Announcement

Collapse
No announcement yet.

Brno 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brno 2016.

    Mislim da moze da se otvori tema o Brnu,ipak nam je tu najblize a i znacice ljudima koji idu. Dakle,da li idete? kako?
    Video sam dve nase agencije nude. Od toga, Jungle travel ima najbolju ponudu.

    Karte za trku do 31.marta 65e,posle toga 117e

  • #2
    Evo posto sam se uclanio tek na forum da vas sve koji posetite temu pozdravim, i odmah postavim pitanje zbog kog sam dosao, a kasnije cemo se bolje upoznavati.

    Moze li neko ko je do sada kupovao karte online da navede sa koje internet stranice je kupovao i kako je protekla kupovina? Takodje me zanima da li je neko kupovao sa zvanicnog sajta trke, odnosno njihove turisticke organizacije (TIC Brno)? Tamo je najjeftinija varijanta (64 evra) i dobija se e-ticket koji se stampa tako da nema nikakve postarine, ali sam poslao mejl u kom sam trazio neke dodatne informacije od njih, ali nema odgovora. Ono sto me malo buni tamo jeste to sto nema placanja karticom vec je moguce platiti sa nekim GoPay za koji nisam siguran kako funkcionise, ili transferom u banci gde je dat SWIFT i IBAN, medjutim ne bih bas da im na taj nacin saljem pare bez ikakve garancije. Ako neko zna nesto vise zahvaljujem unapred na pomoci.

    Comment


    • #3
      Kupovali su ljudi sa zvaničnog sajta, iste su karte u pitanju kao i sa motogp.com. Za GoPay ne znam, ali swift i iban su ti podaci za bankarsko plaćanje u EU, skokneš do svoje banke gde imaš devizni račun, uplatiš svotu koja ti treba i na drugom šalteru odradiš samo uplatu. Procedura traje i ima malo više papira (što zbog naših, što zbog EU propisa), ali novac brzo legne na račun. Tako sam plaćao smeštaj za prošlu godinu, nema nikakvih problema. Samo tražiš organizatorima predračun (proforma invoice - eng.) i da valuta bude evro, jer se u Srbiji ne može plaćati u Češkim krunama. To je to, ne brini ništa, banke nemaju interes da te zavrnu pri transferu novca...

      Comment


      • #4
        Ovo je ponuda Jungle travel

        *

        PLAN I PROGRAM PUTA:

        1.dan 18.08.2016.:*Polazak autobusa sa parkinga preko puta "OTC Novi Beograd (Buvljak)” u 21h. Nezaboravno putovanje je počelo. Upoznavanje, druženje, smeh, muzika... Noćna vožnja kroz Mađarsku i Slovačku sa usputnim zadržavanjima radi regulisanja carinskih formalnosti i radi odmora putnika na 3-4 sata u zavisnosti od lokacije i opremljenosti benzinske stanice.

        2.dan 19.08.2016.:*Dolazak direktno na trkalište "Automotodrom Brno" u ranim prepodnevnim satima. Gledanje treninga u svim kategorijama i upoznavanje sa stazom. *Po zavrsetku treninga oko 18h skup putnika kod autobusa i odlazak u hotel. Smestaj u hotel i slobodno vreme. Noćenje.

        3.dan 20.08.2016.:*Doručak. *Odlazak na trkalište, pratimo poslednje treninge i kvalifikacije. Po zavrsetku kvalifikacija oko 18h skup putnika kod autobusa i odlazak u hotel. Slobodno vreme. Noćenje.

        4.dan 21.08.2016.:*Doručak. Pakovanje stvari i napuštanje soba. Odlazak na trkalište “Automotodrom Brno” i gledanje trka (Moto3, Moto2 i Moto GP)*po zavrsetku trke oko 18h skup kod autobusa i polazak za Beograd. Noćna vožnja kroz Slovačku i Mađarsku, dolazak u Beograd*ranim jutarnjim časovima.

        *

        CENE I USLOVI PUTOVANJA:

        ULTRA FIRST MINUTE: 140eur za prijave do 01.04.2016.

        Nakon 01.04.2016. cena se povećava za 20eur

        *

        Prilikom prijave plaća se avans od 30 eura u dinarskoj protivvrednosti po prodajnom kursu Vojvođanske banke. Ostatak se plaća u dinarskoj protivvrednosti po prodajnom kursu Vojvođanske banke najkasnije do mesec dana pred put.

        *

        Aranžman obuhvata:

        kompletnu organizaciju i vođenje puta

        2 noćenja sa doručkom (buffet) u hotelu 2* u 1/2 i 1/3 sobama

        prevoz visokopodnim autobusima (A/C, audio video oprema) na navedenim relacijama

        turističku taksu za sve dane boravka

        *

        *

        Aranžman ne obuhvata:

        međunarodno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u agenciji najkasnije 5 dana pred put)

        individualne troškove u smeštaju i za vreme putovanja

        ulaznicu za MOTO GP

        *



        Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

        Comment


        • #5
          @ Vanja

          Znam sta su SWIFT i IBAN nego mi malo cudna ovakva transakcija. 'Invoice' nemam gde i kome da trazim, tamo sve sto sam dobio su podaci za uplatu i to je to. Ne mislim da ce me banke zavrnuti nego ovi u Brnu

          @ Bogdan

          Posto u ovoj ponudi nije ukljucena i karta za trku, moze li se poruciti samo karta kod njih ili ide samo uz aranzman?

          Comment


          • #6
            Kartu posebno ti kupujes.

            Ima I druga agencija ponudu ali, oni su tamo samo subotu I nedelju. Kod njih je uracunata karta ali mislim da nisu svi sektori, mora da se doplati.
            Po meni, jungle ima odlicnu ponudu.

            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

            Comment


            • #7
              Javili su se konacno ovi iz Brna, nakon dodatnih informacija, platio sam karticom preko GoPay. To je neki Ceski servis za online kupovine, pa sam malo proverio kako to ide i na kraju platio. Karte su stigle zajedno sa racunom u 2 odvojena .pdf fajla odmah po uplati. Ko ima neki kontakt u Ceskoj moze jeftinije da uzme karte ukoliko placa u njihovoj valuti (59 evra), dok je ovako 64 na njihovom sajtu, bez ikakvih dodatnih troskova. Toliko od mene za sad, nadam se da ce pomoci nekome ko se odluci da ide u Brno. Pozdrav.
              Last edited by fred; 30-03-16, 14:35.

              Comment


              • #8
                Definitivno, idem u Brno

                Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                Comment


                • #9
                  Pozdrav.
                  Kupio sam kartu preko motogp oficijalne web stranice i platio internet karticom banke Intese. Platio sam je 65 eur. Sada mislim da je 130 eur. A hotel sam rezervisao preko booking.com. Dva nocenje za dvoje sam platio ukupno sa taksama 3960 dinara(3 zvezdice hotel, 10 min od centra Brna a 15 minuta od automotodroma). Rezervisali smo dve dvokrevetne sobe. Idemo nas cetvorica kolima i mislim da nije moglo jeftinije da ispadne.

                  Comment


                  • #10
                    Ipak nisu digli cenu karata na 117e, nego na 95e ako se ne varam. To je izgleda bila samo fora da vise ljudi kupi tu od 65e, znaju I oni da bi manje ljudi uzelo da su odmah digli na 117e, u tom slucaju ne bi ni ja uzeo.

                    Dobrodosao na forum, pridruzi se I na ostalim temama

                    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
                    Last edited by BogdanB; 08-04-16, 23:49.

                    Comment


                    • #11
                      Zdravo moto gp-ovci da ne zna neko od vas kakav je kamp u Brnu blizu staze i koliko se placa,mislio sam da to nije losa fora za prenociste,ali bih isto volio da mi neko to objasni ko je bio tamo.

                      Comment


                      • #12
                        Pozdrav svima, imam par pitanja vezanih za Brno 2016. Ove godine drugar i ja hocemo da idemo, pa me interesuje da li neko zna koliko su putarine, koliko je otprilike smestaj u nekim apartmanima..?

                        I da li ima razlike u sto se tice karata za sve zone ili one sa samo odredjenim zonama ?


                        Gde je najbolje sedeti tamo ?
                        At the end you really have to ask yoursefl : "Whether it was all worth it ? "
                        Of course it fucking was ! ! !

                        Comment


                        • #13
                          Kazu ljudi da je najbolje biti u sektoru C, a tu mozes da budes ako uzmes gold kartu.

                          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                          Comment


                          • #14
                            taj C sektor je neko brdasce jel ?
                            nije neka velika razlika u ceni, a uzeo bih gold card ako vredi..
                            At the end you really have to ask yoursefl : "Whether it was all worth it ? "
                            Of course it fucking was ! ! !

                            Comment


                            • #15
                              Sve su skoro brdasca. Na C sektoru je najvise ljudi zato sto se najvise vidi. Najbolje da na sajtu motogp vidis gde se nalazi sektor ili neki klip na yt-u. Imas ovde temu Brno 2015., neki clanovi sa foruma su bili u tom sektoru, pa su postavili slike.

                              Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                              Comment

                              Working...
                              X