Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rolan Garos 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by p4p1 View Post
    Nabija samopouzdanje i uteruje strah u kosti budućim rivalima. Teško da je mogao da zamisli bolji početak RG-a. Možda da je i ovaj meč preneo u sutrašnji dan, ali sjebaše ga organizatori.
    Slažem se. Namerno ih pusti da povedu a onda okrene meč lagano posle 3h i 45 minuta igre. Imao je slabije bazične pripreme pa mu prva kola služe za rastčavanje i nabijanje kondicije.
    U ritmu je za masterse pa je navikao da igrao dan za danom. Svakako planira da osvoji ovaj turnir tako što će sve protivnike dobiti u pet setova i onda prozivati jadnog Nadala da je dopingovan.

    The way he's playing, Murray should feel confident of reaching his first French Open final, and once there he would have every chance of ending his three-year grand slam drought.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Preostaje mu samo da kroz dva dana uvežba i kako se vratiti posle dva izgubljena TB-a i biće potpuno spreman za završnicu.

      Comment


      • Ocekujem sutra da Rober iznenadi Zvereva

        Comment


        • Sutra dosta zanimljivih okršaja na rasporedu, meni su za oko zapeli neki:

          - Od ovih u 11:00 definitivno ću pratiti Halysa, mislim da će imati svoje šanse, samo da glava bude na mjestu, a strpljenje prisutno..
          - Poslije toga Borna, protiv najprizemnijeg momka u tenisu.. Idealan protivnik za Bornu da dođe u treće kolo, jer će biti dovoljno da odigra set ipo na dobrom nivou, a Bernie će se poslije toga sam raspasti, kad vidi da su mu tene narančaste od zemlje

          - Nadal također ima dobar match up sa zemljašem, koji je u odličnoj formi ove sezone sa tri Challenger titule iza sebe.. Bagnis je ljevoruk igrač, sa dobrim osnovnim udarcima, te strogi zemljaš.. Nadal će sa njim, za razliku od meča sa Grothom, imati kvalitetne i duže izmjene, što će biti dobro da uđe u ritam..

          - Đoković također može biti zadovoljan sa svojim protivnikom.. Igrač je to koji mu leži, jer mu je poklonio već dva krompira u 4 dosadašnja seta, ali je i kompetitivniji od Lua na zemlji. Mislim da je Darcis u stanju odigrati jedan sat vrhunskog tenisa, koji će pomoći Đokoviću da uđe u ritam. To mu je pogotovo potrebno zato što je i sam izjavio da je podloga, još uvijek, malo tvrđa.

          - I na kraju, moj meč dana jeste David protiv Pico Monaca. To će biti pravi zemljaški obračun, koji će nadam se biti prava poslastica

          Comment


          • Ima i kod zene dobre meceve, Bouchard-Bascinsky bi trebalo biti odlican duel, Konjuh-Ciba i Razzano-Kasatkina takodje.

            Kod muskaraca interesantan ce biti u duel Thiem-GGL, iako je Dominic zestoki favorit po kladionicama ja ne bi tako lako otpisao GGL-a.
            Sasa bi mogao imati probleme protiv Robera jer vjerovatno je jako umoran.
            OVAKO

            Comment


            • Begu i Coco su danas ugasile tenis, strašan meč

              Comment


              • Tacno sam znao da Ivo i Dzordan mirisu na maraton, steta sto sam morao na posao posle drugog seta ali kasnije konacno snimam jedan maraton sa ovog turnira. Provericu sta su uradili ovi ostali ekstremni matorci ali ovaj rezultat Karlovica je svakako vredan paznje, sigurno su mediji objavili da je najstariji girac u trecoj rundi Slema posle Konorsa 1991.
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by ClayWarrior View Post
                  Tacno sam znao da Ivo i Dzordan mirisu na maraton, steta sto sam morao na posao posle drugog seta ali kasnije konacno snimam jedan maraton sa ovog turnira. Provericu sta su uradili ovi ostali ekstremni matorci ali ovaj rezultat Karlovica je svakako vredan paznje, sigurno su mediji objavili da je najstariji girac u trecoj rundi Slema posle Konorsa 1991.
                  Rekli su na HRT-u. Obavezno pogledaj Simon-Pella, drugi je odigrao meč života, 3 i 4 set su bili nevjerovatni, najkvalitetniji u dosadašnjem toku turnira.

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Rekli su na HRT-u. Obavezno pogledaj Simon-Pella, drugi je odigrao meč života, 3 i 4 set su bili nevjerovatni, najkvalitetniji u dosadašnjem toku turnira.
                    Video sam rezultat, mora i to ici u arhivu a verujem da je mec bio zanimljiv, Pelja ima sezonu iz snova za neka svoja ocekivanja
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Mogao je vala i bolje odraditi europsku šljaku, bezveze poraz protiv Herberta u MCu, prošle sedmice gubi od Manarina, a i ovaj danas meč je morao dobiti

                      Comment


                      • Bogami, posle 4 i po sata obojica u lepom plusu sto se tice vinera i neiznudjenih gresaka, plus odlican pozdrav na mrezi.. steta samo sto je zavrseno ocajnim riternom
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Gotivan teniser je Gvido ali ima problem u glavi, jbg. Danas je morao dobiti mec, vodio 2-0 i 4-2 i on opet pronasao nacin da zijani, strasno...
                          OVAKO

                          Comment


                          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                            Kod muskaraca interesantan ce biti u duel Thiem-GGL, iako je Dominic zestoki favorit po kladionicama ja ne bi tako lako otpisao GGL-a.
                            Po meni ovo je poklon kvota. Oni hrabriji mogu da jure cistu dvojku, kvota je 5. Ja cu se zadovoljiti da GGL uzima bar jedan set, kvota 2.

                            Comment


                            • Originally posted by skeptik View Post
                              Po meni ovo je poklon kvota. Oni hrabriji mogu da jure cistu dvojku, kvota je 5. Ja cu se zadovoljiti da GGL uzima bar jedan set, kvota 2.
                              Slazem se, po meni je presmijesna kvota na Thiema, nije GGL neki levat.
                              Novak i Rafa bi morali lako sutra, a inace sjajni organizatori su ih stavili u isti termin, bas odlicno.
                              OVAKO

                              Comment


                              • http://www.b92.net/sport/rolandgarro...nav_id=1135927

                                Nisam ovo znao da grcevi mogu da se jave na psihickoj bazi

                                Comment

                                Working...
                                X