Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - Gran Premio Motul de la República Argentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Crni Iannone...

    Sent from my 7044X using Tapatalk

    Comment


    • #92
      Originally posted by Vanja #66 View Post
      Pa i nije, al ono, probaš, možda i uspe
      A ako neko moze, moze ga i nosit do cilja xexe

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • #93
        Ljudi, ajde ljubim vas sve zajedno, izbrišite ili makar izmenite sebi potpis iz tapatalk-a...

        Comment


        • #94
          Originally posted by Vanja #66 View Post
          Ljudi, ajde ljubim vas sve zajedno, izbrišite ili makar izmenite sebi potpis iz tapatalk-a...
          Htedoh da napisem da se slazem i kako i mene to nervira, a onda vidim da je kod mene To djubre je po defaultu ukljuceno i uvek ga gasim, ali se posle updatea izgleda opet upali.

          Comment


          • #95
            Ne znam sto nisu terali celu trku sa tvrdim gumama, nego im daju medium pa ih menjaju na pola trke. Znalo se da Rosi nece moci u prva 2 kruga da prati Markeza posle promene, ali onako losa voznja na drugom motoru je bas cudna. Voleo bih da saznam sta je bio razlog, kao da je motor bio podesen za kisu.
            Vinales me iznervira, ko zna kad ce ponovo da mu se ukaze prilika za podijum, a posle i Janone napravi glupost godine.
            Markez bi vec posle sledece trke mogao da ima lepu bodovnu zalihu

            Comment


            • #96
              Sta se sve izdesavalo,nisam ni svestan jos. Koliko padova, i to u kakvim trenucima, pa voznja na jednom motoru odlicno, na drugom mnogo lose,kakvi vozaci u top10? Samo u MotoGP.
              Stvarno je bilo zanimljivo gledati,uzivao sam. Miselin Pokazuju na kraju Markeza kako prolazi kroz cilj, kazem drugaru sto ne puste Dukati,tu je borba,kada sledeci kadar oni popadose.

              Ljudi, da li je toliko tesko izbaciti iz recnika pogrdne reci koje upotrebljavate ovde iako sam vas milion puta zamolio?
              Last edited by BogdanB; 03-04-16, 22:09.

              Comment


              • #97
                Janone kraljuu,caree,glavo ludaa...

                Svaka cast Doviju na guranju motora,to je za respekt jer covek je pokazao da postuje svaki osvojeni bod za razliku od timskog kolege...

                Markez,zasluzeno.
                Mada da nije bilo promene motora delovalo mi je da bi ga Doca pobedio mnogo je bolje Rosi delovao od njega,ali bilo kako bilo...
                Uglavnom nije bila dosadna trka

                Comment


                • #98
                  Marquez: "My second bike was the key"
                  OK znači i ove godine nastavljamo sa laganjem? vremena po krugovima ne "drže priču"

                  http://resources.motogp.com/files/re...df?v1_f5de5c40

                  Comment


                  • #99
                    #AI29 has been given a 3 place grid penalty for Austin, and one penalty point for an 'overly optimistic overtake'. https://t.co/ccUO8r9Tn1

                    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                    Comment


                    • Vidim ovde su svi srećni što je Horhe ispao Neka samo se vi radujte vratiće se on još jači i uzvratiti udarac Baš mi je žao Maverika Takođe mi je krivo zbog Dovia koga je skroz nepotrebno Janone izbacio... Nije mi jasno šta će Janone postići sa ovakvim vožnjama???

                      Comment


                      • Originally posted by VR6 View Post
                        OK znači i ove godine nastavljamo sa laganjem? vremena po krugovima ne "drže priču"

                        http://resources.motogp.com/files/re...df?v1_f5de5c40
                        Slazem se!Isti scenaio-blokiranje Rosija,valjda mu nisu rekli da je Horhe zalivadio?Rosi da je pametan pa jos jednom na konferenciji za medije svima da ukaze na Markezovu taktiku.Ako nekome nije jasno sta se desilo prosle godine sada mu je valjda jasno.no sacekajmo cetvrtak!
                        Zovite

                        Comment


                        • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                          Nije mi jasno šta će Janone postići sa ovakvim vožnjama???
                          To ti je razmisljanje:,, ee, mislim da mogu da prodjem". Naravno, nije uspeo. Isao je na sve ili nista, da nije pokusao, verovatno bi se kajao posle toga, mada I ovako se kaje.



                          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                          Comment


                          • Nisam stekao utisak da ga je mm juce namjerno usporavao...

                            "I love to speak with Leonard
                            He’s a sportsman and a shepherd
                            He’s a lazy bastard
                            Living in a suit ."
                            Leonard Cohen

                            Comment


                            • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                              vratiće se on još jači


                              Originally posted by nixa View Post
                              Slazem se!Isti scenaio-blokiranje Rosija,valjda mu nisu rekli da je Horhe zalivadio?Rosi da je pametan pa jos jednom na konferenciji za medije svima da ukaze na Markezovu taktiku.Ako nekome nije jasno sta se desilo prosle godine sada mu je valjda jasno.no sacekajmo cetvrtak!

                              Comment


                              • Nije ga blokirao 93, imao je Doktor bolji tempo i nije smeo da dozvoli da ga obidje i odmakne mu jer bi tako anulirao prednost koju 93 ima u brzoj promeni motora... Mozda bi izasao i ispred njega iz boxa i to 93 nije hteo da dozvoli. Da je znao da ce Doktor imati onako los tempo nakon promene motora verovatno bi ga i pustio ispred pre samog odlaska na zamenu.
                                Sto se tice Janonea mozda i ne bi toliko rizican manevar pokusao da ispred nije bio timski kolega...cudan je taj odnos, uvek gledas da budes ispred vozaca iz svoje ekipe

                                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                                Last edited by Miletić; 04-04-16, 12:05.
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X