Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto3- Commercial Bank Grand Prix of Qatar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Jos malo

    Comment


    • #17
      Tacno jos 4:30h do pocetka moto gp.

      Послато са Lenovo A1000 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • #18
        Sviđa mi se nova grafika na TV, mada ništa nije bilo loše ni sa prošlom, ova je čini mi se malo bolje preglednija.

        Sent from my LG-H815 using Tapatalk

        Comment


        • #19
          meni nekako preveliko,al ne smetasmeta mi antonelijev pocetakod sveg iskustva mogao je i prvi da padne
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • #20
            Slazem se sa Bastiom oko grafike.
            Bas je top i dosta preglednija no prosla.

            Comment


            • #21
              Tek se sad ukljucih... Herera 7.

              Jesam dobro vidio SKY tim je na KTM?

              "I love to speak with Leonard
              He’s a sportsman and a shepherd
              He’s a lazy bastard
              Living in a suit ."
              Leonard Cohen

              Comment


              • #22
                Meni svejedno oko grafike,imam obican televizor pa mi se isto hvata

                Comment


                • #23
                  Originally posted by bane je View Post
                  Tek se sad ukljucih... Herera 7.

                  Jesam dobro vidio SKY tim je na KTM?
                  jeste

                  necu vec da kukam,sve se mislim svasta nesto ce tu jos da se promeni,ali bi mi bilo drago da maleni loi ostane na istom nivou
                  Last edited by denia_el; 17-03-16, 16:04.
                  don't be scared homie
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Dule Krtola View Post
                    Jos malo
                    Mrčo slabo su krenuli ovi nasi koliko novih vozaca ne mogu sve da pohvatam...
                    sigpic http://caseystoner.com.au/

                    Comment


                    • #25
                      Imam utisak ko da jos uci, mislim na Fabia. Ne znam ali gladujuci ovaj trening lose mu se pise. ALI ipak trening je trening i ne treba kidati glavu.

                      Bulega pokidao, tu su i Loi, Navaro. Bastia 10ti takodje ne bas dobro za njega jer je i to vrijeme postavio u zadnjem krugug.
                      Sto se tice novajlija, bas ih ima puno jbt i bas ih tesko pohvatati al mi se svidja sto ima Italijana puno.

                      Sutra novi dan. Vidjecemo sto ce biti.

                      Comment


                      • #26
                        Loi oborio rekord za najbrži krug u drugom treningu, a u oba treninga bio najbrži, ali dobro tek je početak. Jedino moram reći zasad dosta favorita koji su tako računati imaju loša vremena bar u 2 treninga , videćemo za dalje

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Dule Krtola View Post
                          Imam utisak ko da jos uci, mislim na Fabia. Ne znam ali gladujuci ovaj trening lose mu se pise. ALI ipak trening je trening i ne treba kidati glavu.
                          Ma to stoji nego sam ja ocekivao da ce biti tu oko 5 mesta njih dvojica...moguce da Fabio jos steluje masinu ipak testovi su jedno a kad krene sezona nesto sasvim drugo....cekamo nastavak
                          sigpic http://caseystoner.com.au/

                          Comment


                          • #28
                            Pa i Migel Oliveira je mislim prosle godine na prva dva treninga bio najbrzi a onda kasnije 'pao', ako se dobro sjecam. Tako da ovo ne mora nista da znaci, tek slijedi ono pravo

                            Comment


                            • #29
                              Da i meni su isto kvalifikacije i trka najbitniji tako da je to pravi reper

                              Comment


                              • #30
                                Enea je danas izgleda samo nastavio testirati, pošto mu test baš i nije bio savršen, dobro mu je došlo ovo danas, da se još malo stopi s motorom, a na kraju je izgleda postavio krug samo da postavi granicu i vidi koliko može ići. Kažu iz Gresinija da nisu zabrinuti zaostatkom i da je Enea miran i zadovoljan radom, što ukazuje na ovo testiranje.

                                Comment

                                Working...
                                X