • #48
        Ovi bogalji na fantasy-ju stavili sve igrace, eto da mi niste rekli ne bih ni znao da ne igra...
        Ramos upao umesto njega.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #49
          Prijavljujem se ako može
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • #50
            @ Mario14 i Realnost: Mjesta ce biti dok ne dodjemo 60. takmicara i osim ako prvi post na forumu nije u ovoj temi . Dobili ste kod na pp .
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • #51
              Da li je neko odigrao onaj predictor? Ja stavio finale Spanija-Francuska, i da Francuzi osvajaju.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • #52
                Gde to ima?
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #53
                  Originally posted by bice View Post
                  Gde to ima?
                  Isto na tom sajtu gde je i fantasy. Kliknes na FANZONE i pored FANTASY ti pise PREDICTOR.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • #54
                    O'li igrati Sturridge u prvoj kod Roya?

                    Comment


                    • #55
                      Neki predlog kakvu ekipu imate ili neki igrac ko ima malu cenu i je zasejnen od gomila zvezda a moze uraditi nesto vise?
                      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                      Comment


                      • #56
                        @Stewan

                        Jbm li ga. Ja se i dalje razmisljam, Sve u napad ili neka kombinatorika. Bar ova prva faza mi je sto se napada tice lagana Bejl, Ibra, Miler i Leva. Jeste da potrosis skoro pola para ali se isplati . Kapiram ce sve na njih da se ide.

                        Najveci mi problem krilo.. Trazio sam Mareza pola sata a onda se setio da nije iz Evrope

                        Originally posted by p4p1 View Post
                        O'li igrati Sturridge u prvoj kod Roya?
                        Tesko brate od tetke. Bas tesko.. Runi je zagarantovan. A vidis da Kejn i Vardi igraju krila u odbrani.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by l1m4r View Post
                          @Stewan

                          Jbm li ga. Ja se i dalje razmisljam, Sve u napad ili neka kombinatorika. Bar ova prva faza mi je sto se napada tice lagana Bejl, Ibra, Miler i Leva. Jeste da potrosis skoro pola para ali se isplati . Kapiram ce sve na njih da se ide.

                          Najveci mi problem krilo.. Trazio sam Mareza pola sata a onda se setio da nije iz Evrope



                          Tesko brate od tetke. Bas tesko.. Runi je zagarantovan. A vidis da Kejn i Vardi igraju krila u odbrani.

                          Koji si ti kralj brate
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #58
                            Vinjak je kriv za sve . Salim se deco. Eliksir mladosti
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • #59
                              Jeste li se registrovali za fantazi ili ste išli kao "guest" ?

                              Nešto me mrzi da se regustrujem...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by z0La View Post
                                Jeste li se registrovali za fantazi ili ste išli kao "guest" ?

                                Nešto me mrzi da se regustrujem...
                                Mozes preko FBa da se prijavis, ili preko tw ako koristis...

                                Cini mi se da kao Guest ne mozes igrati ligu, ili mozda gresim sta znam

                                Comment

                                Working...
                                X