Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto2- Commercial Bank Grand Prix of Qatar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Obruka se direkcija trke po ko zna koji put, iz aviona se videlo da je Morbideli napravio najveci prestup, a oni cekaju pola sata
    Steta sto su svi pravili ovakve gluposti mogla je ovo da bude dobra trka. Lowes i Rins su vozili kao ludi, u svakom krugu su bili brzi pola sekunde i vise od vodece dvojice

    Comment


    • #32
      Kakve katastrofalne odluke direkcije trke! Vozači koji su dobili +20 sek su povlašćeni u odnosu na one koji su morali da prođu kroz boks!!!!
      sigpic

      Comment


      • #33
        Bravo Salom, macko stara!

        Comment


        • #34
          sram da ih bude sta rade,mada to je ista direkcija koja je donela toliko ovakvih odluka da nemam sta ni da kazem..
          osim da sam srecna zbog mog meksikanca ma kako stigao do tog drugog mesta
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • #35
            Ma kakva kletva komentatora. Ja sam izgleda otrov. Lowes Rins Folger, za njih navijam i vidi. Morbideli da se lupa nogom o guzu kako je dobro prosao. Drago mi zbog Kenta

            Edit. salom mi je odjednom jako drag postao
            1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
            1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
            sigpic

            Comment


            • #36
              Hoce li redakcija morat da objasni zasto i njega nije kaznila kao ostale?

              "I love to speak with Leonard
              He’s a sportsman and a shepherd
              He’s a lazy bastard
              Living in a suit ."
              Leonard Cohen

              Comment


              • #37
                Luka Marini 10-i

                Comment


                • #38
                  Da su Morbidelija poslali ranije kroz boks oni bi dobili skroz dosadnu trku. Verovatno prvi put nisu ni videli da je prestupio, a posle je bilo kasno. Dorna..
                  Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment

                  Working...
                  X