Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2016. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dekson View Post
    Na TV-u kažu da je obezvredio titulu, jer osvojena titula kad nema Nadala ne vredi kao kad je on tu
    Šta ću sve da čujem majko mila, ovo je postala zona sumraka.
    Isto je sad Mats rekao: "Ovo je najgore za Novaka."

    Bar jednom da su RTS i Mats na istoj talasnoj duzini.

    Rafino povlacenje je nebitno za Novaka.

    Comment


    • Ja sinoc -RETARD - ne znam koji mi je to trebalo izbacim Berdiha i Tima i ubacim Nadala i Djokovica - jer su donosili neku mizeriju manje bodova a sigurniji su bili znatno od ove dvojice.
      I zamenim venus sa Serenom.
      A sve se to igra sutra mogao sam veceras komotno da izmenjam, ne ja degen hocu sinoc .... da se ne maltretiram veceras.
      I naravno sve loptice sam imao sacuvane (svih sedam) sprco 3 sigurne ostalo mi cetiri, da zamenim jos nesto sitno ... ali ne lezi vraze.... Ne voli me Rafael pa to ti je.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Znam da mogu, vec sam uradio, Serena upala na Rafino mjesto, a ovaj na mjesto timskog igraca, ali sam ga imao u duelu, sedam asova
        Kakvih 7 komada, 1 lagano, baš da vidimo oće li računati 0

        Comment


        • Evo moze da se zamijeni Nadal bez loptice, dobro je, Berdih is in the house
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            NI zato sto je Simon crko prosli mec i iscrpljen je a Viktor svez. Ako ga sada ne dobije Troicki nece nikada.
            Apsolutno se slazem. Zato ti nisi igrao Simona. Zato ja nisam igrao Simona, a vjerovatno i jos poneko. Medjutim pogledaj ovu konverazicju od jucer:

            Originally posted by Sandugp View Post
            Bio mi je sigurica pik za prekosutra na suicide-u Zile... Ali sada se vec malo dvoumim.
            100% se slazem.

            Originally posted by Vladan View Post
            Dobija Troickog zmureci, jbg najgori match up za Viktora.
            Kao Mats! Prica jedno, kladi se na drugo.

            -----------------

            Originally posted by Vladan View Post
            Nisam mu ni gledao zrijeb, ali Simona uvijek mogu da iskroistim i kasnije ako ima sansu u narednom mecu, a i umoran je, mada sam isao na Iznera koji sigurno ispada u iducem kolu, isto kao i Corica prije toga, koji moze proci Bautistu mada tesko, dok mi ostaju Nadal, Djokovic, Marej, Nisikori, Conga i Vavrinka, sasvim dovoljno. Nadal me zajebao i na contest, bio mi je kapiten i namjerno sam iskoristio lopticu jer sam ga vidio u polufinalu iako mi je postava bila ok i bez njega.
            Kako mi to nije palo na pamet. Cuvas Simona za Vavrinku.
            Last edited by NI; 27-05-16, 17:52.

            Comment


            • Stan raznese, a Chardy uopšte ne igra loše, ima on ovaj nivo u sebi cijelu godinu, nisam sekunde sumnjao da će ga prikazati ovdje

              Na AOu je imao baš nesreću, definitivno u ovoj godini igra svoj najboljii i najzreliji tenis u karijeri
              Last edited by shminka; 27-05-16, 17:48.

              Comment


              • Mogao sam Zila, sledeci mec mu je sa Vavrinkom, tu sigurno ispada, a danas prolazi to je vise nego jasno. Ali i izner je prosao, tako da svejedno. Simon je bio sigurniji, nisam gledao zrijeb.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Stan raznese, a Chardy uopšte ne igra loše, ima on ovaj nivo u sebi cijelu godinu, nisam sekunde sumnjao da će ga prikazati ovdje

                  Na AOu je imao baš nesreću, definitivno u ovoj godini igra svoj najboljii i najzreliji tenis u karijeri
                  Da bar ima snage da odloži, da malo igraju i sutra, ali teško.
                  Last edited by Dekson; 27-05-16, 17:52.
                  Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                  Comment


                  • nema teorije da simon i troicki zavrse ovo danas iako ce mrak tek za tri sata

                    Comment


                    • Симон нема снаге


                      Да игра са блајндфолдом добиће Виктора лагано. Нажалост много има бољу главу од виктора и у разменама је доктор за Виктора. Може и Вавринку да намучи. Поготово на Гаросу.

                      Comment


                      • Taman je bumbar, leti po terenu.
                        Ja zaboravila da Sardi nema bekhend, mislila sam moze biti zanimljiv mec.
                        -To define is to limit.

                        Comment


                        • Dobar Viktor, napravio brejk sada samo da odservira kako treba do kraja seta. Ne sumnjam da će ovde biti maratona.

                          Comment


                          • Ајде предај Симоне да буде квота један

                            Comment


                            • Originally posted by tea View Post
                              Taman je bumbar, leti po terenu.
                              Ja zaboravila da Sardi nema bekhend, mislila sam moze biti zanimljiv mec.
                              Al se raspucao.
                              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                              Comment


                              • Evo napokon i seta.

                                Comment

                                Working...
                                X