Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Scott Brooks novi trener Wizardsa..

    Comment


    • #17
      Thibodo u Minnesoti a Brooks u Washingtonu. Mrtvi Lakersi ispustiše dva najbolja slobodna trenera.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • #18
        Bruks nije ni u top3 slobodnih trenera.Blat koketira sa Niksima, dok se jos nista ne pise za Marka Dzeksona.

        Luk Volton verovatno ne mrda nigde, ne verujem da ce Ker da ostane dugo trener Voriorsa.

        Comment


        • #19
          CJ most improved poy, očekivano i zasluženo.

          Sent from my LG-H815 using Tapatalk

          Comment


          • #20
            Boston se vratio u igru 111:103, pocetkom 3/4 bilo je +19, da bi Atlanta u jednom trenutku preokrenula. U zavrsnici Seltiksi su bili sigurniji za 1-2 u seriji. Sjajno vece Tomasa sa 42 poena i samo jednom izgubljenom loptom.
            https://www.youtube.com/c/krkipfc

            Comment


            • #21
              Kao što sam i napočetku rekao, siguran sam u 7 utakmica u toj seriji.
              Cleveland i San Antonio izgleda da će biti metla.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • #22


                A fan summed up the Grizzlies' season by holding up a towel with the slogan: "So proud of my team ... All 28 of you" in honor of the NBA-record number of players Memphis used this season.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • #23
                  Magija..

                  Comment


                  • #24
                    Glavna razlika u odnosu na prve 2 utakmice je bio brzi tempo, a za to je zasluzna i publika koja nijednog trenutka nije utihnula. Stevens je kompletno presao na small-ball, Sullinger i Johnson nijednog trenutka nisu bili zajedno na parketu. Jos jedna znacajna promena je bila petorka sa Jerebkom na petici koja je odigrala veci deo minuta u crunch time-u. Thomas, Amir, Turner, Jerebko, Smart i Rozier su bili sjajni. Ali, ne treba se zavaravati, ovo je samo jedna utakmica. Bradley gotovo sigurno nece igrati u ovoj seriji, a vrlo bitan faktor ce biti (ne)igranje Olynyka u sledecem mecu. Crowder je bio los u sve 3 tekme (i generalno nije isti igrac otkad se vratio posle povrede) i on ce morati da se trgne u nedelju. Ta utakmica ce verovatno i odluciti seriju. Za mene su Hawksi favoriti, ali mislim da ovaj tim ima jos jednu pobedu u sebi.
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Dajte mu već jednom COY.

                      Comment


                      • #26
                        Byron Scott pedaliran, odlicno. Sad ako su pametni, pa da oslabe ESPN.

                        Comment


                        • #27
                          38-126 skor u dvije sezone koliko je ih vodio. Koga li će sad uzeti, Brooksa i Thibodeau bili slobodni, al nisu na vrijeme reagovali. Spominje se Luke Walton, al kako su radili u zadnje vrijeme nebi me čudilo da opet žestoko pogriješe.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • #28
                            JVG pasuje u Lejkerse.
                            sigpic

                            Comment


                            • #29

                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Kako Portland samo grabi. Sad ako ne prodju dalje onda ne znam, Paul slomio ruku, Griffin obnovio povredu. Gdje je Reise, kontam da je u transu
                                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X