Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2015/16 APRIL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NBA 2015/16 APRIL


    sigpic

  • #2
    Znam da su glasine, ali voleo bih da vidim Dzimija u Bostonu.To kada bi se desilo Boston bi postao favorit broj 1 za Durenta.Neka daju pola rostera i pik(jes da Dzimi vredi manje), voleo bih da vidim taj duo.Boston bi sa tom dvojicom postao jedna od najgotivnijih ekipa u ligi.Bile su price da je Boston u februaru ciljao na Batlera, mislim da to nije daleko od istine.

    Horford sinoc chokovao kad je najbitnije, nije on za sidekicka u sampionskoj ekipi.

    Comment


    • #3
      Samo je jedna ekipa neporazena ove godine u Oracle-u
      sigpic

      Comment


      • #4
        Moralo je da vam se vrati za prvi mec u sezoni kada ste zasluzili pobedu.Mogli su ponovo da se provuku.

        Comment


        • #5
          Slazem se, mada je sladje ovako.

          Jimmya bih i ja voleo, mozda bih dao i dva pika. Ne Brooklynov naravno.
          sigpic

          Comment


          • #6
            Minnesota dobila GSW nakon produžetka, 124:117.
            Rekord pod znakom pitanja. 4 utakmice pred kraj regularnog dijela, 69-9 omjer.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • #7
              Cikago je u tih poslednjih desetak utakmica izgubio od Toronta koji je bio jedna od najgorih ekipa u ligi, Sarlota koji nije bio nit vamo nit tamo i od Indijane koja ih je jos dobila na njihovom terenu ali se tada vec znalo da ce da postave novi rekord.Veliki pritisak sada na Popu da ne odmara glavne igrace, mada mislim da GS obara rekord a da ce Popu prosto da se jebe za meceve za GS u regularnoj sezoni dok ce neki imati povod da ''pljuju'' po rekordu GS.

              Comment


              • #8
                Znaci pogurale sudije GS u poslednjoj cetvrtini

                Comment


                • #9
                  Večeras 01:00 SK 1
                  San Antonio Spurs - Golden State Warriors

                  GSW za rekord pobjeda u regularnom dijelu, Spursi da regularni dio završe bez poraza na svom terenu.
                  I jedan i drugi trener su najavili da će im svi glavni igrači igrati.
                  Tako da ostaje večeras uz Srđana i Darka na SK 1 biti dio istorije.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Tarantula View Post
                    Večeras 01:00 SK 1
                    San Antonio Spurs - Golden State Warriors

                    GSW za rekord pobjeda u regularnom dijelu, Spursi da regularni dio završe bez poraza na svom terenu.
                    I jedan i drugi trener su najavili da će im svi glavni igrači igrati.
                    Tako da ostaje večeras uz Srđana i Darka na SK 1 biti dio istorije.
                    Jedva cekam taj susret
                    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                    Comment


                    • #11
                      Jeste da su igrali bez Dankana i Borisa, ali nesto ne verujem da ce uspeti GS ako izbore finala Zapada da iscupaju vise od dve pobede.Imali bi daleko bolje sanse kada bi umesto Parkera i Grina, imali Konlija i Alena.Kad god gledam GS ocekujem da ih malo stane sut, kad ono igraci poput Spejtsa i Livingstona zavrsavaju napad i daju bitne poene.Jeste da odbrana GS vazi za dobru, ali nisam sumnjao da ce SA da spuste na malu cifru jer nemaju na kog drugog da se oslone sem na LMA i Lenarda+ako neko eksplodira sa klupe.Nema tu puno sigurnih poena, a to bi malo bolje stojali kada bi se ova dvojica vratila ali mislim nedovoljno da ugroze GS.Bice klanje kada se ukrste sa OKC.U ovom trenutku mi je PO skroz neprivlacan, nemam pojma kolko cu da ga ispratim.

                      Comment


                      • #12
                        Sinoć prava PO utakmica. Evropski rezultat na poluvremenu, zaustaviš GSW na 35 poena.
                        Ovaj put Curry nije bio brži od sirene, za onaj šut sa više od pola terena.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • #13
                          Istorija se pise protiv Memphisa.

                          Comment


                          • #14
                            Vala su i zasluzili rekord. Mada, sad pitanje postaje koliko ce ih to jurenje rekorda kostati u Playoffu i da li je bilo vredno toga, ako se desi da ne osvoje prsten.

                            A San Antonio nema sta da trazi ako se Parker ne trgne, sinoc je imao gomilu otvorenih suteva sa polu-distance, suteve koje pogadja celu karijeru, a pogodio je samo 1 cini mi se.
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Citava ova sezona je skromna sto se tice Parkera.

                              http://stats.nba.com/player/#!/2225/gamelogs/

                              U PO ocekujem njegov dosta veci doprinos, svi znamo kakav je igrac u pitanju.
                              Last edited by Rossonero; 11-04-16, 13:30.

                              Comment

                              Working...
                              X