Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31

    Comment


    • #32
      Steta za Clipperse, ali i za one sto vole dobru kosarku. Ja bi vise nego ista volio da se CP3 i Blake nisu povrijedili. Mada je Blake vec i bio povrijedjen, povreda mu se pogorsala ovim igranjem. Jbg, prebrzo je presao na najveci nivo. A ova povreda CP3-ja je cista nesreca. Sjecam se da je prosle sezone Wall igrao sa slomljenom rukom isto, ali CP3 je povrijedio sutersku tako da nije bilo nikakve sanse da zaigra.

      Ono sto sam ja vidio u ovoj seriji jeste da je Stotts daleko bolji strucnjak od Doca Riversa. Nije mi bas izgledalo da ce Clippersi dobiti ovaj 4. mec ni sa zdravim Paulom. Sve mi se svidjelo sto je Stotts uradio da napravi Blazerse kompetitivnim tokom cijele serije, osim igranje Kamana. Tu je bas zakazao, potpuno nepotreban potez.

      Glavna taktika Clippersa je bila da izlaze sa dva igraca na Lillarda i CJ-a kod P'n'R-a Blazersa. Ali to se lako neutralisalo. Iz ovoga se moze vidjeti zasto je Plumlee imao deset asistencija na utakmicama. Kad izadju na Lillarda ili CJ-a, Plumlee je slobodan i ima tri opcije. Aminu koji visi na trojci, Harkless koji protrcava ceonom linijom za lagano kucanje ili Plumlee da zavrsi sam. Morao je i Aminu da ima jednu utakmicu u kojoj ce ubiciti nesto. Na svakoj utakmici do sad je stojao sam kao duh na trojci i mogao da se namjesta koliko god oce. Bukvalno pustanje Aminua da ih dobije. Vjerovatno bi ta taktika i upalila da je Paul ostao zdrav, mada ja i dalje nisam ubijedjen u to. Bas su me razocarali Clippersi, jer sam ocekivao da ce da pociste pod sa Blazersima.

      Stotts je dobru stvar uradio sa stavljanjem Harklessa na Paula i donekle neutralisao P'n'R Blake/Paul. Dobar je posao radio Harkless, ali protiv Paula koji pogadja svaki sut sa mid-rangea se ne moze nista.
      Najbolja stvar je napravljena kod Redicka. Redick uglavnom sutira kad je otvoren onim njegovim silnim trcanjem kad pokusava da se otrgne od defanzivca. Samo dva puta je bio otvoren u zadnje tri utakmice i oba suta je pogodio. CJ je uradio strasan posao tu, ali moram opet spomenuti Harklessa koji se odvajao od Paula da bi pomogao kod Redicka. Ima Harkless duge ruke i lagano se vraca na svog igraca.
      Jedina losa stvar je sto Blazersi nemaju back up centra. Leonard se povrijedio u bas losem trenutku. Imao bi on sta da kaze u ovoj seriju. Kaman vise ne moze da se pomjeri, kao invalid je, ne znam ni zasto ga je Stotts ubacivao. Nek igra Ed Davis centra, pa nek se igra small ball, jer ako nesto Portland ima dobro, to su ova krila.
      Sinoc se timu prikljucio ofanzivno i Crabbe i dao svoj doprinos. Sto se odbrane tice, igra besprekorno momak.

      Ludacka sezona Blazersa se nastavlja. Ovi Clippersi ne bi trebalo da pruze nikakav otpor. Ne ocekujem da ce Doc da izdominira sa nekom taktikom, nije on Rick Carlisle.
      Jedva cekam da se probaju sa Warriorsima bez Curry-ja ovih prvih nekoliko utakmica. Vjerovatno niko od vas ne ocekuje da bi Warriorsi izgubili od Blazersa, pa i bez Curry-ja, ali vjerujte mi da Blazersi imaju kvaliteta cak i da se pospradaju sa njima. Nemojte da mislite da ovo sto Warriorsi rade protiv Rocketsa da ce raditi i u sledecoj rundi. Rocketsi ne pruzaju nikakav otpor, Blazersi su za kilometar bolji tim od njih.
      sigpic

      Comment


      • #33
        Originally posted by Reise View Post
        bla bla
        Pa gdje si ti Reise? Cekam nekog ko takodje navija za Blejzerse. Lillard do prstena
        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
        sigpic

        Comment


        • #34
          Jos par povreda i u igri su.
          sigpic

          Comment


          • #35
            Postići 9 poena u jednoj četvrtini u NBA?
            Mrtva Indiana.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • #36
              Miami apsolutno očajan jutros u zadnjem napadu, ušli su u posjed bez ikakve akcije, Hassan pravi blok Dengu i zatim trči u p'n'r sa Wadeom, Johnson i Dragić samo stoje sa strane i gledaju, zbog te 'akcije' nisu ni zaslužili OT ili pobjedu. Ali prosto ne mogu vjerovati da nisu svirali faul nad Wadeom na kraju.

              edit: Šta radi Lin, kako se samo pronašao u Hornetsima.
              Last edited by Bastia33; 28-04-16, 08:26.

              Comment


              • #37
                Ma Portland do finala! Samo kidaj, svi su ih otpisali za PO na pocetku sezone
                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                sigpic

                Comment


                • #38


                  Nastavlja da me odusevljava brat. Sabija s odgovorima na pitanja

                  Comment


                  • #39
                    'De ste braco ? Dajte neki update, nisam ispratio nista u zadnjih nedelju dana. Kakvi su statusi sa ovim povredama, ima li kakvih traceva za free agency, jesu li jos neke nagrade podeljene, sta da gledam veceras... ?
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Ti k'o da nisi godinu dana pratio.

                      Stephu se predvidjale neke dve nedelje (da propusti prve 4 tekme protiv Blazersa), mada juce rekose da bas fino napreduje i mozda se vrati i malo brze. Paul i Griffin su zavrsili PO i Clippersi zajedno s njima, ne verujem da ce Portland prokockati ovakvu sansu. Traceva uvek ima kol'ko 'oces, ali nista konkretno za sad rekao bih. Nagrade su skoro sve podeljene. MIP je McCollum, trener Kerr, 6th man Crawford, Kawhi defanzivac, ostaje valjda jos rookie i MVP, a to vec znamo kome idu obe svejedno.

                      Za veceras najvise mi obecava Charlotte - Miami, mada i Pacerse i Raptorse treba ispratiti. Blazersi bi trebalo lagano da odrade posao.

                      Comment


                      • #41
                        Dobro je, uglavnom sam sve pohvatao. Imaju jos i all-nba i rookie timovi, ali to izgleda jos uvek nije objavljeno.

                        Nekako imam osecaj da Miami dobija veceras, nerealno mi deluje da bilo koji tim pobedi u 4 tekme zaredom u toj seriji. Video sam i da je tu bilo nesto za Batuma i Whitesidea, sta se tu desava ?

                        I izgleda mi kao da je scena postavljena za nekih 40 poena Zorza veceras.
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Nisu 100%, ali igrace

                          Whiteside (hand) says his hand is swollen, but he will play against the Hornets on Friday, Ethan J. Skolnick of the Miami Herald reports.
                          Batum (ankle) will come off the bench for Friday's Game 6 against the Heat, Steve Reed of the Associated Press reports.
                          Batum je jednu propustio cini mi se, dobili su i bez njega. I meni bi bilo bas neverovatno da ih rese Hornetsi, pogotovo posle one prve dve, ljudi ubedjeni bili da ce pasti metla, ispricase gomilu prica koliko je Miami los matchup za Hornetse itd. Iznervirali Clifforda ocigledno.

                          Comment


                          • #43
                            OFFICIAL: Luke Walton will be the next head coach of the Los Angeles Lakers

                            Definitivno je bio prvi izbor.
                            Sta znam, nadao sam se da ce to biti JVG. Moze biti pun pogodak, a moze i totalni promasaj. Jedva cekam da vidim kako ce to izgledati i koliki deo filozofije Warriorsa ce pokusati da prenese.

                            I da
                            Spoiler


                            R.I.P. Meme, 2012-2016
                            Last edited by p4p1; 30-04-16, 04:02.

                            Comment


                            • #44
                              Ja sam nesto jako optimistican u vezi Lejkersa. A i realno, ne mogu nista izgubiti. Niza grana od njih su samo 76ersi. Sad da se popuni Kobijevo mjesto i idemo do PO
                              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Imam neki osecaj da ce se na kraju sezone Westbrook i Durant razdvojiti, te da ce Russ da ode u lejkerse.

                                Comment

                                Working...
                                X