Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP-Gran Premio d'Italia TIM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Rossi napravio cirkus od MotoGP-a? Veću budalaštinu nisam pročitao... Rossi privlači ljude da gledaju trke, Dorna prodaje pravo TV stanicama da prenose trke i ugovara sa stazama prodaju karata. Rossi napravio cirkus...

    Originally posted by nixa View Post
    mrze njegove navijace koji dolaze u Rosjevim dresovima i navijaju kao na fudbalskoj utakmici a pri tom ne znaju da razlikuju konja od magarca!
    Ovo je obično nipodaštavanje, toliko puta napisano i doživljeno, ovde i na drugim mestima... "Svi ste isti, svi ste govna!"

    Mene bi bilo sramota da ovako nešto napišem, čak i da to pomislim...

    Comment


    • #92
      nixa,lupio si i ostao ziv
      Znaci Rosi je napravio cirkus od moto GP-a?
      Po tebi bi onda bilo bolje da svi na trke dolaze obuceni u frak,da se hlade lepezama i da je kamerna atmosfera?
      Da li si bio na nekoj od trka? Da li si video cime na trku dolazi dobar deo tih istih navijaca? Dolaze motorima,koje voze stotinama kilometara da bi tri dana uzivali u moto vikendu.Ne smetaju im ni vrucina,ni kisa,ni hiljade musica i bubica koje zavrse zivot na njihovim kombinezonima,jaknama i kacigama.Voze i uzivaju u onome sto rade.Tesko da ti ljudi ne razlikuju konja od magarca.Svi oni imaju veliko znanje i veliku kulturu,bar sto se moto trka i moto nacina zivota tice.
      Da li ti sada i Lorenco ide na zivce jer je i on poceo da kuka?

      Comment


      • #93
        Originally posted by Vanja #66 View Post
        Mene bi bilo sramota da ovako nešto napišem, čak i da to pomislim...
        Ajde??! Ovo sto si napisao ima smisla samo ako osetis sramotu i kada ta rulja-masa zvizdi i arlauce na pobednickom postolju dvojici medju 5 vozaca najboljih ikada kako kaze vibe, iako je pronasao MotoGP tek pre par godina..
        Zovite

        Comment


        • #94
          Vibe :thumbup:

          Glavno šta imam protiv navijača (ne svih) Rosija je ta njihova zaslepljenost, zbog koje idealizuju Rosija i iznose mržnju prema drugim vozačima. Ne interesuje me navijanje u tom smislu, prvenstveno gledam ovaj sport zbog trka, pored gp-a pratim još neke šampionate, i iskreno, gp me sve više odbija sa tim teorijama zavere - ko je koga pustio, a koga nije. Trenutno navijam za Markeza, i imam favorite u moto3 i moto2. Gp sam počeo da pratim 2007, 2008. Aktivnije od 2012. Prvo sam navijao za Stonera, isključivo zbog vožnje, jer me sa 12 godina nije ni interesovalo, a nisam ni imao internet da pratim forume i vesti.

          Sve u svemu, treba da širimo pozitivne vibe-ove, a ne negativne
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • #95
            Pocelo trolanje... Evo ja kao Rosijevac bez obzira na tugu posle pucanja motora uzivao sam u borbi zadnja 3 kruga trke, naravno nisam navijao za ove nego eto volim ovaj sport. I kako posle da ne zvizde Markezu? Umesto ovo da gledamo zadnje 3 trke sezone gospodin odlucio da nece da napada Lorenca a ometa Rosija samo jelte da komsiji crkne krava. E zato sto se tako balavo ponasao sada ga publika casti i ne zvizde njemu samo Rosijevci nego i svi oni koji su za bilo kog drugog vozaca a i neutralci jer je ispao takav. Zato mu se sad vratilo i izgubio je tru za pola tocka. Svaki put kada si mogao da pobedis ovde a nisi jer eto nisi hteo dobices samar. Lorenco nije kriv nista za Markezove poteze samo iskoristio covek situaciju. Lorenca ne vole jer se ponasa tako kako se ponasa i to je odavno. Zasto je kopirao Rosija u proslavama, kakve izjave daje kad ga pobedi neko, kakav mu je odnos sa drugim vozacima, itd...
            Pedrosa je dobio Rosija u Aragonu a Janone u Australiji i tu su mu otkinuli te bodove pa bi dobio sampionat sa sve onom sramnom kaznom. Da li se zvizdi Janoneu i Pedrosi? NE.

            Comment


            • #96
              Originally posted by mikisavic89 View Post
              Pocelo trolanje... Evo ja kao Rosijevac bez obzira na tugu posle pucanja motora uzivao sam u borbi zadnja 3 kruga trke, naravno nisam navijao za ove nego eto volim ovaj sport. I kako posle da ne zvizde Markezu? Umesto ovo da gledamo zadnje 3 trke sezone gospodin odlucio da nece da napada Lorenca a ometa Rosija samo jelte da komsiji crkne krava. E zato sto se tako balavo ponasao sada ga publika casti i ne zvizde njemu samo Rosijevci nego i svi oni koji su za bilo kog drugog vozaca a i neutralci jer je ispao takav. Zato mu se sad vratilo i izgubio je tru za pola tocka. Svaki put kada si mogao da pobedis ovde a nisi jer eto nisi hteo dobices samar. Lorenco nije kriv nista za Markezove poteze samo iskoristio covek situaciju. Lorenca ne vole jer se ponasa tako kako se ponasa i to je odavno. Zasto je kopirao Rosija u proslavama, kakve izjave daje kad ga pobedi neko, kakav mu je odnos sa drugim vozacima, itd...
              Pedrosa je dobio Rosija u Aragonu a Janone u Australiji i tu su mu otkinuli te bodove pa bi dobio sampionat sa sve onom sramnom kaznom. Da li se zvizdi Janoneu i Pedrosi? NE.
              O cemu ti pricas???!
              U Australiji kada je prestigao Lorenca u poslednjem krugu i oduzeo mu kao kuca vrednih 5 poena malo je reci da ste obozavali Markeza, da bi pljuvanje i atmosfera linca krenula u Maleziji samo 4 dana kasnije i to na konf. za stampu samo zbog toga sto je Rosi tako odlucio. O toj zaslepljenosti pricamo. Znaci Rosi okom vi skokom. Aminujete sve sto kaze ili uradi kao da je svetac!
              Last edited by nixa; 24-05-16, 15:07.
              Zovite

              Comment


              • #97
                Originally posted by nixa View Post
                O cemu ti pricas???!
                U Australiji kada je prestigao Lorenca u poslednjem krugu i oduzeo mu kao kuca vrednih 5 poena malo je reci da ste obozavali Markeza, da bi pljuvanje i atmosfera linca krenula u Maleziji samo 4 dana kasnije i to na konf. za stampu samo zbog toga sto je Rosi tako odlucio. O toj zaslepljenosti pricamo. Znaci Rosi okom vi skokom. Aminujete sve sto kaze ili uradi kao da je svetac!
                A ti umislis da se neko radovao i obozavao nekoga pa pises ovde teorije zavere. To moze da bude tvoje misljenje. Cak i to nije tvoje isljenje nego trolujes i provociras Rosijeve fanove.

                Comment


                • #98
                  Smanjite malo gas, u lepom tonu ste pisali

                  Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                  Comment


                  • #99
                    Meni su smesni ljudi koji su ovde 2013. proglasavali 93 malim Rosijem, legitimnim naslednikom itd. a sada ga ne gotive zbog vec dobro poznatih stvari... Ja ga nikada nisam simpatisao pa sam ovde bio babaroga sto sam protiv tog “harizmaticnog i pozitivnog” vozaca poput Rosija...
                    Napisao sam krajem prosle sezone povodom tih dogadjaja i sada ponavljam, eto vam sad taj naslednik Doktora, cemu sad zvizduci i menjanje misljenja?

                    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Meni licno se ne dopada to sto ce Rosi i u penziji biti popularniji od verovatno svih aktivnih vozaca,to nije dobro i ne bi trebalo tako da bude,niko nije veci od samog sporta pa ni Doktor,on je samo popularniji ali nije veci,to boli navijace Lorenca i Markeza,tako veliki vozaci i sampioni a u senci,ne mogu ljudi da se pomire da njihovi puleni nisu obozavani i da su u velikoj manjini.

                      Comment


                      • To je tako jednostavno, Jordan, Federer, Šumaher, Rossi ce verovatno zauvek ostati najpopularniji u svojim sportovima i generalno kao sportisti i mozemo biti samo zahvalni i srecni sto smo ziveli i zivimo u eri takvih legendi a motoGP ce normalno opstati kao sport i imati mnogo fanova i pratioca i nakon Doktora i to je dobrim delom i njegova zasluga jer je globalno popularizovao to takmicenje i mnogi koji su zbog njega poceli da prate su zavoleli sam sport i pratice ga i nakon Rosijevog povlacenja... Medju njima i ja mada ne mogu da tvrdim sa sigurnoscu da cu tako strastveno da pratim i da ne propustam nista...

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Da bi bio tako popularan moras to i da zasluzis...

                          To su komentatori i drustvene mreze navlacili ljude MM novi Rosi i slicno. To su sve budalastine. Ne treba novi Rosi ovom sportu vec neko novi drugi(ili vise njih) a to neki ne mogu da shvate pa pokusavaju nesto sto na kraju ima kontra efekta.

                          Comment


                          • Najbitnije od svega je biti originalan, biti svoj.

                            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                            Comment


                            • Originally posted by nixa View Post
                              Ajde??! Ovo sto si napisao ima smisla samo ako osetis sramotu i kada ta rulja-masa zvizdi i arlauce na pobednickom postolju dvojici medju 5 vozaca najboljih ikada kako kaze vibe, iako je pronasao MotoGP tek pre par godina..
                              Izvini Horhe, nisam te prepoznao...

                              Originally posted by realnost View Post
                              Glavno šta imam protiv navijača (ne svih) Rosija je ta njihova zaslepljenost, zbog koje idealizuju Rosija i iznose mržnju prema drugim vozačima.
                              U svakom žitu ima kukolja... Među navijačima Federera ima žestokih paćenika, vrlo često gospođa u odmaklim godinama koje su beznadežno zaljubljene u istog. Isto tako i onih koji govore sve najgore o Novaku, Nadalu... Ima navijača Ferrarija kojima je draže što se McLaren muči nego kad Ferrari pobedi. Da ne nabrajam, veliki timovi i veliki individualci privlače vrlo široke mase, među njima ima i ovakvih i onakvih. Ništa ovo nije novo ni u MotoGPu (bivalo je i gore), niti će se odlaskom Rossija završiti...

                              Originally posted by nixa View Post
                              U Australiji kada je prestigao Lorenca u poslednjem krugu i oduzeo mu kao kuca vrednih 5 poena malo je reci da ste obozavali Markeza
                              Šta ti je subjektivnost, naročito ona kad su svi ostali zaslepljeni navijači koji ne razlikuju konja od magarca...

                              Spoiler
                              Originally posted by Maniac View Post
                              E moj Rosi, najiskusniji a na kraju ispade slinav.

                              Markezov poslednji krug nesto sto se ne vidja cesto, maestralan
                              Originally posted by Iggy Pop View Post
                              Najbolja i najuzbudljivija Moto GP trka koju sam gledao .
                              Bravo za Janonea i , naravno , za MM koji je odvezao rekordni poslednji krug !
                              Originally posted by Motori Zauvek u Srcu View Post
                              Au kakva trka, ako ovako nastave odose nama i zivci i srce ...Bravo Mark na potezu...Ocekujem Dedu sl. nedelje u punoj snazi
                              Originally posted by Brana View Post
                              Hvala ti do neba!
                              Kakva trka, neverovatno!
                              Originally posted by Daisy Duck View Post
                              Odlicna trka, Ianone fenomenalan, JL sad ne moze da se zali da nema srece, MM je veliki posao odradio za njega... Ocekivala sam Rossija na boljoj poziciji, ali sta je tu je..
                              Originally posted by mikisavic89 View Post
                              Svaka cast MM na pobedi. Iako je najvise gresio od svih na kraju pobeda. Jedino ostaje zal sto je tim greskama malo kostao Janonea i Rosija u pojedinim trenutcima. To je trkanje. Svima cestitke na voznji. Idemo sad u Maleziju
                              Originally posted by cavu View Post
                              Trka najbolja ove godine,po sadržaju da,ali za mene najveći Rosijev poraz ove godine i to sad u oskudnom trenutku.Da bi obezbedio titulu Lorenco mora da padne ili da mu preko noći nešto zezne mašinu pa da se pokvari.
                              Po meni jedini način da Lorenco padne jeste da neko pogura Bautistu makar do trećeg startnog reda,pa da on onda u prvoj krivini hoće da se probije na prvo i da ga pokupii.
                              Originally posted by BogdanB View Post
                              Kakva trka, nemam reci.
                              Namucis se u krivinama protiv Dukatija, onda dodje pravac I sve to pada u vodu.
                              Originally posted by Tarantula View Post
                              Kakva trka. Jedna od najboljih ove sezone, ako ne i najbolja. Da nije imao ovoliko padova Marquez bi i 3 titulu osvojio.
                              Nagradno pitanje - koliko ljudi od ovih navijaju za Matorog?
                              Last edited by Vanja #66; 24-05-16, 21:06.

                              Comment


                              • Sta li si hteo s ovim spojlerom??! Iznenadjen sam da u njega nisi umetn'o svoj post u kome pominjes Janonea, torpedo i zakucavanje u Lorenca? Da li to spada u kukolj koji pominjes???
                                Zovite

                                Comment

                                Working...
                                X