Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - Gran Premio Motul de la República Argentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Vanja Vidim ja da će mi ovde biti zanimljivo ove sezone sa vama
    Last edited by NEMANJA97; 04-04-16, 13:42.

    Comment


    • Originally posted by Miletić View Post
      Sto se tice Janonea mozda i ne bi toliko rizican manevar pokusao da ispred nije bio timski kolega...cudan je taj odnos, uvek gledas da budes ispred vozaca iz svoje ekipe
      Ima tu i malo više, biti bolji od kolege je u Ducatiu sada stvar ne samo prestiža već i dalje karijere...
      Last edited by Vanja #66; 04-04-16, 13:42.

      Comment


      • Originally posted by Vanja #66 View Post
        Ima tu i malo više, biti bolji od kolege je u Ducatiu sada stvar ne samo prestiža već i dalje karijere...
        To je sigurno da je borba velika za mesto u timu , ali ovakvim potezima Janone samo odmaže sebi u borbi sa Dovijem već sad ima 2 ispadanja , a biće još neko sigurno.

        Comment


        • Zbog vozaca kao sto je Janone,trke i jesu zanimljive Posle starta u prvoj krivini je zakacio Markeza a Pedrosu izgurao sa idealne putanje
          Covek se bori,lakta... Da je lud,lud je.Da nema takta,pa nema ga.Da li kupi simpatije posle svake trke,pa kupi

          Comment


          • Uzivajte




            Ali pogledajte Danijev izraz lica
            sigpic

            Comment


            • Dani I dalje ne kapira kako on nije pao I kako se uopste nasao na trecem mestu

              Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

              Comment


              • Originally posted by boban View Post
                Zbog vozaca kao sto je Janone,trke i jesu zanimljive Posle starta u prvoj krivini je zakacio Markeza a Pedrosu izgurao sa idealne putanje
                Covek se bori,lakta... Da je lud,lud je.Da nema takta,pa nema ga.Da li kupi simpatije posle svake trke,pa kupi
                Ovo sve stoji , ali ko ostaje bez bodova? Pa Janone , tu on ima problem jer smo imali agresivnih vozača i to žestoko agresivnih , ali su imali meru kad su to radili , a Janone privlači ljude , ali bez rezultata će izgubiti mesto u timu, tako da toliko od mene njemu želim sve najbolje

                Comment


                • Originally posted by Vanja #66 View Post
                  Ima tu i malo više, biti bolji od kolege je u Ducatiu sada stvar ne samo prestiža već i dalje karijere...
                  Nema dalje od ovoga,malo mu je bilo trece mesto

                  Comment


                  • Originally posted by Vanja #66 View Post

                    https://m.youtube.com/watch?v=fYEgWJU_Ct0

                    Originally posted by Miletić View Post
                    Nije ga blokirao 93, imao je Doktor bolji tempo i nije smeo da dozvoli da ga obidje i odmakne
                    To,okreni-obrni ipak ka je blokirao..mozemo to nazivati kako nam se svidi.Moje vidjenje je da se prvi deo trke ni pocemu nije razlikovao od predposlednje trke prosle godine..dueli,uletanje (sve cisto-bez kontakta),medjusobno prestizanje i sve ono sto su radili u Maleziji.Markovi motivi za takvu voznju u Argentini ili u Maleziji?Njegova stvar-gledamo trkanje!

                    Originally posted by boban View Post
                    Zbog vozaca kao sto je Janone,trke i jesu zanimljive Posle starta u prvoj krivini je zakacio Markeza a Pedrosu izgurao sa idealne putanje
                    Covek se bori,lakta... Da je lud,lud je.Da nema takta,pa nema ga.Da li kupi simpatije posle svake trke,pa kupi

                    Fenomenalno napisano!Kupi simpatije,kupi (cije?)...i kupice ih sve dok ne pocisti naseg idola!
                    Zovite

                    Comment


                    • Ma kakvo blokiranje ljudi!?
                      Kao prvo sto bi ga blokirao,kad su bili podjednako brzi,a iza sebe ostavili daleko pratioce.Drugo Markez nema razloga da ponavlja ono od prosle sezone jer sad ima sanse za titulu,tako da mislim da to nije tacno.Obicno trkanje,klasika

                      Nego mene zivo zanima sta ce Lorenco da odluci po pitanju odlaska ili ostanka u Jamahi
                      Last edited by cavu; 05-04-16, 07:11.

                      Comment


                      • Ma obicno trolovanje i ja se upecao

                        "I love to speak with Leonard
                        He’s a sportsman and a shepherd
                        He’s a lazy bastard
                        Living in a suit ."
                        Leonard Cohen

                        Comment


                        • Heroina ce napustiti yamahu i to sigurno ukoliko ne bude pobedio u americi,zato i odugovlaci ovoliko jer je evidentno da yamaha radi na zalost los posao.Uzasna oscilacija izmedju dva motora u trci to je jednostavno ne dopustivo.rossi je imao srece da nije pao da je silio kao heroina...nadam se da gresim ali honda i ducati su ih na ovoj trci presisali ko od sale.
                          Moj tip je da ce horhe u ducati a maniac u yamahu a moz se desi da dovi ode jer mu je prekipelo vise od manica

                          Comment


                          • Vinjales u Y , mada pre bih rekao Rins

                            Comment


                            • Originally posted by daki bmw View Post
                              Heroina ce napustiti yamahu i to sigurno ukoliko ne bude pobedio u americi,zato i odugovlaci ovoliko jer je evidentno da yamaha radi na zalost los posao.Uzasna oscilacija izmedju dva motora u trci to je jednostavno ne dopustivo.rossi je imao srece da nije pao da je silio kao heroina...nadam se da gresim ali honda i ducati su ih na ovoj trci presisali ko od sale.
                              Moj tip je da ce horhe u ducati a maniac u yamahu a moz se desi da dovi ode jer mu je prekipelo vise od manica
                              Ti me pošteno nasmeja , a možda se prvo razmisli pa napiše nešto? Heroina? Jel ima potrebe za ovakvim stvarima??? Ovde si tek ispašao smešan, jel si ti ikad pratio motogp? Što bi Horhe napuštao tim zbog jedne trke??? Obožavam kad neko piše gluposti Pogotovo pošto je sledeća trka u Americi , a svi znamo odnosno ko prati motogp zna da tu Markez ima 3 pol pozicije i 3 pobede. Tako da sam ja zadovoljan da Horhe izbori podijum Kao prvo sad je bila ovakva glupost sa motorima zbog guma i se Rosiju desilo i sad je to toliko strašno??? Ko da ostali ne prave greške??? Ove tipove ću da ignorišem jer su i oni žalosni i samo da lupim smajli

                              Comment


                              • Originally posted by Drezik View Post
                                Vinjales u Y , mada pre bih rekao Rins
                                Da oko ovoga se dosta i pisalo , videćemo ima još vremena

                                Comment

                                Working...
                                X