Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mogu čekati da dođem kući i pregledam napredne statistike Currya kroz seriju, sumnjam da je nešto posebno blistao u paramterima koje ne uočavamo na terenu tako lako... Samo da dokažemo koliko je očajan bio i da nije zaslužio jednoglasan izbor za MVPa.

    Trenutak koji se meni svidio je na kraju kada su se zagrlili Draymond i Lebron, bolje odo onoga ne može, potpuni respect jednog prema drugom, ali i sportska prljavost koja je uvijek opravdana i poželjna

    Sent from my LG-H815 using Tapatalk

    Comment


    • James dokazao sebi i meni da je ipak veliki, mnogo veliki igrac. Nisam verovao u njega, jer jos pamtim ono protiv Dalasa...
      Alal mu kurac za ovo finale. Muski!

      Love uze prsten sa ulogom Slave Medvedenka. Uzasan je, uzan.

      Comment


      • Comment


        • Curry je u finalnoj seriji protiv Clevelanda bio baš loš u odnosu na regularnu sezonu, bio je i ispod prosjeka u odnosu na svoje brojke iz playoffa. Njegov eFG% je u finalu opao za otprilike .100%, što je jako loše. Opao je i u svakoj drugoj statistici (% asistencija je drastično opao, ukradene lopte, na 100 posjeda je u finalu gubio 5 lopti više u odnosu na regularnu sezonu). Off rating mu je opao za 23 jbt, spao na samo 103, što je za MVP-a živi užas.

          Najkorisnija postava GSW-a (ona koja se dosta koristila, ova je četvrta po tom pitanju, ne uzimam u obzir ove sa Rusom, McAdoom i sličnim) je Barbarosa-Barnes-Green-Iggy-Livingston, dakle Stepha nema u njoj. Najviše su koristili svoju klasičnu small-ball postavu Barnes-Curry-Green-Iggy-Klay, a ona je imala -12 net rating, kad se već dotičem statistike i mučim oči s ovolikim brojkama, da spomenem i to. Da ne spominjem koliko su bili očajni s Bogutom u igri, nema postave koja je bila u plusu s njim.

          Sad Curry u playoffu vs u regularnoj sezoni. eFG% opao za nekih 0.080%, uzimao dosta manje šuteva za dva na 100 posjeda, a za tri šuta isto uz lošiji procenat. Opale su mi i asistencije na 100 posjeda, a izgubljene lopte skočile za 2,5...Off rating mu opao za 16, a def ostao isti.

          Njegovi protivnici u PO dosta bolji % šuta imaju kada Steph nije na terenu, i njihov Off rating skače za +7 kada Steph ne igra.

          Comment

          Working...
          X