Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rim 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malo je falilo da Novak uzme prvi brejk u 2.setu. Verovatno bi mu to dalo krila i uzeo bi 2.set. U trećem setu bi (da je došlo do njega i da je Novak imao svežine) verovatno Marej mentalno popustio i bila bi poznata stara priča iz njihovih mečeva u protekle 2 godine. Istrošen je bio Novak, pokušao je koliko je mogao, Marej potpuno odmoran i našpanovan i rezultat je očekivan. Na RG Marej neće proći preko Nadala ili Novaka. Novak i Nadal odlučuju ponovo kao 2012.-2014. o tituli na RG. Ostali nemaju šanse na 3 dobijena seta

    Comment


    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
      Jeste, pricam o mecu u kojem je padala kisa i spored vama je trebao biti produzen posto je to odgovaralo Novaku, nebitno dali je bilo tornado napolju, a danas posto nije odgovarao trebao mec biti prekinut.
      Moram da citiram ovaj post Stefane.
      Te 2012 sam bila u Parizu, gledala polufinale sa Federerom, pa onda finale Noleta sa Nadalom, koje je prekinuto zbog kise.
      O kakvom tornadu pricas?
      Nije bilo nikakvog tornada, pala je kisa, mec prekinut i gledaoci su zamoljeni da sacekaju prekid kise i da ce se mec nastaviti.
      Tako je i bilo, kisa je stala, spiker je pozvao gledaoce da se vrate, zauzeli svi svoja mesta, ni mrvice kise ni oblaka , to je istina.
      Zasto je Nadal ili strikan trazio da se mec nastavi sutra, ne zalazim u to, ali sam bila tamo, i svojim usima slusala zvizduke gledalaca sto se mec nije nastavio, to je suva istina.
      Zaista je smesno sto pises da je bio tornado
      Ne kazem da Nadal ne bi pobedio i tog dana kad je mec prekinut, to niko ne moze znati, ali nikakvog tornada nije bilo i mec je mogao da se nastavi.
      Toliko, to je istina
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Murray ne zna na zemlji

        Comment


        • Originally posted by Mrkela View Post
          Murray ne zna na zemlji
          Ko je to bjese rekao?Kobe cini mi se.Meni samo nije jasno kako Marej do sada nije osvajao vise titula na sljaci jer njegovoj igri bas pogoduje ova podloga

          Comment


          • Zao mi je sto Novak nije osvojio Rim, al nema veze, nadam se da ce pasti titula na RG. Naprosto, Marej je bio bolji i treba mu cestitati, mada mislim da bi Nole pruzio vise da se nije plasio da se ne povrijedi na onako teskom, rovitom terenu i to ga je sputavalo. Hvala bogu, nije se povrijedio i to je zapravo najvaznije.
            Nek mu je sa srecom u Parizu.

            Comment


            • Originally posted by Pertla View Post
              Moram da citiram ovaj post Stefane.
              Te 2012 sam bila u Parizu, gledala polufinale sa Federerom, pa onda finale Noleta sa Nadalom, koje je prekinuto zbog kise.
              O kakvom tornadu pricas?
              Nije bilo nikakvog tornada, pala je kisa, mec prekinut i gledaoci su zamoljeni da sacekaju prekid kise i da ce se mec nastaviti.
              Tako je i bilo, kisa je stala, spiker je pozvao gledaoce da se vrate, zauzeli svi svoja mesta, ni mrvice kise ni oblaka , to je istina.
              Zasto je Nadal ili strikan trazio da se mec nastavi sutra, ne zalazim u to, ali sam bila tamo, i svojim usima slusala zvizduke gledalaca sto se mec nije nastavio, to je suva istina.
              Zaista je smesno sto pises da je bio tornado
              Ne kazem da Nadal ne bi pobedio i tog dana kad je mec prekinut, to niko ne moze znati, ali nikakvog tornada nije bilo i mec je mogao da se nastavi.
              Toliko, to je istina
              Ma to je bilo figurativno, nije da sam mislio da stvarno imao tornado. Mislim, gde tornado u Parizu?
              OVAKO

              Comment






              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ахахахахах много јака слика ова изнад. Мури и фазону шта ме мрачите.

                  Comment


                  • Originally posted by gagana View Post
                    Ko je to bjese rekao?Kobe cini mi se.Meni samo nije jasno kako Marej do sada nije osvajao vise titula na sljaci jer njegovoj igri bas pogoduje ova podloga
                    Krenuo je, sad se uverio kako i sam kaze da mu odgovara sljaka i ima da padaju titule na sljaci Mareju ko kisa
                    Originally posted by Mrkela View Post
                    Murray ne zna na zemlji
                    Zna, samo se pravio nevest
                    Originally posted by Stefan-kobe View Post
                    Ma to je bilo figurativno, nije da sam mislio da stvarno imao tornado. Mislim, gde tornado u Parizu?
                    Moze biti da si mislio figurativno, mozda se tebi pricinilo da je dolazio tornado, obzirom na klimatske promene
                    Salu na stranu, ali akcenat je na tome da se mec mogao nastaviti, jer spiker nebi pozvao gledaoce nazad da su imali najavu da ce kisa opet pasti,a o zvizducima gledalaca da ne pisem ponovo, uzgred nisu to bili svi Noletovi navijaci
                    Bilo pa proslo, samo sam htela da podsetim sta se dogadjalo i usput da se nadamo da ove godine nece biti tornada u Parizu
                    Originally posted by miloolja View Post




                    Ova fotografija Mareja sa majkom je vrh
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Slika tipa: Kevo ne smaraj .... udavi me. Zamisli koliki je "udav" kada je Smareja smorila
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Nju je inače keva i postavila na svom profilu, ali nisam uspevala nikako da prebacim taj tvit, pa sam samo fotku..evo ga

                        Spoiler
                        Last edited by miloolja; 17-05-16, 22:35.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment

                        Working...
                        X