Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP-Gran Premio d'Italia TIM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    @vanja

    Evo


    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
    Attached Files

    Comment


    • #47
      Iz drugog ugla:



      And today, he got his pole-position Tissot watch from an ex-Miss Italy, Eleonora Padron. She was better known until last October as the partner of Max Biaggi. You won't see it in the official shots, but Andrea Iannone photo-bombed the presentation pics by standing behind the happy couple, making a heart shape over their heads with his fingers. He was also crying with laughter.
      Last edited by Magni; 22-05-16, 02:59.

      Comment


      • #48
        Originally posted by Vanja #66 View Post
        Da, taj najbolji krug uopšte nije proveo tražeći ekrane na stazi da vidi kakvo je vreme postavio. Za kvalifikacije ti treba 1 savršen krug, svi ostali su sasvim nebitni... Pronašli su nešto u FP4, krugovi koje su ova trojica vozili su bili izvaredni, a za Lorenza se videlo da nije u idealnoj poziciji i na FP3 i na FP4.

        Hocu da kazem da bez zavetrine nije imao tako dobre krugove, i taj "tempo" u FP4 je dosao u jednom krugu, takodje sa zavetrinom iza Vinjalesa cini mi se. Pre toga je bio van prvih 5, a onda skocio odmah iza Iannone-a tim krugom.

        Warm up ce nam otkriti neke stvari.

        Mislim da Rossi nema tempo za pobedu, bar ne u prvoj polovini trke. Nadam se da gresim, i da ce moci u WUP-u da otkrije nesto.
        Last edited by Vibe; 22-05-16, 06:55.

        Comment


        • #49
          Originally posted by Tarantula View Post
          Samo me zanima da li bi Marquez uspio osvojiti pol poziciju da se nije zaje*o sa Espargarom, imo je najbrža vremena u prva dva sektora.
          Mislim da je bolje pitanje - da li bi bio toliko brži u ta dva sektora da nije forsirao na samoj granici mogućnosti Honde... Nije ga Espargaro koštao ničega, sam je napravio grešku. Objedinjena vremena najbržih sektora kažu 1:46.522, dakle 0.018s iza Rossija.

          Originally posted by Vibe View Post
          Hocu da kazem da bez zavetrine nije imao tako dobre krugove, i taj "tempo" u FP4 je dosao u jednom krugu, takodje sa zavetrinom iza Vinjalesa cini mi se. Pre toga je bio van prvih 5, a onda skocio odmah iza Iannone-a tim krugom.
          Nije baš tako. Nakon pauze u boksu obrnuo je 47.9, 47.8 i 47.9 ispred Vinalesa, koji ga je pratio na pola sekunde - sekund iza. To je u tom trenutku bilo 3. vreme za Rossija, Vinales je obrtao 47.6 i 47.5. Tad se Rossi povlači iza Vinalesa, Iannone izlazi iz boksa ispred njih i do kraja tog kruga Vinales se povlači još više iza, posle je sam još jednom vozio 47.6. Krug 47.3 za Rossija je bio solistički, Iannone je bio preko 2s ispred njega... Morao sam da pogledam ponovo snimak tog dela FP4.
          Last edited by Vanja #66; 22-05-16, 07:22.

          Comment


          • #50
            Originally posted by Tarantula View Post
            Samo me zanima da li bi Marquez uspio osvojiti pol poziciju da se nije zaje*o sa Espargarom, imo je najbrža vremena u prva dva sektora.
            I da je osvojio pol poziciju, jedina dobit je u tome što smanjuje rizik da ga neko počisti. Nema tempo, a ima puno problema sa Hondom. Čak i da povede trku i dominira u prvim krugovima, sigurno ga stižu kasnije jer imaju problema sa prenošenjem brzine kroz krivinu što uopšte nije sitnica. Jedino sto me kod Marqueza zanima trenutno je, da li će da se pomiri sa problemima i završi trku u bodovima ili će u pesak. Ako Doktor nešto ne zabrlja, definitivno je prvi pik za pobedu. Mislim da je i on to svestan a i videlo se na njemu. Iako je bio rezervisan, sija od samopouzdanja. Govor tela je sve.
            sigpic
            No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

            Comment


            • #51
              Svidelo mi se kako je Fernando Alonso došao da podeli muku sa kolegama iz Honde.
              sigpic
              No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

              Comment


              • #52
                Pozdrav zutoj armiji


                I tu bese kraj...
                Last edited by Brana; 22-05-16, 09:04.
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Ode Lorencov agregat na recikliranje!
                  sigpic
                  No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                  Comment


                  • #54
                    Osim što su se Italijani poradovali, mislim da ova eksplozija ne znači ništa.

                    Comment


                    • #55
                      Da, da...ne znaci nista. Osim jedne sitnice,da nije pukao sad pukao bi u prvom krugu trke!
                      Zovite

                      Comment


                      • #56
                        Iannone is really appy
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          jbga, geometar sve gleda

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by nixa View Post
                            Da, da...ne znaci nista. Osim jedne sitnice,da nije pukao sad pukao bi u prvom krugu trke!
                            A možda bi pukao na krugu pri dolasku na grid. A možda bi pukao u krugu za zagrevanje. A možda i ne bi pukao jer je u rezervnom motociklu.

                            Comment


                            • #59
                              Citam da je u pitanju bio noviji agregat, Lorenzo ce voziti trku sa starijim.

                              Comment


                              • #60
                                Daj neki link, molim te. Sve što sam ja našao je da je ovo bio jedan od 3 koja je do sada koristio.

                                Comment

                                Working...
                                X